Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbo sąlygos | Pretenzijos dėl darbo sąlygų
 
 

Darbo sąlygos | Pretenzijos dėl darbo sąlygų

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2015-07-03 33
Vokietijoje esančioje „Volkswagen“ automobilių gamykloje robotas prispaudė darbuotoją, kuris vėliau dėl patirtų sužeidimų mirė.
(0) 2015-07-01 13
„Apple“ šiuo metu yra viena sėkmingiausių ir vertingiausių kompanijų pasaulyje. Tikriausiai daugelis žmonių, bent šiek tiek susijusių su IT sektoriumi, norėtų ten patekti, tačiau įsidarbinti „Apple“ ne visiems norintiems pavyksta – atranką įveikia tik nedaugelis.
(9) 2015-02-10 48
Žmonių, kurie norėtų dirbti „Google“ - daugybė. Juk kolektyvas ten itin protingas, darbo sąlygos – nuostabios, o kur dar galimybė turėti įtakos dešimčių milijonų žmonių gyvenimui... Holivudas netgi sukūrė filmą apie tai, kaip atrodo „Google“ stažuotojų kasdienybė. Bet su įmone susipažinus artimiau aiškėja, kad ne visi keliai ten rožėmis kloti.
(8) 2014-12-26 11
Kompanija Apple ne kartą buvo gavusi kritikos strėlių dėl darbuotojų teisių pažeidimų gamyklose, kurios priklauso jos partneriams ir yra už JAV ribų.
(0) 2014-10-08 -53
Prieš kameras suvaidinti įtikinamą sekso sceną – vienas iš sunkiausių darbų aktoriams. Filmo „Stretch“ kūrėjai paviešino vaizdo įrašą iš filmavimo aikštelės, kuriame atskleidžiama, kaip iš tikrųjų nufilmuojamos sekso scenos.
(2) 2014-08-11 6
„Halley VI“ tyrimų stotyje Antarktidoje dirbantiems 13 mokslininkų teko rimti išbandymai: lauke spaudžiant -32°C šalčiui dingo elektra ir šildymas.
(2) 2014-04-23 0
Žmogaus, per dieną sėdinčio daugiau nei tris valandas, gyvenimas gali sutrumpėti dvejais metais – neseniai paskelbė Amerikos žurnalas „Time“. Tad sėdėjimas mūsų gyvenimą gali „apkarpyti“ ne menkiau už rūkymą. O ką daryti biurų darbuotojams, kurie nuo ryto iki vakaro priversti dirbti sėdimąjį darbą?
(15) 2013-12-10 4
Kalbant apie darbą Šiaurės Korėjoje, pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad žlugus normuotų davinių sistemai, Šiaurės Korėjos visuomenė iš pamatų pasikeitė. Pasikeitė ir tai, kaip žmonės mąsto apie savo darbą ir pajamas, nes ši sistema yra visiškai sugriauta, svetainėje nknews.com rašo Mina Yoon, gyvenusi ir dirbusi Šiaurės Korėjoje.
(5) 2013-11-05 1
Atrodytų, tapti „Google“ darbuotoju – tai tas pats, kaip patekti į rojų, ar ne? Nejaugi įmanoma, kad darbu pačioje didžiausioje ir ambicingiausioje pasaulyje interneto kompanijoje kažkas būtų nepatenkintas?
(4) 2013-09-06 0
„Facebook“ pernai buvo išrinkta geriausia darboviete pasaulyje, tačiau panašu, kad ne visi šios kompanijos darbuotojai sutiktų su tokiu įvertinimu. Keli buvę „Facebook“ darbuotojai atskleidė, koks iš tiesų yra darbas šioje „svajonių kompanijoje“.
(2) 2013-08-15 0
Brazilijos prokurorai kaltina Pietų Korėjos elektronikos milžinę „Samsung“ pažeidžiant darbuotojų teises. Esą jos gamykloje Amazonėje žmonės turi dirbti ilgas, varginančias pamainas, o tai pažeidžia vietos įstatymus.
(32) 2013-08-01 0
Kol technologijų milžinė „Apple“ kraunasi turtus, jos gaminius surenkantys kinai „Pegatron“ gamyklose priversti tenkintis gyvuliškomis darbo ir gyvenimo sąlygomis, skelbia nauja viešai išplatinta tyrimų ataskaita.
(0) 2013-07-31 0
Buvę „Apple“ parduotuvių Niujorke ir Los Andžele darbuotojai padavė kompaniją į teismą už tai, kad jiems kasdien tekdavo laukti, kol baigiant pamainą ar einant pietauti apsauga apieškodavo jų rankines.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos