Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(52) 2011-11-23 3
„Google“ garsėja kaip nuostabi darbovietė, kurioje nori dirbti daugelis jaunų specialistų, tačiau pokalbio dėl darbo metu ji kelia siaubą dalyviams, rašo „Business insider“. Ką atsakytumėte, kai pokalbio dėl darbo metu jūsų paklaustų „Kiek golfo kamuoliukų galima sutalpinti į mokyklinį autobusą?“ arba „Kodėl visos žmogaus kūne esančios skylės yra apvalios?“
(28) 2011-04-15 0
Didžiausia mėnesinė alga praėjusiais metais Lietuvoje viršijo 180 tūkstančių litų. Iš viso milijoną ir daugiau litų iš darbo santykių vienoje įmonėje per metus užsidirbo 23 asmenys. Didžiausia išsimokėtų dividendų suma viršija 34 mln. litų, o rekordinė vidutinė visų darbuotojų vienoje įmonėje alga – per 33 tūkst. litų.
(17) 2011-02-22 0
Knygos „Svarbiausias darbuotojas: Carmen Senz nuotykiai“ autorės Judy Free ir Traci Maddox teigia, kad joms pavyko išsiaiškinti tas darbuotojų savybes, kurias labiausiai vertina personalo specialistai, bendradarbiai ir vadovai. Anot jų, dalis darbuotojų savo elgesiu susikuria nepakeičiamų specialistų įvaizdį. Tai gali padaryti net ir neaukštas pareigas užimantys žmonės. Knygos autorių tikinimu, susikurti gerą reputaciją nereikalingas nei išskirtinis išsilavinimas, nesv...
(54) 2011-06-21 1
Viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos, mobiliųjų telefonų vartotojai kūrena Kongo Demokratinės Respublikos (KDR) karų židinį. Bendrovės negali nurodyti, iš kur atkeliauja telefonams pagaminti būtinos medžiagos, todėl nė vienas negali būti tikras, kad įsigydamas telefoną nenupirko sukilėliui šautuvo ir nepasiuntė myriop dar vieno KDR gyventojo.
(59) 2011-04-29 5
Dvi kaunietės, emigracijos bangos nuplukdytos į Vokietiją ir Italiją, per šventes sugrįžo į Kauną. „Nereikia iliuzijų“, – kalbėjo moterys, pripažinusios, kad emigrantas iš Lietuvos netaps visaverčiu Vakarų šalies nariu.
(8) 2011-10-12 2
Nuo pramonės perversmo laikų technologijos nuolat įneša pokyčių darbo rinkoje – mažėja mechaninio rankų darbo, daugėja vietų aptarnavimo srityje. Nuo XX a. pradžios darbo neteko milijonai gamyklų darbuotojų vien todėl, kad jų darbą pakeitė mašinos, robotai ir kompiuteriai. Žinoma, pasaulio pabaiga tai negrėsė, mat atsirado naujų specialybių poreikis. Panašios tendencijos stebimos ir dabar.
(17) 2011-09-17 5
Jei jums pasiūlė darbą, iš pradžių pasidžiaukite sėkme, rašo „Time“ apžvalgininkas Brad’as Tuttle’as, nes su darbais dabar sunku. O kai prasidės derybos dėl atlyginimo, pasakykite didžiulę sumą, rekomenduoja straipsnio autorius.
(87) 2011-04-12 1
Dėl pensinio amžiaus ilginimo ir „gastarbeiterių“ iš Rytų Europos antplūdžio Vakarų Europos jaunimas liko be darbo.
(22) 2011-05-12 2
Kompanija „Foxconn“ privertė savo darbuotojus pasirašyti dokumentus, pagal kuriuos darbuotojai įsipareigoja (!) nesižudyti, kad ir kokios sunkios jų darbo bei gyvenimo sąlygos bebūtų.
(18) 2011-05-22 0
Norėtumėte dirbti kompanijoje „Facebook“? Patikėkite, būti pastebėtam tarp ketvirčio milijono kandidatų nėra taip lengva. Praėjusiais metais šis socialinis tinklas gavo 250 tūkstančių kandidatų paraiškų ir „Facebook“ kompanija vertinama kaip viena iš geriausių vietų dirbti. Visgi yra keletas būdų, kaip būti labiau pastebėtam ir pakilti virš pilkosios konkurentų masės.
(17) 2011-04-14 0
Viso pasaulio mokslininkai, tyrinėdami mūsų gyvenimo tendencijas, sudarinėja profesijų, kurios bus paklausios po 10 ar 20 metų, sąrašus. Atmetus egzotiškiausius dalykus, matoma akivaizdi tendencija – triumfuos naujos, neretai keletą mokslų apjungiančios profesijos. Tačiau Lietuvos jaunimas vis dar gyvena stereotipais. Vadybininkas, teisininkas, ekonomistas, gydytojas – štai apie ką geriausiu atveju svajoja šiandieniniai mokiniai. Dauguma jų apskritai renkasi ne profesiją...
(14) 2011-02-06 0
„Google“ vadovo kėdę paliekantis Erikas Schmidtas (Eric Schmidt) spėjo pranešti vieną svarbiausių naujienų visiems Europos gyventojams – kompanija 2011 metais žada sukurti daugiau nei 1000 naujų darbo vietų šiame žemyne.
(22) 2011-05-09 1
Nors ir būdami pačiame žydėjime, dauguma 20-mečių ir 30-mečių galimai išgyvena „ketvirčio amžiaus krizę“, kuri gali pasireikšti įvairiomis baimėmis ir abejonėmis. Susidūrę su per didelėmis pasirinkimo galimybėmis, jauni žmonės gali daug anksčiau patirti vidutinio amžiaus krizei būdingų simptomų, teigia tyrėjai.
(9) 2011-04-05 0
Kartais sakoma, kad nuo darbo dar niekas nenumirė. Tačiau mokslininkai nustatė, kad gali būti visiškai atvirkščiai. Pernelyg dideli darbo krūviai gali sukelti širdies smūgį, praneša „Daily Telegraph“.
(5) 2011-09-05 0
Las Vegasą kamuoja siaubingos pagirios. Na, jis neatsibudo viešbučio kambaryje su tigru už gretimų durų ir kūdikiu spintoje kaip panašaus pavadinimo filme. Galvosopis ekonominis. Gerais laikais Vegasas klestėjo labiau nei bet kuris kitas Amerikos miestas. Tačiau ir prasidėjusi krizė smogė skaudžiau.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos