Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Dviračių sportas
 
 

Dviračių sportas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-09-06 40
„Ar pagalvojote, kad tai, kas suteikia malonumą laisvalaikiu, gali prailginti gyvenimą?“ – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ teiraujasi gydytojas Alvydas Unikauskas. Jis sako, kad, peržiūrėjus daugybę tyrimų apie važiavimą dviračiu, nebuvo rastas nė vienas neigiamas rezultatas.
(4) 2017-04-06 14
Vos aštuonerių sulaukęs Jake'as Vella serga itin reta ir nepagydoma liga – vaikui nekontroliuojamai auga svoris ir to sustabdyti nesugeba net medikai. Tačiau tokia diagnozė mažamečio nepalaužė ir J.Vella rado neįprastą būdą kabintis į gyvenimą.
(1) 2017-03-01 15
Iki pavasario likus vos dienai, besitreniruojantiems sporto klube verta pasvarstyti apie treniruočių perkėlimą į lauką. Grynas oras – bene didžiausias sporto lauke privalumas, kuris leidžia pasiekti puikių rezultatų ir džiaugtis gera savijauta.
(0) 2017-02-16 1
Markusas Stocklas iš Austrijos pasiekė naują pasaulinį dviračio greičio rekordą. Čilėje esančioje Atakamos dykumoje 42-ejų ekstremalas ant dviračio pasiekė 167,6 kilometrų per valandą greitį.
(7) 2016-11-24 27
Prie sienos tvirtinamą unikalų stovą sukūręs vilnietis Bronius Rauba įsitikinęs, kad jo išradimas padarys įspūdį dviratininkams ir jis neklydo.
(1) 2016-10-13 69
Danny MacAskillas kalnų dviračiu išdarinėja triukus, kurie glumina net fizikus. Pastarieji visatos dėsnius išmano geriau už kitus, tačiau D. MacAskillo triukai į šią kategoriją paprasčiausiai netelpa. Kviečiame pasigėrėti fantastiško Škotijos kraštovaizdžio fone atliekamais burtais dviračiu. Tiesa, gali būti, kad į foną tiesiog nebus kada atkreipti dėmesio.
(0) 2016-09-06 66
Kam tie birbiantys ir aplinką teršiantys varikliai, kai turime neįtikėtinus motorus – kojas! Unikalus atvejis nufilmuotas saulėtoje Kalifornijoje. Grupę motociklininkų galingais plieniniais žirgais lyg niekur nieko aplenkė plento dviračio pedalus mynęs nežinomas asmuo. Savaime suprantama, motociklai vingiuotais Kalifornijos keliais lekia tikrai ne šimtais kilometrų per valandą. Ir vis dėlto, galingus motociklus lenkia ne kažkokios antgamtinės technologijos, o vis labo... dviratis! Įžūlu?
(2) 2016-08-26 43
Mokate važiuoti dviračiu "be rankų"? Na, kai rankomis neįsikibę į vairą? Neblogai. O "be kojų"? Na, ne tik nemindami pedalų, bet ir kojomis neliesdami jų?
(1) 2016-07-22 -12
Amerikiečių kompanija „Volata Cycles“ paskelbė sukūrusi patį „protingiausią“ pasaulyje dviratį. Transporto priemonė turi visą elektroniką, būtiną patogiam judėjimui.
(13) 2015-09-24 64
Matydamas sportinius dviračius ne visada suvoki, kad dizaino parametrus griežtai kontroliuoja Tarptautinė dviračių sporto sąjunga – pasaulinė dviračių sporto organizacija. Jei ne tos taisyklės, sportiniai dviračiai galėtų atrodyti, pavyzdžiui, štai taip.
(2) 2015-08-10 21
"Tour of Utah" dviračių lenktynėse nufilmuotas šiurpus epizodas, kaip į 180 laipsnių posūkį nuo kalno milžinišku greičiu (galbūt dėl stabdžių gedimo?) atlekia dviratininkas. Ir nors jis visa jėga trenkiasi į posūkį įveikiantį techninės pagalbos automobilį, galima sakyti, jog jam pasisekė. Kuo galėjo baigtis tokia nelaimė, jei nelaimėlio kelyje nebūtų pasitaikęs automobilis? Beje, netrukus į pagalbos sustojusias transporto priemones rėžėsi ir dar keletas greičio neapskaičiavusių dviratininkų.
(7) 2015-07-03 49
Žinoma, rytoj prasidedančiose jau 102-osiose legendinėse "Tour de France" lenktynėse viso to nepamatysite – ir tai dar vienas argumentas alinančią vasaros dieną pasimėgauti šiame vaizdo klipe įamžintais įspūdingais gaivaus vėjelio ir adrenalino gūsiais, kuriuos plento lenktynėms skirtu dviračiu (!!!) gaudo italų dviračių virtuozas Vittorio Brumotti. O važinėtis, pasirodo, galima ne tik dviejų pirštų storio turėklais virš prarajos, bet ir... keleivinio lainerio fiuzeliažu beigi jo salone, tarp krėslų – ant galinio rato. Beje, galima ir ant priekinio – riedant atbulomis 40 laipsnių nuokalne!!! (2:06 min.) Ką ir kalbėti apie važiavimą 90 laipsnių kampu aukštyn, sekvojos kamienu :)
(0) 2015-06-05 44
Vargu, ar kuris nors iš Technologijos.lt skaitytojų žino, kas per vienas yra treko dviratininkas iš Vokietijos Robertas Förstemannas. Na, galbūt vienas, kitas. Bet dabar tokį tikrai žinosite. Nuo šiol jis bus žinomas ir kaip pirmasis pasaulyje žmogus, duonos riekelę sugebėjęs paskrudinti... šlaunimis.
(4) 2015-04-13 47
Prancūzų dviratininkas Ericas Barone kalnų dviračiu pasiekė naują absoliutų pasaulio rekordą. Kad būtų pasiektas naujas pasaulio rekordas, Prancūzijos Alpėse, 2 700 metrų aukštyje buvo nutiesta speciali sniego trasa.
(0) 2014-12-01 45
Sunku apsakyti žodžiais, kaip pasidaro baisu bežiūrint į ekstremalaus dviratininko Danny Macaskillo pasivažinėjimą beveik kilometro aukščio viršūnėmis ir leidimąsi uolėtais šlaitais žemyn.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos