Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Depresija
 
 

Depresija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2013-08-16 0
Per menkai išsilavinę asmenys labiau rizikuoja nukentėti nuo konkrečių psichinės sveikatos sutrikimų – tai sena tiesa.
(18) 2013-07-31 8
Lietuvoje savižudybė yra viena iš pagrindinių mirtingumo priežasčių. Tai sąmoningas, savo noru pasirinktas veiksmas, kurį atlieka individas, siekdamas susižaloti arba pasitraukti iš gyvenimo, ir kuris tikrai ne visada baigiasi mirtimi. „Lietuvos bendrosios praktikos gydytojo“ 2013 metų, birželio mėnesio numeryje išspausdintas straipsnis apie savižudybes ir psichikos sutrikimų ryšį – „Mėginusių žudytis asmenų psichikos sutrikimų sąsaja su sociodemografiniais ir psichiatrinės anamnezės duomenimis“.
(0) 2013-07-26 1
Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos (Harvard School of Public Health) mokslininkai peržvelgė trijų didelio masto JAV atliktų tyrimų duomenis bei nustatė, kad 2-4 puodelius kavos kasdien išgeriančių suaugusiųjų savižudybės rizika sumažėja perpus palyginus su mažą kavos kiekį suvartojančiais asmenimis. Kava be kofeino rizikos taip pat nemažino.
(0) 2013-07-16 0
Naujas tyrimas atskleidė ryšį tarp motinos psichologinės būklės ir vaiko fizinės sveikatos. Motinų depresija susieta su aplaidžiu auklėjimu ir vaikų nutukimu. Nors iki šiol atlikta nemažai tyrimų, atskleidusių ryšį tarp motinos depresijos ir vaiko socialinės sveikatos, tačiau šis tyrimas pirmasis atkreipė dėmesį į tai, kokią įtaką mamos savijauta daro vaiko fizinei sveikatai.
(0) 2013-07-15 0
Kaip melancholišką, ašaras spaudžiančią muziką kuriantys atlikėjai surenka savo klausytojų auditorijas? Kodėl kas nors norėtų klausytis to, kas juos nuliūdina? Dar keisčiau, kodėl žmonės mėgsta liūdnas dainas pasileisti tuomet, kai jiems ir taip liūdna? Argi tai ne tam tikras emocinis mazochizmas? Tokijo universiteto mokslininkai teigia, jog viskas yra kitaip.
(3) 2013-07-09 1
Liverpulio universiteto tyrėjų komanda nustatė, jog žmonės, sergantys depresija, linkę kurtis nekonkrečius tikslus, neturėdami tikslaus jų įgyvendinimo termino. O tai savo ruožtu tik dar labiau sustiprina ligos simptomus.
(1) 2013-06-16 1
Pietų Korėjoje atliktas tyrimas su paaugliais parodė, kad priklausomybė nuo išmaniojo telefono ir interneto tiesiogiai proporcinga polinkiui į probleminį elgesį ir psichinių ligų rizikai.
(32) 2013-05-24 2
<p>Sa&shy;vi&shy;žu&shy;dy&shy;bių ly&shy;giui <a href="http://www.nytimes.com/2013/05/03/health/suicide-rate-rises-sharply-in-us.html?_r=0">JAV smar&shy;kiai augant</a>, vis dau&shy;giau psi&shy;ch
(0) 2013-04-08 0
Populiariausia tema Lietuvoje – užsitęsusi žiema. Būsena – pavasario ilgesys. Prognozės apie liksiančius du metų laikus dar labiau gąsdina, o pasisemti energijos iš tebekrentančių snaigių – sunku. Kas vykta su mumis, kai taip ilgimės žalumos?
(1) 2013-01-11 0
Ekspertai aiškinasi, ar dietiniai saldinti gėrimai gali padidinti riziką susirgti depresija, rašo BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos