Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-01-17 29
Karjeros žmonės visuomet stengiasi nudirbti kiek įmanoma daugiau darbų. Tačiau ne visada tai pavyksta: įvairūs trikdžiai, „gaisrų“ gesinimas ir mažą vertę duodančios užduotys “suvalgo” didžiąją dalį jūsų laiko.
(73) 2012-02-06 11
Ne viskas auksas, kas Norvegijoje žiba – taip būtų galima perfrazuoti greitai 50-metį švęsiančio lietuvio pasakojimą apie gyvenimą taupymo režimu, darbą sveikatos sąskaita, subyrėjusias šeimas ir norvegų požiūrį į emigrantus tautiečių taip pamėgtoje šiaurėje. „Iš pradžių buvo baisu. Juokdavomės, kad ten net Dievo nėra“, – taip savo pasakojimą apie juodus 2,5 metų Norvegijoje pradeda buvęs policijos pareigūnas Kęstutis Jūras.
(9) 2012-02-28 2
Šiais laikais kvietimas į darbo pokalbį daliai žmonių nuskambėtų, lyg kvietimas į šventę, tačiau peržengus bendrovės slenkstį potencialūs darbdaviai jus įvarys į tikrą minų lauką.
(18) 2012-02-23 2
JAV televizijos ABC žurnalistas Bill Weir gavo retą galimybę apsilankyti viename fabrikų Kinijoje, kur gaminama įranga išmaniesiems telefonams „iPhone“. Jis apsilankė „Foxconn“ fabrike, kuris yra vienas didžiausių „Apple“ produkcijos tiekėjų.
(8) 2012-07-28 0
Paskutinėje Katherine Losse verslo kelionėje, kai ji dar dirbo „Facebook“ 2010-aisiais, ji ir kompanijos vadovas Markas Zuckerbergas ilsėjosi Brazilijoje. Jiems bežiūrint į San Paulo dangų, jis atsisuko į Katherine ir tarė: „Vieną dieną mes parašysime knygą apie „Facebook“.
(21) 2012-05-29 -1
Didžiausius atlyginimus šių metų I ketvirtį uždirbo finansų ir draudimo, informacijos bei ryšių ir energetikos sektoriaus darbuotojai. Kitų sektorių vidutiniai mėnesiniai bruto atlyginimai neperkopė 3 tūkst. litų ribos.
(11) 2012-10-02 0
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad reklamos agentūros vadovas, kokį seriale „Mad Men“ vaidina Jonas Hammas, ar įtakingas brokerių agentūros veikėjas, kurį filme „Volstritas“ vaidina aktorius Michaelas Douglasas, turėtų būti kiekvieno svajonių profesija. Vis dėlto laikai keičiasi ir praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje patraukliomis buvusios profesijos šiandien nėra tokios žavingos, rašo portalas CNBC.
(0) 2012-08-08 1
Panašu, kad kompanijos „General Electric“ (GE) viceprezidentas Johnas Krenickis per metus gaus per milijoną JAV dolerių. Svarbiausia, kad už tai jam nereikės nieko daryti.
(2) 2012-12-11 14
Nuo 2007 metų „Google“ nesitraukia iš „Fortune“ pačių geidžiamiausių darbdavių penketuko, o kelis metus netgi užėmė šiame sąraše pirmą poziciją. Bet tapti „Google“ darbuotoju toli gražu nėra lengva – naujų darbuotojų atranka yra itin negailestinga, o pokalbiui, tarsi sunkiausiam egzaminui, ruošiamasi kelis mėnesius, rašo delfi.lv.
(32) 2012-03-20 1
Nors socialinės gerovės valstybėse „perdegimas“ yra pripažinta klinikinė liga, Lietuvoje šis fenomenas neegzistuoja (nei terminas, nei požymių pripažinimas). Tvirtai tikiu, kad šią klaidą reikia ištaisyti, kadangi perdegusių darbuotojų Lietuvoje yra ištisos virtinės, o perdegimo pasekmės ilgalaikės ir labai žalingos tiek fizinei, tiek psichologinei sveikatai.
(6) 2012-07-24 0
16 valandų darbo diena ir nuolatinė, žvėriška atsakomybė investuotojams – taip verslo, pradedamo turint tik idėją (vadinamojo start up), sėkmę apibūdina jaunas verslininkas Mantas Ratomskis. Jo produktui paplisti po Rytų šalis neprireikė nė rinkodaros.
(0) 2012-10-12 0
Nedidelis kiekis žmonių pasirenka profesiją pagal savo hobius ar pomėgius. Be reikalo. Net jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jums iš savo laisvalaikio nepavyks sukurti karjeros, galite klysti, rašo „The Forbes“.
(4) 2012-01-12 0
„Google“ yra viena geidžiamiausių darboviečių. Todėl „Forbes“ kalbina knygos „Are You Smart Enough to Work at Google?“ (Ar esi pakankamai protingas dirbti „Google“?) autorių Williamą Poundstone'ą apie įsidarbinimo procesą šioje bendrovėje.
(41) 2012-04-16 0
Jauna šeima trejus metus skaičiuoja kiekvieną išleistą litą ir savo pajamas. Kruopščiai vedamoje buhalterijoje įskaičiuotos ir menkiausios išlaidos. 3500 litų per mėnesį šiuo metu uždirbanti trijų asmenų šeima pasakoja perkanti tik kokybiškus produktus, užtenka pajamų pramogoms, atostogoms užsienyje ir lieka po truputį kaupti fondą pirmajam būstui, kuriame jau sukaupta apie 20 tūkst. litų. Tiesa, prieš kelerius metus šeimos pajamos siekė ir 4-5 tūkstančius lit...
(0) 2012-04-05 0
BBC sudarė didžiausių pasaulio darbdavių sąrašą, į kurį įtraukė ne tik privačias įmones, bet ir valstybines įstaigas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos