Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » E-Cat: Energy Catalyzer reaktorius
 
 

E-Cat: Energy Catalyzer reaktorius

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2016-02-03 60
<i>50 me­tų sten­gia­mės įkin­ky­ti pro­ce­są, tie­kian­tį ener­gi­ją žvaigž­dėms, ta­čiau pa­sie­ki­mai kuk­lūs. At­sa­ky­mą ga­li su­teik­ti nau­jas ma­žes­nis
(76) 2015-09-08 37
<em>Ne­se­niai vie­na itin slap­ta kom­pa­nija, <i>Tri Alpha Energy</i>, <a href="http://www.technologijos.lt/n/mokslas/fizika/S-49838/" target="_blank" rel="nofollow">pa­skel­bė</a> su­kū
(29) 2013-05-28 6
Portalas „Extremtech.com“ praneša, kad prieštaringai vertinamas italų išradėjas Andrea Rossi su kolega Sergio Focardi sutiko, kad jų sukurtą šaltosios branduolinės sintezės generatorių, vadinamą Energy Catalyser arba sutrumpintai E-Cat, įvertintų nepriklausomi ekspertai. Ekspertų verdiktas yra intriguojantis – iš tiesų generatorius kuria energiją: iš jo gauta šiluminė energija buvo ne mažiau kaip dešimt kartų didesnė nei reaktoriui tiekiama elektros energija.
(14) 2012-05-30 1
Kitąmet rinkoje gali pasirodyti apie 400 JAV dolerių kainuojantys 10 kW šilumos galios E-CAT generatoriai, skirti namų vartotojams. E-CAT generatoriams nereikia dujų, anglies, mazuto ar malkų. Ar tokia žinia yra pernelyg gera, kad taptų tikrove?
(14) 2012-04-10 -2
„Kol dar nepasibaigė nafta ir dujos, žmonijai žūtbūt reikia efektyvaus energijos šaltinio. Tai yra egzistencinis viso pasaulio iššūkis! Ar naujasis išradimas mums gali užtikrinti šviesią ateitį? Aišku tik viena, arba tai energetikos revoliucija, arba eilinė apgavystė, norint pasipelnyti bei išgarsėti“, - intriguoja laidos kūrėjai.
(24) 2011-12-13 0
Mokslininkas iš Italijos Andrea Rossi, tvirtinantis, kad išrado pirmąjį pasaulyje šaltosios termobranduolinės energijos reaktorių, praėjusią savaitę apsilankė Masačūsetso valstijojej JAV bei susitiko su valstijos senatoriumi ir keliais mokslininkais, su kuriais aptarė galimybę šioje valstijoje gaminti šaltosios termobranduolinės sintezės reaktorius, rašo lifeslittlemysteries.com.
(44) 2011-11-06 0
Bolonijoje (Italija) vystosi žavinga fizikos drama, kurios centre sukasi inžinierius, vardu Andrea Rossi ir fizikas Sergio Focardi, tvirtinantys, kad sukūrė visiškai naują pigios ir švarios energijos šaltinį.
(66) 2011-02-06 0
Italijos mokslininkai Andreja Rosis (Andrea Rossi) ir Sergio Fokardis (Sergio Focardi) iš Bolonos Universiteto (Bologna) teigia sukūrę šaltosios sintezės įrenginį, galintį pagaminti iki 2400 W galios energijos panaudodami tik 400 W.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos