Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ekologiška tekstilė
 
 

Ekologiška tekstilė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-04-20 1
Mada rūpi daugeliui. Jos naujovės – irgi. Tačiau ar kiekvienas išdrįstų dėvėti drabužius, pagamintus iš karvių mėšlo? Jų kūrėja Jalila Essaidi tvirtina, jie yra visiškai higieniški ir neturi jokio mėšlą primenančio kvapo, rašo CNN.
(0) 2015-04-10 3
3D spausdintuvai leidžia sukurti daiktus iš neįprastų jiems medžiagų, o ir idėja kurti drabužius iš neįprastų medžiagų nėra nauja. Panašią mintį keli australai nusprendė įgyvendinti praktiškai.
(0) 2015-02-17 4
Sparčiai kintant klimatui bei senkant gamtos ištekliams esame priversti keisti ir savo įpročius. Tai ypač stipriai veikia mados industriją, kuri ilgus metus kaltinama besaikio vartojimo skatinimu. Dalis kūrėjų jau susirūpino savo kuriamais produktais ir pamėgino į viską pažvelgti kiek kitaip. Taip pradėta iš žmonių palaikų gaminti deimantus, iš kelyje žuvusių žvėrelių siūti kailinius, iš karvių odos atliekų gaminti rankines ir pan.
(5) 2012-08-30 0
Ar galima pagaminti kostiumą iš perdirbtų ir panaudotų žaliavų? „Marks & Spencer“ naujasis švarko ir kelnių komplektas yra viena iš tokių naujovių, kuri prisideda prie visame pasaulyje dedamų pastangų mažinti anglies dioksido kiekį. Gamintojai teigia, kad tai yra „ekologiškai draugiškiausias kostiumas pasaulyje“.
(8) 2009-09-27 0
Upytės bandymų stotyje atliekami bandymai su dilgėlėmis ir tikimasi, kad dilgėlių pluoštas bus naudojamas taip pat ir drabužių pramonėje. Pasaulyje dilgėlių pluoštas laikomas vienu švelniausių ir nė neprimena to augalo, iš kurio jis gaminamas.
(7) 2009-06-14 0
Kai kalbame apie ekologiškumą, tai ketinimas gali būti lengvesnis nei veiksmas. To pavyzdys: jūs nusprendėte nusipirkti marškinėlius, pagamintus iš 100 proc. organinės medvilnės, nes visi žino, kad organiški dalykai geresni žemei.
(4) 2009-03-31 1
Šiais metais didžiausioje tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje BioFach išskirtinis dėmesys jubiliejaus proga skirtas tekstilės gaminiams - ekologinės tekstilės salėje buvo per 40 dalyvių su moderniais, madingais, tačiau aplinkai "draugiškais" drabužiais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos