Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-30 0
Ugnis visose pasaulio kultūrose turi labai svarbią apeiginę ir maginę reikšmę. Tas poškėjimas nėra šiaip sau – tai piktųjų jėgų nubaidymas, ritualinis apeiginis veiksmas, ir visai nesvarbu, kad jis dabar yra išreikštas šiuolaikinėmis priemonėmis.
(0) 2013-12-27 0
"Tarpušvenčio" penktadienis. Reta kalendorinė situacija, kai dar vakar buvo Kalėdos, o jau rytoj (tiksliau, šįvakar) – savaitgalis. Kas tokią dieną gali rimtai dirbti?
(6) 2013-12-17 3
Ko tik žmonės nepadaro dėl aukso. O kaip jis išgaunamas? Giliausia pasaulyje aukso kasykla yra 4 km gylyje esanti Mponengo šachta Pietų Afrikos Respublikoje. Tai – ištisas požeminis miestas. Tik be šviesų ir be įstatymų. Jame lankėsi ir gluminančių faktų apie šią kasyklą papasakojo žurnalistas, knygos „Gold: The Race for the World's Most Seductive Metal“ autorius Matthew Hart.
(6) 2013-12-16 0
Startuolis „Coinbase“, suteikiantis žmonėms galimybę prekiauti virtualia valiuta – bitkoinais (bitcoin) - susilaukė 25 mln. JAV dolerių investicijos iš rizikos kapitalo fondo. Tai – kol kas didžiausia investicija į startuolį, susijusį su bitkoinais.
(15) 2013-12-10 4
Kalbant apie darbą Šiaurės Korėjoje, pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad žlugus normuotų davinių sistemai, Šiaurės Korėjos visuomenė iš pamatų pasikeitė. Pasikeitė ir tai, kaip žmonės mąsto apie savo darbą ir pajamas, nes ši sistema yra visiškai sugriauta, svetainėje nknews.com rašo Mina Yoon, gyvenusi ir dirbusi Šiaurės Korėjoje.
(19) 2013-12-09 0
Šiuolaikiniame pasaulyje žmogus pradeda jaustis laimingas tada, kai jo metinės pajamos siekia... Kiek?
(7) 2013-11-28 2
Laisvai samdomas darbas pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu, tokį karjeros kelią pasirenka vis daugiau žmonių ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Kaip teigia taip pat dirbti sau nusprendusi ekonomistė Rūta Vainienė, laisvai samdomiems specialistams sąlygos dirbti šalyje yra žymiai palankesnės, nei pagal tradicinę darbo sutartį dirbantiems darbuotojams. Apie šią ir kitas laisvai samdomo darbo tendencijas Lietuvoje bus diskutuojama lapkričio 30 d. rengiamoje nacionalinėje laisvai samdomo darbo konferencijoje.
(1) 2013-11-27 0
Ką tik aukštuosius mokslus baigusi Milda Parnavaitė vadybos mokėsi Singapūre, Osle, Prancūzijoje ir Lietuvoje. Iš Paryžiaus mergina grįžo dėl to, kad Vilniuje jai gyvenimas atrodo kokybiškesnis.
(3) 2013-11-13 2
Moteris prie vairo – grėsmė visuomenei, tokį posakį girdėjome greičiausiai visi. Kiek jis pagrįstas? Šiaulių apskrities kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos I būrio specialistas Edgaras Kiaušinis diplomatiškas: prie vairo visi – ir vyrai, ir moterys – yra vairuotojai. Vis dėlto sutinka, kad kai kurios situacijos keliuose būdingos tik tam tikrai lyčiai, ir nebūtinai moterims.
(0) 2013-11-12 0
Ekrane mažas vaikas renka obuolius. Šį vaiką virtualiu būdu judinate jūs, keldamas ranką. Kai ranką pakeliate jūs, ją pakelia ir vaikas, kai paeinate į šoną, pajuda ir jis. Bet tai – ne kompiuterinis žaidimas, o „DevMotion“ kompanijos sukurta, fiziškai tobulėti padedanti virtualios reabilitacijos programa, skirta negalią turintiems ar traumą patyrusiems 5–15 metų amžiaus vaikams.
(5) 2013-11-10 1
Kanadoje, retai apgyvendintoje Saskačevano provincijoje gyvenantis vyriškis namie pasigamino 3D spausdintuvą, kuriuo pritraukė viso pasaulio dėmesį ir daugiau nei 700 tūkst. Kanados dolerių (apie 1,7 mln. litų) visuomeninio finansavimo, rašo cbc.ca.
(10) 2013-11-07 1
Nors daugiausia skundų pasitaiko iš darbuotojų, gaunančių pernelyg mažus atlyginimus, programuotojas Jia Sandeepas išėjo iš darbo dėl priešingos priežasties – per didelio atlyginimo.
(5) 2013-11-05 1
Atrodytų, tapti „Google“ darbuotoju – tai tas pats, kaip patekti į rojų, ar ne? Nejaugi įmanoma, kad darbu pačioje didžiausioje ir ambicingiausioje pasaulyje interneto kompanijoje kažkas būtų nepatenkintas?
(11) 2013-10-29 0
Lietuviui nuvažiuoti 100 kilometrų gerokai sunkiau nei daugumai europiečių. Sunkiau dėl to, kad, norėdamas nusipirkti 7 litrus degalų ir įveikti 100 kilometrų, lietuvis turi dirbti penkis kartus ilgiau nei danas ir keturis kartus ilgiau nei vokietis.
(0) 2013-10-29 6
Su informatikos pasauliu mažai bendra turintiems žmonėms programuotojas – nesuvokiamais terminais kalbantis žmogus. 22 valandas per parą jis tūno prie kompiuterio ir neturi žalio supratimo apie muziką, sportą ar kitas gyvenimiškas sritis. Pasirodo, šie stereotipai geram programuotojui netinka. BDC institutas nutarė pasidomėti, kaip tapti geriausiu programuotoju. Patirtimi dalinasi trys IT specialistai: Simonas Jurkša, Justinas Urbanavičius ir Tadas Makčinskas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos