Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2010-02-28 0
20 tūkstančių litų per mėnesį atlyginimas – realybė ne tik klestinčios bendrovės vadovui, bet ir universiteto dėstytojui. Nors viešojoje erdvėje dažniau girdima apie dėstytojų atlyginimų mažinimus, universitetų atstovai tikina, kad gerų rezultatų pasiekę specialistai uždirba keliolika tūkstančių siekiančias algas, o mažiausiais atlyginimais tenkinasi nenorintys daugiau užsidirbti.
(2) 2010-01-21 0
Istoriškai santuoka būdavo finansinio saugumo garantas moterims, tačiau, remiantis naujai JAV atlikto tyrimo duomenimis, šiandien vyrai yra tie, kurie gauna ekonominę naudą iš santuokos.
(7) 2010-01-19 0
Japonijos finansų ministras Naoto Kanas nusprendė priversti savo ministerijos darbuotojus sutrumpinti darbo vietoje praleidžiamą laiką, pranešė „Business Week“.
(10) 2009-10-31 0
Kalifornijos Biola universiteto (JAV) matematikos dėstytojas Matthew Weathers'as šio trečiadienio paskaitai pasiruošė išties neeiliniu būdu. Kas dabar gali pasakyti, jog paskaitose nebūna vaiduoklių, arba kad matematika neįdomi?
(27) 2009-09-11 2
Jie gyvena tarp mūsų, bet apie juos jau kuriami mitai. Žmonės kalba, kad jie – protingi, itin perspektyvūs šiuolaikinėje visuomenėje, tačiau, ką tiksliai jie daro, taip niekas iki galo ir nesupranta.
(7) 2009-07-09 0
„Situacija sudėtingesnė nei per Rusijos krizę“, – sako Vilniaus darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Valeika.
(3) 2009-06-14 0
Galingiausios pasaulio valstybės prezidento postas tikriausiai asocijuojasi su romantika, valdžia, praktiškai neribota galia. Tačiau ar tikrai taip yra? Ar dažnas iš mūsų sutiktų išmainyti savo gyvenimą į JAV prezidento postą, jei žinotų kiek šios pareigos turi rutinos, atsakomybės ir lasivės suvaržymų?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos