Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ekstreamaliomis sąlygomis veikiančios kameros
 
 

Ekstreamaliomis sąlygomis veikiančios kameros

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2017-02-17 4
Ne visi vairuotojai yra linkę tai pripažinti - daugeliui yra tekę susidurti su problemomis parkuojant automobilį. Reikia gero erdvinio mąstymo ir patirties, kad mintyse tarsi ekrane be klaidų rastųsi tiksli galinės automobilio dalies padėtis. Pačiose naujausiose mašinose parkavimo galu užduotį palengvina galinio vaizdo kameros, tačiau jas nebrangiai galima susimontuoti ir į nenaują automobilį.
(13) 2017-02-15 -56
Rinkoje dažnai vieni produktai varžosi su kitais, tačiau ne taip jau dažnai pasitaiko, kad lietuviškas prekinis ženklas nušluostytų nosį rinkos flagmanui. „ACME Europe“ Pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovas Arnoldas Saldys sutiko pasidalyti ne tik sėkmės istorija, bet ir atskleisti, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis dabar ypač populiarias veiksmo-aktyvaus sporto bei 360° kameras?
(0) 2017-02-09 -1
Nesvarbu, ar mėgstate filmuoti savo kelionių vaizdus, ar įamžinti savo ekstremalias pramogas, ar kuriate video blogus - veiksmo kamera yra labai naudingas ir įdomus daiktas. Maža, lengva, atspari smūgiams ir vandeniui ji puikiai atliks visas užduotis, kurias dabar patikite savo išmaniajam telefonui. Gera veiksmo kamera kainuoja gana brangiai, o juk ne kasdien keliaujate ar užsiimate ekstremaliu sportu. Visgi, rinkoje yra ir labai neblogų pigių alternatyvų.
(0) 2016-12-14 -5
Ištariame „veiksmo kamera“ ir prieš akis iškart dažniausiai matome „GoPro“. Varle.lt specialistai parengė veiksmo kamerų lyderio „GoPro“ naujojo modelio „Hero5 Black“ apžvalgą.
(6) 2016-08-09 45
Kaip atrodo iš nešančiosios raketos tūtų besiveržiantys liepsnų tumulai, ko gero, savo akimis nesame matę nė vienas. Vaizdas, žinoma, dramatiškas iš įspūdingas, bet... Pasirodo, iš raketinių variklių tūtų besiveržianti ugnis yra tokia ryški, kad niekam nėra pavykę dorai jos nufotografuoti ir perteikti tą vaizdą. O įsivaizduoti to neįmanoma. Laimė, per pastarąjį raketinio variklio bandymą, NASA išbandė naujo tipo filmavimo kamerą, kuriai raketines liepsnas pavyko įamžinti maksimaliai tikroviškai. Ar bereikia sakyti, kad vaizdai – kvapą gniaužiantys?
(2) 2016-02-17 14
Norėdami daugiau sužinoti apie ryklių gyvenimą, mokslininkai į vandenyną nuleido kamerą, kuri atskleidė labai įdomių dalykų.
(0) 2015-09-10 6
Vokiečių kompanijos „Rollei“ pasiūloje atsirado „GoPro“ alternatyva – nedidelė 4K veiksmo kamera „ActionCam 420“.
(0) 2015-06-04 1
Be jokių išankstinių pranešimų ar skambių pristatymų „GoPro“ papildė savo „Hero“ liniją ketvirtąja kamera. „Hero+“ vilioja jutikliniu ekranu, bevielio jungiamumo palaikymu ir patobulintais vaizdo įrašymo ir fotografavimo režimais.
(0) 2015-03-26 32
Internete paskelbtas įspūdingas vaizdo įrašas, kuris tarsi suteikia frazei „Erelio akis“ naują reikšmę. Vaizdo įraše užfiksuotas Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) vaizdas nuo erelio nugaros.
(0) 2015-03-04 1
Apsaugotos nuo nepalankaus išorės poveikio GoPro kameros šiandien labai populiarios tarp aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių žmonių.
(0) 2015-01-07 6
Kiekviena įspūdingo nuotykio akimirka gali būti užfiksuota maksimalia 4K raiška pasitelkus naująją „Sony“ veiksmo kamerą „Action Cam FDR-X1000V“. Ši nedidelė ir tvirta kamera vaizdo medžiagą geba įrašyti 4 kartus didesne raiška už „Full HD“ standartą. Taip pat debiutuoja ir nauja „Full HD“ standarto veiksmo kamera „HDR-AS200V“.
(0) 2014-11-28 68
Filmų kūrėjas mums suteikia galimybę pasižvalgyti po Černobylio elektrinės avarijos apylinkes iš visiškai kitos perspektyvos.
(0) 2014-10-06 13
Islandijos Bardarbunga ugnikalnis jau kurį laiką spjaudosi lava, dengdamas aplinkinius regionus storu pelenų sluoksniu. Kuo šis gamtos spektaklis baigsis niekas nežino, tačiau kas jame vyksta šiuo metu atskleidžia bepilotės skraidyklės užfiksuoti kadrai.
(0) 2014-10-01 33
Spaudoje vis šmėkšteli pranešimai, kuriuose pasakojama, kaip tarp geležinkelio bėgių atsigulę žmonės sėkmingai išsigelbėja nuo kraupios mirties po traukinio ratais. Grupelė entuziastų mums suteikia galimybę bent iš dalies pajusti, ką šie žmonės išgyvena lemiamą akimirką ir koks jausmas gulėti po tonas sveriančiais vagonais, kai šie lekia 120 kilometrų per valandą greičiu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos