Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dirbtinių ląstelių tyrimų tendencijos ir pasiekimai
 
 

Dirbtinių ląstelių tyrimų tendencijos ir pasiekimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-07-16 11
Žiūrint plika akimi tai – tik paprasti taškeliai petri lėkštelėje. Bet jeigu apsiginkluotumėte mikroskopu, tuose taškeliuose galėtumėte įžiūrėti plakančias žmogaus širdis, su savomis skilvelius primenančiomis kameromis.
(0) 2014-05-28 24
<em>Gyvybę Žemėje palaikantys metaboliniai procesai spontaniškai atsirado ne ląstelėse. Atsitiktinai padarytas atradimas, kad metabolizmas – visose ląstelėse vykstančios būtinos išgyvenim
(0) 2014-04-08 1
JAV Gynybos departamento Priešakinių gynybos tyrimų agentūra (DARPA) pranešė įsteigusi naują Biologinių technologijų biurą, kuris koordinuos biologinių sistemų, turinčių sustiprinti JAV ir šios šalies sąjungininkų gynybą, raidą.
(2) 2013-07-12 0
Tarptautinė mokslininkų komanda kuria sintetinę chromosomą, kurią ketinama įterpti į mielių ląstelės ir taip sukurti dirbtinę šių vienaląsčių organizmų, priskiriamų grybams, formą. Nemažai bioinžinierių iš skirtingų šalių dirba ties kitomis dirbtinių mielių genomo dalimis, kurias vėliau ketinama apjungti į vientisą struktūrą, praneša BBC.co.uk.
(2) 2012-10-14 0
Bet kokia Marso bazė pirmiausia pareikalaus statybinių medžiagų. Tiesa, iš Žemės čia nieko neatsiųsi. Nebent kažką visai lengvo, pavyzdžiui, pripučiamas konstrukcijas, kaip kažkada svajojo NASA, turėdama omenyje Mėnulio kolonizaciją. Tačiau Marse šis sprendimas turėtų rimtą kliūtį – didesnę nei Mėnulyje gravitaciją ir smėlio audras. Tad kaip spręsti šią problemą?
(28) 2012-01-03 0
Mokslininkams pavyko padaryti svarbių tyrimų, kurių rezultatai leidžia tikėtis, jog greitai laboratorijoje bus galima užauginti nevaisingų vyrų spermatozoidų, praneša „The Telegraph“. Dėl šio atradimo susilaukti biologinių palikuonių galės ir nevaisingi vyrai – donoro sperma nebebus reikalinga.
(9) 2011-08-26 0
Nors, sumažinus finansavimą, NASA organizacijai misija į Marsą atrodo kaip tolima svajonė, tačiau prieštaringai vertinamas JAV mokslininkas Craigas Venteris pareiškė, kad mes esame ant didelio proveržio slenksčio, ir žmonės jau visai greitai galės įsikurti Raudonojoje planetoje, praneša „Daily Mail“.
(20) 2011-03-28 0
Jokohamos universiteto (Japonija) mokslininkai pranešė pirmą kartą pasaulyje laboratorijoje išauginę vyriškų lytinių ląstelių, kuriomis, pasitelkus dirbtinio apvaisinimo technologiją, buvo sėkmingai apvaisintos kiaušialąstės ir susilaukta sveikų palikuonių.
(24) 2011-02-12 -1
Pentagono karinių mokslinių tyrimų padalinys DARPA sintetinės biologijos technologijas nori kilstelėti iki „šiurpiosios“ mokslinės fantastikos lygmens - norima sukurti organizmus, kuriuos būtų galima „užprogramuoti“ gyventi neribotą laiko tarpą. Juose būtų numatyta savaiminio susinaikinimo funkcija. Tiesiog atsargai. O kas, jei šis saugiklis nesuveiks?
(3) 2010-12-16 0
Genetiškai modifikuotos ląstelės gali komunikuoti vienos su kitomis, tarsi jos būtų elektroninės grandinės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos