Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dezinfekcijos priemonės
 
 

Dezinfekcijos priemonės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-04-11 16
Koronaviruso dalelės ore gali išlikti ilgiau, nei manyta anksčiau, tvirtina tyrėjai. Suomijos mokslininkai paviešino trimačio vaizdo modelį, kuriame pavaizduota, kaip koronavirusą perneša itin mažyčiai lašeliai (aerozoliai), patenkantys į orą žmonėms kosint, čiaudint ar kalbant.
(0) 2020-04-10 1
Ketvirtadienį Vyriausybėje Vilniaus universiteto Biochemijos instituto Biotermodinamikos ir vaistų tyrimo laboratorijos vadovas prof. Daumantas Matulis pateikė informaciją apie kovą su koronavirusu.
(0) 2020-04-02 7
Mokslininkams šiuo metu nėra žinoma, kad COVID-19 infekcija galėtų būti perduodama per maistą, Bet kadangi žinoma, kad ant plastikinių paviršių virusas gyvybingas išlieka iki trijų parų, negalima atmesti grėsmės, kad tai, ką įsidėjote į savo pirkinių krepšelį, ką tik buvo paliesta kitų žmonių, rašo „Science Alert“.
(1) 2020-04-01 -1
Niekam ne paslaptis, kad vienkartinių medicininių kaukių naudoti antrą kartą negalima. Tačiau ką daryti, jei jų tiesiog nėra kur įsigyti? Pastarosiomis dienomis girdėjome, kaip net ir medikai jas taupo bei saugo dar blogesniems laikams. Panaudotų kaukių saugojimas tikrai nėra geriausias variantas, bet jei jau tenka jas naudoti dar kartą - bent jau būtina tinkamai dezinfekuoti.
(5) 2020-04-01 23
COVID-19 pandemijos akivaizdoje susiduriame su asmens apsauginių priemonių trūkumu. Jų trūksta tiek medikams tiek ir mums visiems. Panašu, kad nei šių priemonių gamintojai, nei tiekėjai, nei vyriausybės nebuvo suplanavę taip drastiškai išaugsiančio poreikio. Šių priemonių trūkumas priveda prie įvairių alternatyvių sprendimų paieškos, rašoma pranešime spaudai.
(0) 2020-03-31 9
Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė pasidalino informacija, su kokiais iššūkiais tenka susidurti prekes užsakant Kinijoje, kai konkurencija dėl jų – didžiulė, - skelbia ELTA agentūra.
(3) 2020-03-28 8
Vienkartinės apsauginės kaukės nėra skirtos naudoti daugiau nei vieną kartą. Tai yra nepaneigiamas faktas. Kitas nepaneigiamas faktas – medicinos profesionalams šių kaukių dabar trūksta taip smarkiai, kad tiesiog nėra kito pasirinkimo, rašo „Life Science“.
(0) 2020-03-26 0
Šiuo metu daugiau nei įprastai dėmesio skiriant rankų plovimui, jų dezinfekavimui, specialistai pastebi ir pirmąsias su tuo besirandančias rankų odos problemas – pažeidus hidrolipidinį barjerą oda perdžiūsta, skilinėja, rausta, gali rastis žaizdelių. Gydytoja dermatovenerologė prof. dr. Matilda Bylaitė-Bučinskienė išskiria pagrindines rankų priežiūros taisykles pasaulinės koronaviruso pandemijos metu ir išsako dažniausiai daromas klaidas.
(3) 2020-03-25 4
Vyriausybei trečiadienį pritarus Energetikos ministerijos siūlymams, Lietuvos biodegalų gamintojai pradės gaminti dezinfekcinį skystį gydymo įstaigų ir visuomenės poreikiams. Taip siekiama padidinti dezinfekcinio skysčio pasiūlą rinkoje ir užtikrinti, kad šio būtino produkto nepritrūktų plintant COVID-19 virusui.
(1) 2020-03-25 4
Kartu mes galime daug ir su kiekviena diena Lietuvos žmonės vis labiau tuo įsitikina. Medikams skambinant pavojaus varpais dėl greitai senkančių ir trūkstamų apsaugos priemonių nuo koronaviruso, į pagalbą stojo Lietuvos gamintojai. Pasitelkdami 3D spausdintuvus ir lazerius, jie pradėjo gaminti apsauginius skydelius.
(0) 2020-03-25 -3
Natūralu, kad stiprėjant nerimui dėl koronaviruso protrūkio, visi masiškai perka rankų dezinfekantus. Biologas Jeffrey Gardneris aiškina, kodėl rankų dezinfekantų pagrindinis elementas yra alkoholis ir kodėl nerekomenduojama kaupti namie dezinfekantų atsargų.
(1) 2020-03-19 5
Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad nuo vasario pabaigos, kai šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) buvo paskelbta ekstremali padėtis, itin padaugėjo apsinuodijimų dezinfekciniais skysčiais.
(0) 2019-08-02 4
Paprastai tvarstymo medžiagų paskirtis yra tik apsaugoti žaizdą nuo išorės poveikio ir infekcijų patekimo į organizmą. Tačiau mokslininkai sukūrė tokį pleistrą, kuris gali aktyviai padėti ir pagreitinti gijimo procesą, rašo engadget.com.
(5) 2019-07-09 -8
Šiltasis metų sezonas dovanoja begalę smagių pramogų, neretai galinčių baigtis skaudžiomis traumomis. Vasara netgi vadinama žaizdų sezonu, kai žymiai išauga įvairiausių sužalojimų tikimybė. Tačiau žmonės ne visada susimąsto, ką tepa sau ar savo vaikams ant žaizdų ir kokios žalos mūsų organizmui gali pridaryti netinkamai pasirinkti dezinfekciniai preparatai.
(5) 2018-08-22 9
Alkoholio vaidmuo pastaruoju laikotarpiu ryškiai pasikeitė – jis įgavo ypač neigiamą atspalvį. Bet kaip dažnai prisimenate, kad tam tikrą alkoholio kiekį gamina jūsų pačių organizmas? Nė nesusimąstome, kad alkoholis slypi maiste ar kituose kasdien naudojamuose produktuose. 

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos