Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dėl kelio problemų atsirandantys gedimai
 
 

Dėl kelio problemų atsirandantys gedimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-07-30 5
Naujienų portalo LRT.lt rubrika „Eismas“ savo „Facebook“ paskyroje paklausė, kas vairuotojus labiausiai erzina kelyje? Atrinkome penkis populiariausius atsakymus, kuriuos paprašėme pakomentuoti psichoterapeutą Olegą Lapiną ir vairavimo mokyklos „Eurodraivas“ instruktorių Viktorą Benkų.
(0) 2017-06-07 26
Ką daryti, jei viduryje kelio sprogsta automobilio padanga, o atsarginės nėra? Taip pirmadienį nutiko vienam vairuotojui, važiavusiam magistrale Kaunas – Klaipėda. Į bėdą patekęs vairuotojas Evaldas nusprendė pagalbos kreiptis į internautus ir „Facebook“ vairuotojų grupėje ėmė gyvai transliuoti apie savo problemą. Dalis žmonių tik pasijuokė iš vairuotojo, kad šis nesivežioja atsarginio rato, arba komentavo bereikšmius dalykus.
(0) 2016-02-04 12
Maskvos srities gyventojas kaip reikiant susikibo su komunalinio ūkio darbuotojais po to, kai šie bandydami iš duobės ištraukti jo automobilį tiesiog perplėšė pusiau. Automobilio savininkui tai buvo nemalonus siurprizas, mat „Fiat Brava“ duobė atsirado trūkus kanalizacijos vamzdžiui.
(0) 2014-08-20 3
„Duobių miestu“ pramintas Kaunas vėl pateisino savo vardą – teismas paskelbė, kad dėl nesutvarkytų kelių vairuotojams padarytą žalą privalo atlyginti jais nesirūpinanti Kauno miesto savivaldybė.
(0) 2013-11-27 0
Duobėmis gatvėse besiskundžiantys vairuotojai paguodą galbūt ras šiame vaizdelyje iš Jekaterinburgo (Sverdlovsko apskritis, Rusija). Ten priešais gatve riedančio lengvojo automobilio ratus pradėjo lūžinėti ir į dangų kilti asfaltas. Į netikėtai sprogusio ir susigarankščiavusio asfalto plokštes rėžėsi ir ant jų pakibo sustabdyti nespėjęs SUV visureigio vairuotojas.
(0) 2013-04-26 0
Atėjo pavasaris, nutirpo sniegas, atsivėrė duobės ir pamatėme tai, ko visai nenorėjome pamatyti – linksta ratlankiai, byra detalės. Vairuotojai keikiasi nevalstybine kalba, draudikai rezervuoja milžiniškas sumas žalai atlyginti. Kaip susiformavo tos duobės, ar kas nors planuoja jas užlyginti, sutvarkyti kelius ir kokie yra mūsų didžiųjų miestų vadovų prioritetai – kelių taisymas ar didingi viadukai virš miesto gatvių, aiškina „Pinigų karta“.
(2) 2013-04-25 0
Šiemet per tris su puse mėnesio duobėse apgadinusių savo automobilius vairuotojų skaičius jau pasiekė 300 vien tarp draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ klientų. Tai yra net 60 proc. daugiau žalų dėl duobių nei bendrovė jų užregistravo pernai tuo pat laikotarpiu. Šiemet „brangiausia duobė“ sugadino automobilį taip, kad jo remontas kainuos 17 tūkst. Lt.
(13) 2013-01-08 0
Klaipėdos valdininkai randa įvairiausių būdų, kaip vairuotojams neatlyginti patirtos žalos dėl gatvių duobėse sugadintų automobilių. Atsisakymo priežastimi tampa net argumentas, kad vairuotojai nepateikė dokumentų, kurių klerkai nė nereikalavo.
(4) 2012-07-04 0
JAV Viskonsino valstijoje viena moteris, sustojusi ant viaduko mobiliuoju telefonu nufotografuoti netoli O Klero susigarankščiavusios kelio dangos, užfiksavo į orą pakylantį sportinį automobilį, rašo yahoo.com tinklaraštis.
(11) 2010-03-30 3
Jeigu įlėkėte į duobę, kurios negalėjote pastebėti ir išvengti, nerimauti tikrai neverta. Jūsų patirtus nuostolius privalo atlyginti draudimo bendrovė, vietos savivaldybė arba kelininkai, rašo Autobild portalas ir iš karto dėsto pagrindinius patarimus, ką tuomet reiktų daryti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos