Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Degiojo kuro energetika
 
 

Degiojo kuro energetika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-02-20 12
Sumažinti naudojimą. Dar kartą panaudoti. Perdirbti. Kai kalbama apie plastiko atliekas, jau net ir viso to nepakanka, tačiau šis sąrašas gali būti papildytas dar viena plastiko panaudojimo galimybe. Mokslininkai skelbia išradę būdą, kaip polipropileną, kuris sudaro dalį plastikinių atliekų, paversti skystais angliavandeniliais. Taip, naudingais degalais. Ir net jei tai nėra pats geriausias būdas, siekiant išvalyti Žemę nuo plastiko atliekų, tokia galimybė vis tiek sukurtų didelę ekonominę ir aplinkosauginę naudą.
(24) 2018-09-27 28
Šiais metais Nyderlandų vyriausybė savo pramonę informavo, kad iki 2022 metų ji turėtų atsisakyti gamtinių dujų. Tad iškila natūralus klausimas: kuo gi jas pakeisti? Ir jaunieji tyrėjai iš Eidhoveno technologijų universiteto pasiūlė originalią išeitį – deginti geležį.
(0) 2018-01-31 19
Tyrėjai iš Ohajo valstybinio universiteto sukūrė būdą kaip generuoti elektros energiją iš anglies ir biomasės neišleidžiant į aplinką anglies dioksido.
(11) 2010-04-27 2
Dr. Takashi Yabe iš Tokijo technologijos instituto teigia, kad magnio Žemėje yra tiek, kad pakaktų patenkinti pasaulio energijos poreikius 300 000 metų.
(26) 2008-09-22 0
Anksčiau tai buvo vienas labiausiai užterštų Vokietijos miestų, kuriame didžiausia teršalų dalis buvo išmetama deginant anglį. Tačiau jei pasitvirtins naujai pastatytos testinės jėgainės nauda, Sprembergo miestas Rytų Vokietijoje gali tapti ta vieta, kur bus pradėta ilgai laukta "švarios anglies" revoliucija.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos