Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Durys ir langai
 
 

Durys ir langai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-05-08 5
Jei kada keliausite JAV, atkreipkite dėmesį į individualių namų architektūrą. Vermonto valstijoje labai dažnas įdomus sprendimas - gėveliuose sumontuoti pakrypę langai. Kuo jie tokie ypatingi? Ir kokie prietarai su jais susiję?
(0) 2019-04-18 49
Prieš trejus metus pirmą kartą išgirdome, kaip Švedijos KHT Karališkojo technologijų instituto mokslininkai sukūrė skaidrią medieną. Ji galėtų tapti pigesne alternatyva silicio pagrindo stiklui, kuris plačiai naudojamas nuo pastatų langų iki saulės elementų. Dabar ši įdomi medžiaga atskleidė naujų savybių – pasirodo, kad ji gali kaupti, o vėliau išlaisvinti šilumą.
(3) 2017-03-16 15
Technologijos šiais laikais mus lydi visur ir visada. Mes jas naudojame ir dirbdami, ir pramogaudami, ir tvarkydamiesi namuose. O kaip sutinkame svečius? Pasirodo kiniškų produktų rinkoje galima surasti ir elektroninių durų akučių-skambučių hibridų. Bet kam jie reikalingi ir ar tai nėra pinigų švaistymas?
(2) 2016-02-18 37
Natūralios Saulės šviesos trūkumas yra laikomas vienu didžiausių apribojimų šiuolaikiniuose aukštuminiuose bei didelio perimetro pastatuose.
(8) 2016-01-25 84
Kinų nukopijuoti analogai, estiškojo „Skype“ sėkmė ir sutaupyta daugybė energijos – tą žada Ignas Šlapkauskas, kartu su bendraminčiais sukūręs naują produktą, kuris yra toks elementarus ir keičiantis esamą supratimą, jog net sunku patikėti, kad niekas anksčiau apie tai nepagalvojo.
(1) 2016-01-07 39
Jei gyvenate namuose, kuriuose sumontuoti seni ar nekokybiški langai, greičiausiai kaskart keikiate žiemą spaudžiantį šaltį. Spėjame, jog langus dangstėte ir porolonu, statybinėmis putomis, laikraščiais, vata ir lipniąja juosta. Tačiau ar mėginote langus sandarinti vandeniu? Būtent tokį būdą sėkmingai išbandė vilnietis verslininkas Edmundas Strupaitis.
(8) 2014-08-28 13
Besikeičiantys metų laikai jau greitai privers ieškoti ne tik šiltesnių rūbų, tačiau ir bendro kur kas didesnio komforto jausmo namuose, biuruose bei kituose patalpose. Taigi plačiai atlapotus langus bei nuolatos įjungtas kondicionavimo sistemas iškeisime į šiltus radiatorius bei kitus šaltuoju metų sezonu ypač aktualius atributus.
(4) 2013-08-20 1
Dideli langai suteikia daug šviesos ir gražų vaizdą, tačiau jie yra nenaudingi energijos efektyvumo ir privatumo prasme. Stiklas praleidžia šilumą į lauką žiemos metu ir sulaiko šilumą kambaryje vasarą. Vienintelė išeitis užuolaidos arba žaliuzės, rašo livescience.com.
(0) 2013-07-11 0
Mokslininkai pasinaudoję tam tikrais egzotiniais akustiniais metodais, sukūrė langus, kurie yra laidūs orui, bet nelaidūs garsui.
(1) 2012-03-29 0
Japonijoje Sappore, Hokaido prefektūros sostinėje atidarytas gyvenamųjų namų kvartalas, skirtas lietuviškų medinių langų gamintojos „Doleta“ vardui.
(0) 2011-09-29 0
Pietų Korėjos mokslininkai žurnale ACS Nano publikavo straipsnį apie naujos kartos technologiją, kuri padėtų konstruoti tobulesnio tipo langus. Tokie langai reaguotų į oro temperatūros pokyčius ir taip taupytų energiją.
(0) 2011-04-12 0
Šių metų statybų ir remonto parodoje RESTA po kelių metų pertraukos vėl dalyvauja viena iš didžiausių langų gamintojų sostinėje UAB „Lanreta“. Įmonė pristatys langų profilių bei stiklo paketų kūrėjų technologines naujoves: vokišką „Geneo“ profilių sistemą, skandinaviškų langų sistemą „Nordic“ bei partnerių, bendrovės „SKP stiklas“, naujieną – stiklo paketus su viduje įmontuotomis žaliuzėmis.
(0) 2011-04-05 0
Tarptautinė architektūrinio stiklo apdirbimo ir stiklo paketų gamybos grupė „Glassbel“, kurios viena bendrovių įsikūrusi Klaipėdos LEZ, pasirašė dar vieną sutartį, pagal kurią įstiklins biatlono ir slidžių sporto kompleksą 2014 m. Sočio žiemos olimpiadai.
(0) 2011-03-31 0
Viena didžiausių šalies langų gamintoja sostinės UAB „Lanreta“ balandžio mėnesį už standartinių langų kainą siūlo įsigyti langus su šiltesnio bei skaidresnio moderniausio stiklo „Clima Guard 1.0“ paketu. Anot Genadijaus Loskutovo, įmonės direktoriaus, bendros su stiklo paketų gamintojais kampanijos tikslas – skatinanti gyventojus rinktis efektyvesnius ir kokybiškesnius langus, kurie taupo šimtus litų ir šildymo sezonu, ir veikiant kondicionieriams kaitrią vas...
(1) 2011-03-25 -1
Viena didžiausių Lietuvos stiklo paketų gamintojų Kauno UAB „SKP stiklas“ pradėjo gaminti stiklo paketus langams su jų viduje montuojamomis žaliuzėmis. Toks paketas žiemą patalpose geriau laiko šilumą, vasarą praleidžia mažiau saulės kaitros. Ši naujovė jau išpopuliarėjo Vakarų Europoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos