Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Edward Snowden
 
 

Edward Snowden

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-30 26
Pranešimas „Area 51” šturmuotojams, tikintiems chemtreilais ir klimato kaitos neigėjams: Edwardas Snowdenas išieškojo JAV žvalgybos tinklų gelmes ir gali atsakyti, ar šios sąmokslo teorijos tikros, skelbia CNN.
(0) 2014-07-22 9
Nacionalinės saugumo agentūros (National securoty agency – NSA) paslaptis atskleidęs Edwardas Snowdenas paragino žurnalistus, teisininkus, daktarus, kunigus ir kitų profesijų atstovus saugoti savo klientų privatumą ir nuolat atnaujinti saugos sistemas, kad šie nebūtų šnipinėjami. Visi jų kontaktai su klientais turi būti užkoduojami.
(5) 2014-05-30 43
Šnipu pasiskelbęs bėglys amerikietis Edwardas Snowdenas trečiadienį sakė norintis grįžti į tėvynę. Jis teigė privalėjęs atskleisti įslaptintus duomenis apie didelio masto JAV žvalgybos programas, nes jos pažeidžia Amerikos konstitucines teises.
(7) 2014-04-21 5
Evardas Snoudenas (Edward Snowden) neseniai kalbėjo apie tai, kad kaip svarbu yra turėti gerai apsaugotą elektroninį paštą, tačiau jis ne tik atidžiai renkasi el. pašto tarnybas, tačiau ir operacines sistemas, praneša puslapis Wired.
(0) 2013-08-04 1
Senomis geromis Šaltojo karo dienomis šnipai, norintys pereiti į priešininkų stovyklą, turėdavo prasmukti į priešiškos valstybės ambasadą per slaptas duris su lagaminu, prikimštu valstybės paslapčių. Tačiau laikams keičiantis pasirodė Edwardas Snowdenas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos