Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Diagnostinė aparatūra
 
 

Diagnostinė aparatūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-09-13 76
Jauniausia milijardierė amerikietė Elizabeth Holmes įkūrė apgaubtą paslaptimis korporaciją ir tikėjosi šias paslaptis išlaikyti. Tačiau vienas skandalingas straipsnis visa tai pakeitė. Vanityfair.com žurnalistas Nickas Biltonas sužinojo dalykų, kurie pasauliui parodė visai kitą jaunosios milijardierės veidą.
(0) 2016-09-13 19
Netrukus nustatyti polinkį sirgti vėžiu bus itin paprasta. Pasak mokslininkų, paprastas kraujo tyrimas gali atskleisti, kad žmogus vėžiu susirgs net po dešimtmečio, rašo goodnewsnetwork.org.
(0) 2016-07-11 18
JAV sveikatos apsaugos reguliatorius mažiausiai porai metų uždraudė biotechnologijų bendrovės „Theranos“ vadovei 32 metų Elizabethai Holmes vadovauti medicininėms laboratorijoms, darančioms kraujo tyrimus, penktadienį pranešė „The Wall Street Journal“.
(0) 2016-07-11 17
Inžinieriai iš Šefildo universiteto sukūrė mikroskopinę „raketą“, kuri, jų teigimu, galėtų žmogaus organizmą aprūpinti vaistais ar net aptikti vėžines ląsteles.
(2) 2016-07-08 11
<em>Nauja analizė parodė, kad dažnai naudojamos funkcinio magnetinio rezonanso tomografijos (fMRT) duomenis interpretuojančios programos neteisingus rezultatus gali rodyti dažniau, nei teisingus.
(0) 2016-06-21 7
Per kelis pastaruosius metus naujos genetinių DNR tyrimų technologijos neatpažįstamai pakeitė medicinos ir klinikinės genetikos sritis. Kaip niekada anksčiau šiuo metu yra įmanoma tiksliai ir mažesnėmis sąnaudomis tirti ne tik pavienius genus, tačiau jų grupes (nuo keliasdešimties iki kelių tūkstančių genų) bei egzomą (visus koduojančius genus) ir net visą genomą. Svarbiausios sritys, kuriose pastaraisiais metais įvyko reikšmingiausių pokyčių yra onkogenetika (vėžio genetika) ir prenatalinė medicina.
(2) 2016-06-02 15
Užstrigęs kompiuteris namuose ar darbe yra ne vieną mūsų sunervinęs, tačiau kur kas rimtesnis incidentas nutiko vienoje JAV ligoninėje: širdies operacijos metu kompiuterinė įranga nustojo veikti ir pareikalavo perkrovimo.
(0) 2016-05-12 11
Namuose atliekamų greitųjų testų, skirtų sveikatos problemų diagnostikai, išpopuliarėjimas dažnai siejamas su nėštumo testų atsiradimu. Tačiau šiuolaikiniai diagnostikos testai toli gražu neapsiriboja vien nėštumo nustatymu. Dabar šiais testais galima nustatyti žymiai daugiau įvairių ligų ir sveikatos problemų.
(0) 2016-04-27 5
Daiktų internetas – prie tinklo prijungti įrenginiai su pažangiosiomis funkcijomis – sparčiai skinasi kelią medicinoje. IBM ir „Pfizer“ bendrovės paskelbė pradedančios bendradarbiauti, kad sukurtų itin sparčią duomenų analizės sistemą, leidžiančią iš esmės pakeisti ligų gydymą.
(0) 2016-04-27 21
Europos patentų biuras pranešė, kad kartu su bendraminčiais patentavęs neinvazinį galvospūdžio matavimo būdą, Kauno technologijos universiteto (KTU) profesorius Arminas Ragauskas pateko tarp pretendentų gauti 2016-ųjų Europos išradėjo prizą. Tai – pirmas kartas, kai Lietuvos atstovas nominuotas šiam prestižiniam apdovanojimui. Ir pirmas kartas, kai lietuviai gali internete balsuoti už savo atstovą.
(0) 2016-04-27 38
Lietuvos mokslininkas ir išradėjas profesorius Arminas Ragauskas, kartu su bendraminčiais patentavęs neinvazinį galvospūdžio matavimo būdą, pateko tarp pretendentų gauti 2016-ųjų Europos išradėjo prizą.
(3) 2016-04-06 5
Šiais laikais, kai net rašikliai išmanūs, galima kone visus įprastus buities prietaisus pritaikyti daugiau nei vienai funkcijai, kurią jie įprastai atlikdavo. „iHealth“ kompanija kuria produktus, orientuotus į žmogaus sveikatą ir jos stebėjimą pasitelkiant išmaniąsias technologijas.
(0) 2016-03-23 12
Duomenų kiekiai pasaulyje auga milžinišku tempu. Interneto plėtra, mokesčių, balsavimo ir kitų administracinių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę bei vartotojų įsitraukimas į turinio internete kūrimą lėmė, kad 90 proc. visų pasaulyje saugomų duomenų buvo sukurti per pastaruosius kelis metus.
(8) 2016-03-11 31
Per pirmąjį mėnesį, kurio metu „Affidea Lietuva“ diagnostikos centras atlieka viso kūno magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimą, tik trims procentams išsityrusių asmenų nebuvo nustatyta jokių organizmo patologijų.
(0) 2016-02-29 10
Kurį laiką rentgeno aparatai buvo naudojami batų parduotuvėse parenkant tinkamą batų dydį. Nors tai buvo labiau reklaminis triukas pirkėjams pritraukti nei reali pagalba. Mat daugelis žmonių žavėjosi naujuoju mokslo stebuklu. Kiti bijojo, kad jis leis nepažįstamiesiems žiūrėti kiaurai sienas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos