Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Debesų kompiuterijos tendencijos
 
 

Debesų kompiuterijos tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-10-03 35
Kinijoje esanti ir toliau vystoma žmonių stebėjimo sistema gali pasiekti naują lygį ir viskas dėka šio mokslininkų išradimo.
(0) 2017-08-14 14
Lietuviškai „debesija“ arba „debesų kompiuterija“ verčiamas anglų kalbos žodis „cloud computing“, kuris reiškia specialaus duomenų centro suteikiamus didelius serverių pajėgumus (žr čia). Paprastai naudojamas JAV Nacionalinio standartų ir technologijų instituto apibrėžimas (žr čia).
(0) 2017-07-20 6
Išmaniuoju telefonu darytas nuotraukas, kitą skaitmeninę informaciją vis drąsiau keliamės į “Google Drive”, “OneDrive”, „DropBox“ ir kitus gerai žinomus virtualius serverius. Tačiau www.bacloud.com duomenų centro pardavimų vadovas Andrius Petkus atkreipia dėmesį – debesų kompiuterija pastaruoju metu aktyviau domisi ir lietuvių verslininkai. “Ypač populiarėja buhalterinei apskaitai skirti virtualūs privatūs serveriai (VPS)”, – pastebi serverių nuomos ir internetinių svetainių talpinimo paslaugas teikiančios įmonės specialistas.
(0) 2017-06-16 4
Ateis diena, kai pacientų medicininę diagnozę padės nustatyti debesų kompiuterija paremtos besimokančių mašinų sistemos. Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, „Google“ jau ruošiasi teikti diagnostikos paslaugas per savo debesijos sprendimus.
(2) 2017-03-05 5
„Telia“ stiprina savo ir šalies technologinę lyderystę į visa ko tinklą sujungdama IT, mobiliojo ir fiksuoto ryšio technologijas. Praėjus vos mėnesiui po „Teo“ ir „Omnitel“ sujungimo, Lietuvoje pristatyta unikali, regione analogų neturinti hibridinio tipo interneto paslauga, sukurta sujungus varinę interneto prieigą su visą šalį padengusiu sparčiausiu 4G mobiliuoju internetu. Verslui pristatoma „Telia Cloud“ debesų kompiuterijos paslauga yra viena pirmųjų Šiaurės šalių regione, sukurta „OpenStack“ platformos pagrindu.
(0) 2016-12-05 3
Kompanija „Dell EMC“ pristatė itin našiam kompiuteriniam skaičiavimui (angl. high-performance computing, HPC) pritaikytas debesų kompiuterijos, programinės įrangos ir sistemų naujoves.
(1) 2016-12-02 31
<i>Amazon kompanija pristatė specializuotą transporto konteinerį AWS Snowmobile, skirtą klientų duomenų perkėlimui į Amazon Web Services debesų saugyklą. Vienu konteineriu galima pervežti i
(3) 2016-11-29 -5
Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ bei „Office 365“ programomis. „Microsoft“ pasirašė susitarimą su EDINA konsorciumu, vienijančiu didžiąją dalį šalies universitetų ir kolegijų. Jo rėmuose švietimo institucijos galės ženkliai pigiau įsigyti minėtą programinę įrangą savo darbuotojams, o studentai ja galės naudotis nemokamai.
(0) 2016-07-07 3
<i>Rusijos elitas, panašu, tęsia šalies žaliavų prakeiksmo panaikinimo paieškas. Neseniai prie pažangiųjų technologijų, kurias rengiamasi vystyti šalyje, – kvantų <a href="https://slon.r
(0) 2015-07-15 3
Tobulėjant informacinėms technologijoms (IT) ir augant jų naudojimui, šios srities specialistai akcentuoja saugumo problemą, kuri dar aštresnė tampa tiek verslui, tiek namų vartotojams naudojant debesų kompiuterijos sprendimus. Apie tai, kodėl nuo programišių įsilaužimų nukenčia net valstybių prezidentai, o debesų kompiuteriją kai kurie žmonės sieja su lėktuvais, kalbamės su IT ekspertu, bendrovės "Databank" vadovu Juranu Viliūšiu.
(0) 2014-12-12 2
Debesų kompiuterijos ir technologijų naudojimas vis dažniau tampa mados ir patogumo klausimu. Dažniausiai norime, kad mūsų turimi prietaisai būtų ne tik madingi, bet ir galėtų atlikti kuo daugiau įvairiausių funkcijų. Siekiame, jog technologijų naudojimas būtų greitas, patogus ir teiktų efektyvius rezultatus. Net (o kartais – ypač) kai kalbame apie savo pramogas ar laisvalaikį.
(1) 2014-10-08 37
Trimatį spausdinimą, daiktų internetą ir biotechnologijas verslo lyderiai jau apibūdina kaip proveržio technologijas, kurios artimiausiu metu iš esmės keis kasdienybę ir turės didelės įtakos verslo plėtrai.
(2) 2014-09-09 6
Dauguma IT įmonių serverius nuomoja ne trumpesniam nei vieno mėnesio laikotarpiui. Naujoji IBM „SoftLayer“ paslauga, leidžianti nuomoti fizinius serverius kelioms dienoms ar valandoms, perkelia konkurencinę kovą į visiškai kitą lygmenį.
(0) 2014-05-12 -13
Korporacija Microsoft vis dar dirba prie kito operacinė sistemos Windows 8.1 atnaujinimo, tačiau tai jai netrukdo ruoštis Windows 9 pasirodymui. Teigiama, kad nauja programinė platforma turėtų debiutuoti 2015 m. pavasarį, o joje bus nemažai naujovių.
(0) 2014-05-05 1
Bendrovė „Microsoft“ pranešė įsigijusi savo verslo partnerę „GreenButton“, siūlančią klientams per trumpą laiką prijungti savo taikomąsias programas prie kompiuterinės debesijos resursų. „GreenButton“ tokią paslaugų rūšį vadina „debesimi pagal pareikalavimą“ (COD, cloud-on-demand).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos