Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Drabužiai
 
 

Drabužiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2019-01-28 58
Kažkodėl šiais laikais manoma, kad žmonės yra taip atsipalaidavę, kad socialiniuose tinkluose ir geltonojoje žiniasklaidoje įsivyravo nuogo kūno kultas. Bet ar tai tikrai yra naujas reiškinys? Kada moterys slėpė savo krūtis nuo visų, o kada ir kur jos buvo matomos ir gatvėse?
(5) 2019-01-02 34
Anksčiau žmonės dėvėjo kimono, tunikas ir kiltus, o dabar visi nešioja kelnes. Kodėl taip nutiko? Mokslininkai teigia, kad tai nulėmė vienas labai svarbus veiksnys.
(0) 2018-12-04 13
Liemenėlės. Apie pusę visų žmonių (tiksliau, moterys) mano, kad tai labai svarbus garderobo elementas. Artimai liemenėles pažįsta ir vyrai. Bet nepaisant to, kad šis gana intymus objektas yra toks paplitęs, apie liemenėles mes žinome toli gražu ne viską. Kai kurie faktai yra itin pikantiški.
(0) 2018-10-26 -2
Ar niekuomet nekilo klausimas, kodėl mes žodį „kelnes“ vartojame daugiskaita – ir kodėl sakome „viena pora kelnių“, nors iš tiesų kalbame tik apie vienui vienintelį rūbą? Šis fenomenas egzistuoja ne tik mūsų gimtojoje, bet ir anglų kalboje – „pair of pants“ (liet. pora kelnių).
(1) 2018-07-14 -3
Įrodyta, kad 73 proc. nugaros problemų kyla dėl dėvimų rūbų ir aksesuarų. Daugelis jų nėra tokie nekenksmingi, kaip gali atrodyti. Todėl pateikiame beveik kasdien nešiojamų rūbų bei aksesuarų sąrašą, kurie gali turėti neigiamą įtaką sveikatai, pranešė brightside.me.
(0) 2018-05-10 15
Jei esate vyras, tikėtina, kad prieš eidami į miestą visus daiktus susidedate į kišenes - į vieną telpa piniginė ir raktai, į kitą - telefonas. Tačiau jei esate moteris, jūsų gyvenimas yra kur kas labiau komplikuotas - dauguma jūsų drabužių neturi naudingo dydžio kišenių, todėl kaskart ieškote rankinuko. Kodėl istoriškai taip susiklostė? Ir kodėl šiuolaikinės aprangos kūrėjai šios siaubingos klaidos neištaiso?
(0) 2018-03-26 7
Rožinė spalva šiais laikais labiau priskiriama mergaitėms nei berniukams. Tuo tarpu mėlyna dažniau puošiami berniukai. Net ir suaugę vyrai ir moterys šių spalvų neatsisako - nedaug vyrų puošiasi rožiniais drabužiais. Tačiau taip buvo ne visuomet - anksčiau vyrai dažnai puošėsi rožine spalva, o moterys - mėlyna. Tai kas pasikeitė?
(5) 2017-08-11 50
Kompiuterio ekrane susimodeliuoji norimą rūbą, paspaudi mygtuką „megzti“ ir gali eiti linksmintis. Taip drabužių gamybą artimiausiu metu įsivaizduoja šiuo metu Londone gyvenantis ispanas Gerardas Rubio, išradęs perversmą sukelsiančią mezgimo mašiną.
(88) 2015-02-27 140
Tikriausiai tokios diskusijos dėl suknelės nebuvo kilusios nuo Monicos Lewinsky laikų. Viena nuotrauka interneto vartotojus padalino į dvi stovyklas, kurių kiekviena aršiai gina savo nuomonę. Ir viskas – dėl to, kokios spalvos yra suknelė. Šiąnakt internete paskelbta nuotrauka sukėlė pasaulines diskusijas – ar drabužis yra mėlynas su juodais nėriniais, ar baltas su auksiniais? „Wired“ aiškina, kad šios diskusijos atsiremia į žmogaus anatomiją – kaip mes matome spalvas?
(0) 2015-02-18 17
Ne, beretėmis to nepavadinsi. Nors, ko gero, ne visus šiuos megztus garderobo aksesuarus galima vadinti kepurėmis. O juk nedaug trūko, kad valstybės himnu būtų tapusi ne "Tautinė giesmė", o "Lietuviais esame mezzz...gimę". Šiaip ar taip, kol už lango paskutinis žiemos pasispardymas, kviečiame pasižvalgyti po daugeliui turbūt neregėtas mezgimo pasaulio platumas. Ir ilgumas. Gal pavyks pasisemti idėjų jei ne šiai, tai kitai žiemai.
(0) 2014-08-19 -15
Kinijos Čingdao miesto paplūdimių lankytojos rado naują būdą, kaip apsaugoti savo veido odą nuo saulės ir išlaikyti odą šviesią. Moterys ėmė dėvėti keistus galvos apdangalus, o jų įkvėpimas, rodos, buvo žmogus voras, juokauja „BBC“.
(14) 2014-08-11 6
Olandų menininkė Anouk Wipprecht pristatė iš metalo pagamintą suknelę, kurią panaudojo pritraukti aukštos įtampos elektros energijai iš dviejų gigantiškų Tesla transformatorių (Tesla coil).
(0) 2014-06-13 -38
Ši apranga privers jus dar kartą pagalvoti prieš spaudžiant „patinka“ po „Instagram“ nuotrauka ar „Facebook“ komentaru.
(5) 2014-05-06 1
Maždaug prieš mėnesį agentūra NASA paprašė žmonių balsuoti už vieną iš trijų galimų naujojo kosminio skafandro Z-2 versijų. Po tam tikro laiko pagaliau buvo paskelbtas nugalėtojas.
(2) 2012-10-31 0
XXI amžiuje kuriami ne tik nauji kompiuteriai ir kitokie daugiafunkciniai elektronikos įrenginiai: išradėjai ir dizaineriai gali net visiškai tarpusavyje nederančius elementus paversti stulbinančiu meno kūriniu. Pavyzdys - Pietų Korėjos „HongIk“ universiteto studentų sukurta „Lovely Rita“ suknelė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos