Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Diagnostinė aparatūra
 
 

Diagnostinė aparatūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2010-12-14 1
Mokslininkams pirmą kartą pavyko užfiksuoti kūdikio gimimo procesą naudojant specialiai tam adaptuotą magnetinio rezonanso (MRI) skenerį.
(1) 2010-12-08 0
Vilniaus universiteto Onkologijos instituto Biomedicininės fizikos laboratorijos duris atvėrė jos vadovas prof. Ričardas Rotomskis. Jis trumpai supažindino, kaip lazerių šviesa naudojama onkologijoje.
(3) 2010-12-06 2
Mokslininkai pagaliau atrado būdą anksti, objektyviai ir moksliškai diagnozuoti autizmą. 94 procentų diagnozės tikslumas pasiekiamas naudojant medicinoje įprastus magnetinio rezonanso (MRI) principu veikiančius skenerius.
(6) 2010-12-02 0
Futbolininkai, turintys atminties ir elgesio sutrikimų, iki šiol negalėjo būti tikri, ar nuolatinės galvos traumos nepažeidė jų smegenų, nes šis pažeidimas gali būti diagnozuotas tik atlikus skrodimą po mirties.
(2) 2010-11-08 0
Vokietijos mokslininkai sukūrė medicininį pleistrą, kuris, pasirodžius pirmiesiems infekcijos požymiams, savo spalvą pakeičia į rožinę. Naujojo produkto pagrindas - medžiaga, reaguojanti į žaizdoje esančių medžiagų rūgščių ir šarmų balanso (pH) pokytį.
(6) 2010-10-18 0
D. Britanijoje išrastas prietaisas, padedantis moterims pastoti, yra toks pat efektyvus, kaip ir dirbtinio apvaisinimo technologijos, tvirtinama gamintojų pranešime spaudai.
(4) 2010-09-23 0
Galbūt jau greitai medikams, norintiems pamatyti pacientų vidaus organus, nebereikės jiems išrašyti radioaktyvių spindulių dozės: nauja technologija leidžia atsekti regimosios šviesos kelią per matines medžiagas.
(3) 2010-08-14 0
Izraelio mokslininkai sukūrė elektronine nosimi vadinamą įrenginį, iš žmogaus kvapo nustatantį, ar jis serga kai kurių tipų vėžiu – net jei auglys dar nematomas rentgenogramose.
(1) 2010-06-30 0
Kalifornijos universiteto mokslininkai nustatė, kad magnetinio rezonanso tomografijos tyrimo metu galima nustatyti, kaip žmogus elgsis vienoje ar kitoje situacijoje ateityje, rašo „Singularity Hub“.
(2) 2010-06-08 0
Smegenų skenavimas turi būti reglamentuojamas, siekiant išvengti asmens privatumo ir pilietinių laisvių pažeidimų, perspėja teisės ekspertas. Mokslininkai būgštauja, kad britų policija gali panaudoti smegenų skenavimą, kuris jau buvo panaudotas keliose JAV mirties bausmės bylose, nustatyti, ar įtariamasis meluoja, ar jau suplanavo nusikaltimą, kurį ruošiasi įvykdyti, informuoja telegraph.co.uk.
(6) 2010-05-30 7
Visiškai paralyžiuotų žmonių smegenų aktyvumo stebėsena leido padaryti ganėtinai šiurpų atradimą: netgi visiškos "daržovės" būsenoje esantys pacientai gali likti visiškai sąmoningi, tuo pat metu visiškai negalėdami pajudinti ne tik pirštų, bet ir akių vokų.
(3) 2010-05-19 0
Amerikiečių mokslininkai kuria įrenginį, kuris aptiks kraujyje gripo virusą prieš ligos atsiradimo simptomus. Įrenginys bus gaminamas kaip priedas prie mobilaus telefono.
(4) 2010-05-11 0
Inovatyvi programa telefonu gali ne tik pranašauti skambinančiojo emocinę būseną, bet ir diagnozuoti kai kurias medicinines būkles, praneša news.discovery.com.
(1) 2010-04-23 1
Lietuvos technikos bibliotekos patentinės informacijos centras, vykdydamas pagrindinį savo tikslą – patentinės informacijos skleidimą visuomenėje, ėmė rinkti geriausią mėnesio išradimą. Na, o mes bendradarbiaudami su patentinės informacijos centru, skaitytojams pateiksime trumpus laureatų pristatymus.
(0) 2010-04-15 3
Medicinos fizika yra taikomosios fizikos sritis, susijusi su fizikinių technologijų ir metodų kūrimu bei taikymu labai aktualioje šiuolaikinės medicinos srityje – radiologijoje, siekiant maksimaliai užtikrinti protingą paciento apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos