Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dirbtinis apvaisinimas
 
 

Dirbtinis apvaisinimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(83) 2012-12-23 2
Pernai, minint kontraceptinių piliulių sukūrimo penkiasdešimtmetį, jų išradėjas Carlas Djerassi'is kalbėjo apie dramatiškus reprodukcijos galimybių pokyčius – technologijas, turėsianči
(0) 2012-05-04 0
T. Wilson laikrodis pradėjo tiksėti 2008 metais, kai jai sukako 36 metai. Jau septynetą metų ji buvo išsiskyrusi, o būnant chirurgijos rezidente, vargiai užteko laiko miegui, nekalbant jau apie pasimatymus. Bet nykstančio jos vaisingumo nedomino nėštumo atidėliojimo priežastys. Suvokusi galimybę niekada netapti motina, Wilson išsigando.
(12) 2012-01-05 0
Paruošiamosios klasės mokinys Reubenas Blake’as po atostogų vėl grįžo į mokyklą, tačiau jo dvynei seseriai teks palaukti dar penkerius metus, kol ji galės pasekti brolio pėdomis. Nors jiedu yra dvyniai, jų gimimo datas skiria beveik penkeri metai. Kaip taip gali būti?
(3) 2012-07-26 0
Rusijos Sverdlovsko srityje rasti žmogaus embrionai galėjo būti naudojami moksliniams tyrinėjimams, remdamasi regioninio Vidaus reikalų ministerijos padalinio spaudos sekretoriaus Valerijaus Gorelycho informacija, skelbia naujienų agentūra RIA „Novosti“.
(5) 2012-12-04 8
Oregono sveikatos apsaugos ir mokslų universiteto mokslininkai, pasitelkę neabejotinai didelio ažiotažo sukelsiančią technologiją, sukūrė embrioną, kuriame – vieno vyro ir dviejų moterų genai. Pranešama, kad tokia technologija gali padėti išvengti paveldimų ligų, skelbia news.yahoo.com.
(3) 2012-04-13 0
Pirmosios iš žmogaus kamieninių ląstelių išaugintos kiaušialąstės dar šiemet gali būti apvaisintos žmogaus spermos ląstelėmis. Šis pasiekimas gali virsti proveržiu ieškant būdų išgydyti moterų nevaisingumą. Be kita ko, tai gali būti ir dar vienas žingsnis link kontraversiškai vertinamos alternatyvos – žmonių reprodukcijos be lytinės sueities. Tokiu atveju potencialiems tėvams nereikės būti net lytinių ląstelių donorais. Lytines ląsteles bus galima išaugin...
(2) 2012-10-29 0
Dirbtinio apvaisinimo paslaugas teikiančios JAV klinikos per metus uždirba iki 100 milijonų dolerių iš to, kad pasaulį išvysta kliento pageidaujamos lyties mažyliai. Manoma, kad per metus atliekama 4-6 tūkstančiai tokių operacijų, rašo „Tages anzeiger“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos