Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dirbtinis apvaisinimas
 
 

Dirbtinis apvaisinimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2009-10-21 0
Ekspertai įspėjo, kad poros, bandančios pastoti dirbtiniu būdu, gali stipriai sumažinti savo galimybes, jei per savaitę išgeria maždaug butelį vyno, praneša BBC.
(27) 2009-07-09 0
Britų mokslininkai pranešė pirmieji pasaulyje laboratorijoje iš kamieninių ląstelių išauginę sveikos ir gyvybingos vyrų spermos. Šis revoliuciniu vadinamas pasiekimas ne tik gali iš esmės pakeisti nevaisingumo gydymą, bet ir suteikti galimybę moterims gamintis spermą iš savo pačių ląstelių.
(5) 2009-06-03 0
Shani Moran-Simmonds dabar tik du metai, tačiau kiaušinėlis, iš kurio ji išaugo, buvo apvaisintas net prieš vienuolika metų, rašo MailOnline. Kol jos tėvai kovojo su vaisingumo problemomis, Shani embrionas buvo užšaldytas ir paliktas specialioje klinikos saugykloje.
(4) 2009-04-15 0
Naujas kamieninių ląstelių terapijos pasiekimas šimtams tūkstančių nevaisingų moterų suteikė viltį susilaukti kūdikio išsiauginus kiaušinėlių iš savo pačios kamieninių ląstelių.
(0) 2008-07-08 0
Po dirbtinio apvaisinimo besilaukiančios dvynių moterys rizikuoja mažiau nei pastojusios natūraliai, rašo guardian.co.uk.
(4) 2008-02-28 0
Šveicarijos kompanija "Anecova" sukūrė naujo tipo dirbtinio apvaisinimo įrenginį. Jis patalpinamas moters organizme keturioms dienoms ir išlaiko embrionus stabiliai vienoje vietoje, tarsi dirbtinis kiaušintakis. Šios 5mm ilgio "silikoninės įsčios" padengtos šimtais 40 mikronų skersmens skylučių, kurių paskirtis - leisti embrionams sąveikauti su natūralia gimdos aplinka, vietoj to, kad jie vystytųsi dirbtinėje aplinkoje - inkubatoriuje. Mokslininkai tikisi, jog naujoji tech...
(40) 2008-02-04 0
Britų mokslininkai genetikoje įvykdė proveržį – jiems pirmą kartą pavyko išgauti spermatozoidų iš moteriškų embrioninių ląstelių. Ateityje tokio pasiekimo dėka lesbiečių poros galės gimdyti savo pačių biologinius vaikus, skelbia britų dienraštis „The Telegraph“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos