Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Depresija
 
 

Depresija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2007-11-07 1
Kodėl rudenį mūsų būsena prislėgta? Viskas labai paprasta: mūsų nuotaiką nulemia cheminė reakcija. O cheminė reakcija tiesiogiai priklauso nuo sunaudojamo saulės šviesos ir oro kiekio. Šia prasme mažai kuo skiriamės nuo gėlių. Padėkite gėlę, kuri mėgsta šviesą, į tamsų kambarį, ir pamatysite, kad su ja dėsis: ji praras išvaizdą, lapai nustos blizgėję, ims džiūti, o gal ir iš viso nukris.
(1) 2016-05-23 26
Kintant vyriškumo sampratai, daugelis vyrų atsiduria sumaištyje – viena vertus, norisi atrodyti „kietam“, kita vertus, moterys iš jų tikisi daugiau švelnumo. Suderinti šiuo dalykus gali būti sudėtinga, LRT RADIJUI teigia paramos fondo „Jaunimo linija“ direktorius Paulius Skruibis. Pasak jo ir „Jaunimo linijos“ Vilniaus padalinio vadovo Antano Grižo, noras būti „tikru“ vyru tampa ne vienos savižudybės priežastimi.
(1) 2015-06-22 51
Netoli Sidnėjaus esančio stataus skardžio gyvenęs Donas Ritchie 45-erius buvo tikras angelas sargas žmonėms, kurie prie skardžio ateidavo su ketinimais pasitraukti iš gyvenimo. D. Ritchie gyveno prie gyvenimo išvargintiems australams puikiai žinomos vietos Watsonso įlankoje, vadinamos "Plyšiu". Oficialiai D. Ritchie "ištraukė" 160 nusižudyti nusprendusių asmenų, tačiau angelo sargo artimieji sako, kad tokių atveju buvo daugiau kaip 400 – tiesiog ne visi atvejai buvo užregistruoti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos