Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Didžiosios kengūros
 
 

Didžiosios kengūros

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2016-12-09 9
Laukinės gamtos ekspertas paaiškino kengūros elgesį, kuri Australijoje pasičiupo šunį už kaklo ir nepaleido. Šis, filmuotoje medžiagoje įamžintas, incidentas tapo interneto sensacija, kai savo augintinį gelbėjęs šeimininkas smogę kengūrai į snukį. Tiesa, tai jis padarė po to, kai ši jau buvo paleidusi šunį.
(1) 2015-10-05 10
Nufilmuotos dvi kengūros, kurios besipešdamos atsitrenkė į automobilį. Sterblinius žinduolius įnirtingai kovojant pastebėjo automobilio vairuotojas.
(2) 2014-10-15 10
Australai juokauja: kengūros pavasarį visai suįžūlėjo ir negerbia miegamųjų rajonų ramybės – pliekiasi po langais nuo ankstyvų paryčių.
(0) 2014-10-09 1
Australijoje neseniai užfiksuota, kaip gatvėje pliekiasi du sterbliniai gyvūnai - kengūros. Pasiremdamos raumeninga uodega jos spiria viena kitai į pilvą, retsykiais aptalžydamos viena kitą priekinėmis letenomis, lyg maži besipešantys vaikai. Vaizdo įrašą nufilmavo Naujojo Pietų Velso (didžiausios Australijos valstijos) gyventojas Rodney Langham.
(0) 2014-10-06 25
Pasaulyje knibždėte knibžda įvairiausių gyvūnų rūšių. Vienus iš jų mes dieviname, kitų bijome, o trečiais... negalime atsistebėti. Pristatome aštuonis keisčiausius pasaulio padarus, kurie gali ne tik nustebinti, bet ir šokiruoti.
(5) 2014-02-21 0
Nors, rodos, kasdien skaitome naujienas apie gyvūnus, stebime akimirkas iš jų gyvenimo, kameromis užfiksuotos gyvūnijos pasaulio akimirkos nesiliauja stebinti.
(0) 2013-10-03 7
Skirtingai nei daugelis kitų gyvūnų, kengūrų lytinis aktas trunka labai ilgai – iki 50 minučių. Tačiau tai – dar ne visos šių sterblėtųjų sutvėrimų intymaus gyvenimo keistenybės. Ne mažiau stebinanti gali pasirodyti kengūrų lytinė fiziologija. Pasirodo, šokuojantys Australijos simboliai esminių reprodukcinių organų turi ne po vieną, o po du ar net (patelių atveju) po tris.
(1) 2008-11-20 0
Antradienį mokslininkai pareiškė, kad Australijos kengūros, kurios pagal genus yra panašios į žmones, galėjo atsirasti Kinijoje, praneša „Reuters“. Mokslininkai tvirtina, kad jiems pirmą kartą pavyko iššifruoti šių Australijos sterblinių gyvūnų genų kodą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos