Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dezinfekcija ir higienos normos
 
 

Dezinfekcija ir higienos normos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-06-01 -3
Šiuo metu visi ypač susirūpino, kaip apsisaugoti nuo ligas sukeliančių bakterijų ir virusų. Pasirodo, vieną labiausiai užterštų dalykų mes labai dažnai imame į rankas ir kasdien nešiojamės savo rankinėse arba kišenėse. Taip, tai – išmanieji telefonai.
(0) 2020-05-12 -2
Karantino metu dauguma viešbučių Lietuvoje bei svetur buvo uždaryti ir laukia ribojimų pabaigos bei sugrįžtančių užsienio ir vietos svečių. Besiruošdami vėl atverti duris, „Apex Alliance“ viešbučių grupės atstovai jau parengė būtinųjų priemonių planą ir papasakojo, kaip keisis apgyvendinimo paslaugų kasdienybė. Apsaugos priemonės, modernios dezinfekavimo procedūros, automatizuota savitarna ir pusryčiai kambaryje taps nauju viešnagės standartu.
(0) 2020-05-04 1
Daugelis pasaulio valstybių, susidūrusių su COVID-19 pandemijos plitimu, norėdamos sulėtinti viruso dalelių plitimą tarp žmonių pritaikė įvairias apsauginės strategijos priemones: karantino sąlygas, atstumo tarp žmonių laikymosi taisykles, uždarė mokyklas, restoranus, kitas žmonių susibūrimo vietas, – rašo „Science Alert“.
(0) 2020-04-11 15
Koronaviruso dalelės ore gali išlikti ilgiau, nei manyta anksčiau, tvirtina tyrėjai. Suomijos mokslininkai paviešino trimačio vaizdo modelį, kuriame pavaizduota, kaip koronavirusą perneša itin mažyčiai lašeliai (aerozoliai), patenkantys į orą žmonėms kosint, čiaudint ar kalbant.
(0) 2020-04-10 1
Ketvirtadienį Vyriausybėje Vilniaus universiteto Biochemijos instituto Biotermodinamikos ir vaistų tyrimo laboratorijos vadovas prof. Daumantas Matulis pateikė informaciją apie kovą su koronavirusu.
(0) 2018-01-21 27
Pasirodo, esama įrodymų, kad kasdienis prausimasis daro žalą mūsų mikrobiomui – mūsų organizme gyvenančiais mikrobų bendruomenei. Du atskiri tyrimai parodė, kad tai gali sąlygoti inkštirų protrūkį ant mūsų kūno.
(1) 2017-08-08 10
Žinant, kokiose vietose yra pabuvojusi paprasta virtuvinė kempinė, neturėtų stebinti tai, kad joje veisiasi ne patys draugiškiausi mikrobai. Visgi iki šiol niekas taip išsamiai netyrinėjo tokios banalios gyvenamosios terpės. Vokietijos mokslininkai pagaliau ištaisė šią didžiulę mokslo spragą, rašoma „ScienceAlert“.
(0) 2017-01-24 5
29 m. Johanna Watkins iš Minesotos negali ne tik bučiuoti savo vyro Scotto, bet net ir su juo būti tame pačiame kambaryje. Šią moterį vargina retas imuninės sistemos sutrikimas – padidėjęs putliųjų ląstelių aktyvumo sindromas. J. Watkins alergiška beveik viskam, įskaitant ir jos pačios sutuoktinio skleidžiamam kvapui.
(0) 2017-01-17 -4
Visiems žinoma, kad maisto produktai turi galiojimo laiką. Tačiau kiek žmonių nusimano apie tai, kad įvairūs buityje naudojami objektai taip pat gali pasenti? Pradedant dantų šepetėliu ir baigiant šlepetėmis, žemiau pateikiame namų apyvokos reikmenų sąrašą, aprašytą justhealthylifestyle.com puslapyje.
(0) 2016-09-09 21
Paskutinio svarstymo metu JAV Maisto ir vaistų administracija nusprendė iš prekybos pašalinti didelę dalį antibakternių muilų.
(0) 2016-08-26 27
Jei tiksliau, tai ne gimstamumą, o vaisingumą. Ir ne pomėgis skalbti drabužius, o specifinis purvas, kurį skalbimo mašina nuplauna nuo drabužių ir išpila į upę. Skalbimo mašinų gamintojai dėl to tikrai nekalti, tačiau faktai ir Amerikos chemikų bendruomenės žurnalas nemeluoja – skalbdami savo drabužius mažiname gimstamumą. Ir ne tik žmogaus! O, kaip – tuoj paaiškinsime.
(1) 2016-07-22 31
Daugelis naudodamiesi viešaisiais tualetais ir siekdami išvengti bakterijų, prieš sėsdami, apdengia klozetus tualetiniu popieriumi. Tačiau ar iš tiesų tai yra higieniška ir sveika?
(2) 2016-07-14 9
Nacionalinis sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos institutas (angl. National Institute for Health and Care; NICE) Jungtinės Karalystės (JK) gydytojams nurodė sepsiu sergantiems pacientams taikyti tokį pat skubų gydymą, koks yra taikomas širdies smūgį patyrusiems žmonėms.
(15) 2016-06-16 44
Aiškėja, kad šlapinimasis maudantis duše – nieko smerktino ir blogo. Ne tik fiziologiškai (atsikratoma įtampos šlapimo pūslėje). Anot IFLscience.com, tai netgi sveikintina. Ekologiniu požiūriu.
(0) 2016-05-12 1
Mėsainis anaiptol nėra sveiko maisto pavyzdys. Per pastaruosius metus buvo nemažai pavyzdžių, kaip mėsainiuose atrastos susargdinti žmones ar net nužudyti galinčios E.coli, salmonelės ir kitos pavojingos bakterijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos