Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Depresija
 
 

Depresija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2015-01-11 118
Vienatvė yra tapusi viena didžiausių šio laikmečio problemų, nuo kurios kenčia labai didelis procentas tiek jaunų, tiek pagyvenusių žmonių. Ją galima prilyginti ligų epidemijoms. Apie vienatvę ir jos formas šiuolaikinėje visuomenėje rašo George’as Monbiotas dienraščio „The Guardian“ straipsnyje „Vienatvės amžius mus žudo“. Pateikiame sutrumpintą straipsnio versiją.
(8) 2017-04-25 87
Įvairios po Amazonę išsibarsčiusios gentys ištisus šimtmečius ajahuaską naudojo gydyti kūno ir dvasios negalavimus. Tačiau Vakarų pasaulyje šis gėrimas visą laiką buvo tabu. Ir visai nenuostabu, juk savo sudėtyje jis turi stipriausią haliucinogeną pasaulyje. Vis dėlto, pamažu Vakarų mokslo durys atsidaro ir šiam narkotikui.
(5) 2016-04-28 62
Pasirodo, liūdesį galima išgydyti ne tik antidepresantais. Mokslininkai atrado, kad dirvožemyje gyvenantys mikrobai panašiai veikia smegenis kaip vaistai nuo depresijos, tik kitaip nei vaistai, mikrobai neturi jokio šalutinio poveikio, be to, nėra jokio pavojaus, kad išsivystys priklausomybė.
(53) 2015-07-06 59
Mūsų gyvenimai priklauso mums, tačiau teisė savo noru pasitraukti iš gyvenimo šiais laikais kaitina daugybę karštligiškų diskusijų. Belgijoje gydytojai priėmė itin prieštaringą sprendimą. Jie suteikė 24 metų merginai, kuri serga medicinine depresija, teisę nutraukti savo gyvybę, skelbia „The Independent“.
(0) 2017-04-21 53
Vartojantieji psichodelinius narkotikus dažnai užsimena ne tik apie apsvaigimą ar haliucinacijas bet ir apie pakitusią sąmonės būseną. Ilgą laiką tai buvo tik subjektyvi nuomonė ir jokiais apčiuopiamais įrodymais nepagrįsti žodžiai, tačiau dabar mokslininkai įrodė, jog tai tikra tiesa.
(1) 2015-06-22 51
Netoli Sidnėjaus esančio stataus skardžio gyvenęs Donas Ritchie 45-erius buvo tikras angelas sargas žmonėms, kurie prie skardžio ateidavo su ketinimais pasitraukti iš gyvenimo. D. Ritchie gyveno prie gyvenimo išvargintiems australams puikiai žinomos vietos Watsonso įlankoje, vadinamos "Plyšiu". Oficialiai D. Ritchie "ištraukė" 160 nusižudyti nusprendusių asmenų, tačiau angelo sargo artimieji sako, kad tokių atveju buvo daugiau kaip 400 – tiesiog ne visi atvejai buvo užregistruoti.
(5) 2015-10-25 50
Režisierius Jukka Kärkkäinenas dokumentiką apie su savižudybe susidūrusiais žmonėmis Suomijoje kūrė šešerius metus, per tą laiką pats pateko į psichiatrinę ligoninę, o po premjeros nedavė jokių interviu – kalbėti apie filmą jam buvo per sunku. Dabar jis jaučiasi geriau.
(0) 2018-07-29 43
Depresija, viena dažniausių XXI amžiaus ligų serga tiek vyrai, tiek moterys. Ar yra šios ligos skirtumų priklausomų nuo lyties?
(14) 2015-07-14 41
Medikai išgydo ligą mirtimi. Paradoksaliai skambantis teiginys iš tiesų yra Belgijos realybė. Šalyje, kurioje eutanazija legali, gyvybė nutraukiama netgi tiems, kurie patiria psichologinių sunkumų.
(4) 2017-08-08 39
Tikriausiai pastebėjote, kad kai kurie jūsų draugai kelia žymiai daugiau nuotraukų į socialinius tinklus nei kiti. Galbūt net turite draugų, kurie tai daro nuolat, nepriklausomai nuo to, kur būtų ir ką veiktų. Naujas tyrimas atskleidė, kad tai gali būti sunkaus psichikos sutrikimo simptomas.
(4) 2018-06-22 38
Vegetarai mėgsta didžiuotis, kad padeda išsaugoti gyvūniją, o taip pat - kad sveikai maitinasi. Tuo tarpu mėsą valgantys žmonės mėgsta iš jų pasišaipyti ir sako, kad nevalgydami mėsos jie praranda dalį gyvenimo džiaugsmo - ir pasirodo, šioje mintyje yra tiesos.
(4) 2018-01-18 37
Nuo praeito mėnesio populiariausios kriptovaliutos kursas krito perpus. Ekspertai prognozavo tokį nuosmukį, tačiau investuotojai stengėsi išlaikyti savo pinigus kiek įmanoma ilgiau, o vėliau nespėjo laiku parduoti. Rezultatas - didžiulės prarastos pinigų sumos, sugriuvusios svajonės ir užimtos savižudžių pagalbos linijos.
(0) 2019-07-18 27
Plinta nauja savigydos forma. Daugybė žmonių kasdien vartoja itin mažas lizergo rūgšties dietilamido(LSD)ir psilocibino dozes. Taip jie daro, norėdami ne pasilinksminti, o atsikratyti kai kurių sutrikimų. Naujas Toronto Misisaugos Universiteto mokslininkų atliktas tyrimas pažvelgė giliau į tokios praktikos poveikį.
(3) 2018-11-12 27
Apatija ir motyvacijos nebuvimas — dažnas depresijos simptomas ir kai kurių vaistų pašalinis poveikis. Šios būsenos atsikratyti nelengva. Kol kas mokslininkams pavyko pažadinti žiurkių entu
(0) 2014-11-25 26
Kol draugai džiaugiasi sėkmingais santykiais, jūs vis liekate vienišas? Gali būti, kad dėl to kalti jūsų genai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos