Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ekologiški sprendimai - pasidaryk pats
 
 

Ekologiški sprendimai - pasidaryk pats

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-05-04 1
Atšilę pavasario saulės blyksniai ir bundanti gamta kviečia atsinaujinti. Nors vėlyvam ir vėsiam pavasariui žalumos ir spalvų dar trūksta, tačiau jas galime sukurti patys. Praūžus automobilių padangų keitimo sezonui pas visus garaže yra bent viena sena ir nebenaudojama automobilio padanga.
(1) 2017-04-18 14
Panašu, kad jau greitai plastikiniai vandens buteliukai bus visų pamiršta atgyvena. Pristatome jums unikalų gaminį „Ooho“ – tai tarsi iš želatinos pagamintos sferos, pilnos vandens.
(0) 2016-02-25 11
Kasdien pasaulyje yra išmetama tonos tuščių plastikinių butelių. Neabejojame, kad jūsų namuose jų taip pat apstu. Tačiau ar žinojote, kad šios atliekos gali būti net labai naudingos?
(3) 2014-06-23 206
Ką veikti su kilometrais superstiprios plastikinės virvės/vielos, sugalvokite patys. Jei galvoti seksis sunkiai, idėjų mestelės pats unikalaus išradimo autorius. Šiaip ar taip, jo plastmasinių butelių perdirbimo idėja išties neeilinė ir verta dėmesio.
(2) 2012-02-27 0
Internete ir literatūroje prirašyta įvairiausių patarimų – nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių, kaip namų aplinką paversti ekologiškesne. Dauguma patarimų susiję su paties žmogaus įpročių keitimu. Mes pateiksime 10 ekopatarimų, kuriuos lengvai galima įgyvendinti bet kuriuose namuose.
(1) 2011-08-16 0
Amatininkas iš Kaiyuan miesto Kinijoje, surinko daugiau kaip 10 000 ledų lazdelių ir iš jų sukonstravo dviratį. 35-erių Sun Chao konstruodamas užtruko 4 mėnesius, tačiau teigia nesigailįs nė vienos sekundės.
(12) 2011-05-05 -1
Lietuvoje ir kitur dalį sriubų jau įprasta patiekti iš duonos kepalo išskobtame kubiliuke. Atsirado naujas pasiūlymas - iš duonos gaminti ir šaukštą. Koncepciją sugalvojusios dizainerės Sirenos Elise Wilhelmsen manymu, šie šaukštai galėtų pakeisti ir vienkartinius plastikinius, ir įprastus šaukštus.
(0) 2010-02-15 0
Iš švarių, ekologiškų produktų pagaminta gydomoji kosmetika yra sveikesnė ir akivaizdžiai brangesnė. O juk ir šioje kosmetikoje nėra nieko stebuklingo - tik natūralios gamtos vaisiai, augalai, mineralai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos