Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Diagnostinė aparatūra
 
 

Diagnostinė aparatūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-09 38
„Kiekvienas žmogus yra unikalus“ – frazė, kurią nuolat girdime tiek iš psichologų, tiek iš anatomijos specialistų... Vis dėlto, sunegalavus ir keturiolikmetis paauglys, ir aštuoniasdešimtmetė senutė griebiasi tų pačių vaistų. Tačiau, argi niekam tai nekelia nuostabos? Ar tikrai tie patys gydymo metodai tinka tokiems skirtingiems organizmams?
(6) 2014-12-04 -40
Ar jums didelė grėsmė netolimoje ateityje mirti dėl sveikatos problemų? Pasirodo, kad tai išsiaiškintum, nereikia nei sudėtingos medicininės įrangos, nei, juo labiau, jokių mistinių/antgamtinių metodų. Ar dar ilgai gyvensite, įvertinti padės elementarus fizinio lavinimo pratimas. Tokią išvadą priėjo Brazilijos mokslininkai, apie kurių tyrimo rezultatus rašo "Discover Magazine".
(2) 2014-10-31 50
Kompanija „Google“, mums labiau žinoma kaip populiariausio pasaulyje informacijos paieškos variklio šeimininkai ir populiariausios mobiliųjų įrenginių operacinės sistemos kūrėjai, paskelbė, kad ėmėsi dar vieno projekto, kuriuo nori pakeisti pasaulį.
(0) 2014-10-11 19
Kauno technologijos universitete (KTU) sukurta technologija leis tiksliau diagnozuoti glaukomą – ligą, kuri yra viena iš dažniausių suaugusiųjų aklumo priežasčių. 2012-aisiais Europos Sąjungoje buvo užregistruota 1,6 milijonai glaukomos atvejų, prognozuojama, kad šis skaičius per artimiausią dešimtmetį paaugs 9 procentais. Iki šiol nebuvo jokio efektyvaus šios ligos gydymo.
(2) 2014-10-07 61
<em>Prieš pacientui atsiduriant medicininio skenavimo patalpoje, jie turi būti kruopščiai patikrinti, ar neturi magnetinių objektų – tai gali būti auskarai, diržai, senesnio modelio širdies
(3) 2014-09-22 34
Ar kada susimąstėte, kaip atrodytų lytinis aktas skenuojant jį magnetiniu rezonansu? Mokslo vardan porelė įsimylėjėlių sutiko dalyvauti eksperimente ir padėti mums tai išvysti.
(0) 2014-09-03 11
Naujas kraujo analizės metodas jau įrašė Elizabeth Holmes į milijardierių gretas. Dabar jos bendrovė rengiasi plėtrai, o ji pati nori išgelbėti pasaulį ir būti kuo panašesnė į šviesaus atminimo "Apple" įkūrėją Steve`ą Jobsą. Per metus bendrovė ir jos 30-metė steigėja išsiveržė iš šešėlio. 2014 metų birželį E.Holmes pareiškė, kad jai pavyko prisikviesti rizikos kapitalo investuotojus, kurie paklojo apie 400 mln. dolerių. O pati „Theranos“ bendrovė jau vertinama 9 mlrd. dolerių.
(5) 2014-08-08 15
Kada nors smalsavote, kas nutinka prarytai piliulei? Dabar jos žygį galite pažiūrėti vaizdo ekrane. Jis bus nufilmuotas futuristine vaizdo kamera „Pillcam“.
(0) 2014-07-24 5
Monrealio Politechnikos mokyklos (Kanada) mokslininkai, bendradarbiaudami su kompanijos Corning specialistais, darbuojasi prie naujos kartos sensorinių ekranų.
(0) 2014-07-14 12
Daugelis nesupranta, kuo skiriasi mokslinių problemų sprendimo pastangos nuo inžinerinių sprendimų, kas yra naujovė ir kas – inovacija, sako profesorius Arminas Ragauskas. Iškreiptas mokslo galimybių suvokimas verslininkus dažnai nuvilia ar net priveda prie bankroto. Pasak jo, yra būdas sukurti klestintį verslą, kuriuo galima pasiekti milžinišką komercinę sėkmę, ir šis būdas – visiškai nerizikingas. Tai – radikalūs inovaciniai sprendimai.
(0) 2014-07-04 46
Kuo galingesnis MRI aparato magnetinis laukas, tuo geresnis stebimų kūno audinių vaizdas. Daugelis pasaulio ligoninėse naudojamų MRI aparatų yra nuo 1,5 iki 3 teslų galingumo (teslomis matuojamas magnetinio lauko stiprumas). Bendrovė "General Electrics" (GE) neseniai sukūrė aparatą, generuojantį net 7 teslų stiprumo magnetinį lauką. Vis dėlto tai yra niekis, palyginus su INUMAC.
(0) 2014-06-27 14
Iš pirmo žvilgsnio sveikatos apsauga yra tokia biurokratizuota sritis, kad joje inovacijas diegti yra labai sudėtinga. Naujos bendrovės, kurios taiko moderniausius techninius sprendimus, tai bando paneigti. Jų kuriami produktai apima ir programėles socialiniuose tinkluose, ir robotų pramonę, bet visus projektus vienija tikslas – modernizuoti sveikatos apsaugos sistemą. Forbes.com pateikia dešimt inovatyviausių medicinos technikos startuolių.
(0) 2014-04-22 2
Kas būtų, jei paimtume dujų balioną ir į jį pripumpuotume oro? Ne kažin kas. Tačiau jei jį įmontuotume į automobilį... Kompanija „PSA Peugeot Citroën“ 2016 metais į prekybą žada paleisti hibridinį automobilį varomą suspaustu oru ir benzinu. Teigiama, kad suslėgto oro technologija išlaidas benzinui leis sumažinti net iki 80 procentų.
(13) 2014-04-03 3
Vos 15-os onkologinių ligų gydyme revoliuciją sukėlęs moksleivis Jack‘as Andraka įsitikinęs – naujausi atradimai glūdi internete ir net pasaulį keičiančių idėjų gimimas nepriklauso nuo žmogaus amžiaus. Prieš tampant medicinos istorijos dalimi, jo sukurtą testą, kuris vos per 5 minutes gali diagnozuoti ankstyvas kasos, kiaušidžių ir plaučių vėžio stadijas, atmetė beveik 200 mokslininkų! Kitą savaitę šis atkaklus jaunasis genijus savo novatorišku požiūriu, kad šiuolaikiniame pasaulyje išradimai gali gimti tiesiog naršant internete, dalinsis progreso konferencijoje LOGIN.
(2) 2014-03-28 0
Kembridžo universiteto mokslininkai sukūrė „Colorimetrix“ programėlę, kuri išmanųjį telefoną paverčia nešiojamu medicinos diagnostikos prietaisu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos