Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Eismo kryptis
 
 

Eismo kryptis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-11-04 0
Nuo lapkričio 1 d. įsigaliojo nauji posūkį į dešinę reguliuojantys šviesoforų signalų deriniai.
(17) 2018-06-20 0
Pabėgimas iš autoįvykio vietos yra vienas iš rimčiausių bei griežčiausiai baudžiamų Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Panašu, kad griežtos sankcijos vairuotojų negąsdina – draudikai pastebi, kad pasišalinimai iš nedidelių eismo įvykio tampa kone masiniu reiškiniu. Kaip elgtis, kai randate apgadintą automobilį ir kaltininko kontaktus?
(0) 2018-02-12 16
Dabar Lietuvoje jau galima registruoti automobilius su dešinėje pusėje sumontuotu vairu. Aišku, reikės papildomos įrangos, o mūsų keliuose tokį automobilį vairuoti vis tiek nebus labai patogu. Bet ar kada susimąstėte, kodėl mes važinėjame dešiniąja kelio puse? O kodėl Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Australijoje ir ne vienoje kitoje šalyje važinėjama kairiąja puse? Kas nulėmė tokį pasirinkimą? Kaip visada, atsakymą rasime istorijoje.
(0) 2017-05-02 -10
Nesuklysime pasakę, kad labai smagu stebėti, kaip kiti vairuotojai sulaukia pelnyto atpildo už prastą vairavimą. Pristatome jums vaizdo įrašą, kurį žiūrint sals širdis visiems, kuriems kada nors gyvenime teko patirti nemalonumų dėl prieš eismą panorusių važiuoti gudručių, skelbia autoblog.com.
(7) 2016-08-10 -17
Ne tik Anglijoje automobilių eismas vyksta kairiąja kelio puse, o vairuotojai sėdi dešinėje mašinos pusėje: tokia tvarka galioja ir Australijoje, Japonijoje, Indijoje, Kipre, Maltoje, Naujojoje Zelandijoje...
(1) 2016-03-04 38
Diskusija, kuria kelio dalimi turėtų vykti eismas, senesnė nei automobiliai. Riterių laikais, raiteliai paprastai jodavo kairiąja puse, nes dešinėje laikydavo ginklą (kuriuo, esant reikalui, galėdavo „užvožti“ priešininkui prasilenkdami), be to dešiniarankiams patogiau užsėsti ant arklio iš kairės pusės.
(7) 2015-08-13 8
Ieškodama kelio namo 78-erių pensininkė iš Vokietijos įveikė beveik 60 km važiuodama prieš eismą Lenkijos greitkeliais. Senutė netgi nesuprato, kur ir kada ji įvažiavo į magistralę.
(0) 2015-06-25 4
Išsiruošus atostogų kartais savo automobilį geriau palikti namuose, o nuvykus į vietą – nuomos punktus lenkti iš tolo. Štai tos vietos, į kurias važiuoti automobiliu tiesiog neapsimoka.
(29) 2011-10-29 0
Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, reaguodamas į Europos Komisijos (EK) sprendimą per ES Teisingumo teismą reikalauti Lietuvoje registruoti transporto priemones su vairu dešinėje pusėje, teigia nesutiksiąs su tokiu reikalavimu ir sieksiąs teisme apginti šalies interesą.
(11) 2009-09-06 1
Nedidelės Ramiojo vandenyno salų valstybės Samoa gyventojų pirmadienį laukia sunkus išbandymas – jie turės per dieną išmokti važinėti ne dešiniąja, kaip iki šiol, o kairiąja kelio puse.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos