Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Diagnostinė aparatūra
 
 

Diagnostinė aparatūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2009-12-16 47
Nustatyta, kad daugelyje klinikų įprasti kompiuterinės tomografijos tyrimai kelia kur kas didesnį vėžio pavojų, nei buvo manoma iki šiol.
(3) 2009-12-15 0
Mokslininkai sukūrė nanotechnologijų jutiklį, kuris paprastame kraujo mėginyje itin greitai aptinka vėžio ląsteles.
(3) 2009-12-07 0
Nvidia ir Siemens Healthcare pristatė naują ultragarsinę 3D skenavimo technologiją, kuri vaiko tėveliams bei akušeriams leis išvysti augantį vaisių detalioje ir aiškioje trimatėje erdvėje naudojant 3D akinius.
(1) 2009-12-02 0
Bendrovė IBM pranešė pristačiusi naujos kartos mikroschemą, padėsiančią greitai ir lengvai diagnozuoti dažniausią mirties priežastį pasaulyje – širdies ir kraujagyslių ligas. IBM Ciuricho laboratorijose sukurtas testas - mikroschema priklauso taip vadinamiems „Lab on a Chip“ tipo prietaisams.
(6) 2009-11-27 0
Funkcinio magnetinio rezonanso (fMRI) nuotraukos pirmą kartą buvo panaudotos kaip įrodymas priimant nuosprendį dėl mirties bausmės. Ilinojuje (JAV) dešimtmetės mergaitės išprievartavimu ir nužudymu kaltinamo vyro advokatai šiomis nuotraukomis ketino įrodyti, jog jų klientas turi smegenų veiklos sutrikimą ir dėl turėtų išvengti mirties bausmės.
(2) 2009-11-10 0
Jums sukosėjus į garsiakalbį mobilusis telefonas galės per kelias sekundes diagnozuoti, kokia kvėpavimo takų liga sergate.
(2) 2009-11-09 2
Kraujo tyrimas – nemaloni, bet būtina procedūra. Kad žiūrovus supažindintų su jos eiga, DELFI.TV žurnalistai nepabijojo adatos dūrio ir sukūrė įdomų video siužetą apie bendrą kraujo tyrimą.
(0) 2009-11-04 0
Daugiau nei 10 tūkstančių moterų pagal valstybės finansuojamą gimdos kaklelio vėžio prevencijos programą per pirmuosius savo darbo metus ištyrė Patologijos diagnostikos laboratorija, įsikūrusi Santariškėse.
(0) 2009-11-03 0
Valstybinis patologijos centras (VPC), vykdydamas projektą “Valstybinio patologijos centro kompetencijos stiprinimas vėžinių susirgimų ankstyvosios diagnostikos srityje”, pirmasis Lietuvoje įsigijo ir pradėjo naudoti modernią įrangą, skirtą gaminti audinių mėginių mikrogardeles.
(18) 2009-11-01 0
Dabartiniai komunikacijos būdai, apimantys tiek įprastinį žmonių bendravimą, tiek ir nuotolinį per internetą ar telefoną, vis dar yra suvaržyti kalbos, žodžių ar rašto ribų. Todėl ne vieną fantastą ar egzoterikos mėgėją domina telepatijos galimybė – bendrauti mintimis. Tokios galimybės domina ir mokslininkus, tiesa, pastarieji linkę neieškoti dar „neatskleistų ir stebuklingų“ žmogaus vidinių galimybių, o išnaudoti jau esamas mokslo žinias.
(2) 2009-09-29 2
Medicinoje viskas prasideda arba turi prasidėti nuo diagnozės nustatymo. Kuo tiksliau ir greičiau demaskuojama liga, tuo daugiau šansų pasveikti turi pacientas. Todėl medikai ir čia kliaujasi ne viena, bet keliomis technologijomis. Siekdami gauti išsamią informaciją ir susieti ją su pačiu organu, medikai naudoja jungtinius tyrimo metodus arba hibridines technologijas.
(8) 2009-09-16 0
Daugelis mokslininkų mano, kad žmogui senstant smegenys mažėja. Naujas tyrimas prieštarauja šiai nuomonei – jo duomenimis, sveikų vyresnio amžiaus žmonių smegenys nesitraukia, jos akivaizdžiai mažėja tik tiems, kurių pažinimo funkcijos nyksta, praneša livescience.com.
(23) 2009-07-05 2
Atsispaudimai, atsilenkimai, treniruokliai, asmeniniai treneriai - žmonės susigalvoja įvairiausių strategijų, kaip išvystyti didesnius raumenis ir stipresnius kaulus. Tačiau ar galime išauginti didesnes smegenis, ir kaip tai padaryti? Atsakymas: medituoti.
(11) 2009-06-10 2
Ko laukiamasi – berniuko ar mergaitės, paprastai nustato sonograma, atliekama po aštuonioliktos nėštumo savaitės. Tačiau kompanija „IntelliGender“ praneša, kad norintiems išsiaiškinti, kokios lyties kūdikis gims, sukurta technologija tai gali nustatyti jau 10 nėštumo savaitę.
(8) 2009-06-09 0
Magnetinio rezonanso tomografiją pasitelkusiems Oksfordo universiteto (D. Britanija) mokslininkams pirmą kartą pavyko objektyviai išmatuoti pacientų jaučiamo skausmo lygį, praneša naujienų agentūra UPI.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos