Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektriniai dviračiai
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-27 5
Geriausi Geekbuying.com pasiūlymai:

- „Black Friday“ išpardavimas, akcijos ir specialus pasiūlymas „Kugoo“ elektriniams paspirtukams;

- „FIIDO D1“ elektrinis dviratis:

- „FIIDO D2“ elektrinis dviratis;

- „FIIDO D2S“ elektrinis dviratis;

- „FIIDO D3“ elektrinis dviratis.
(0) 2019-10-19 13
Šios savaitės įdomiausios apžvalgos:

- „Xiaomi Kiss Kiss Fish KKF“ termosas - „puikiai pagamintas, malonus liesti, gerai išlaiko temperatūrą, yra jo versija ir su OLED ekranėliu. Mano įspūdžiai apie šį termosą vien teigiami“;

- „Xiaomi Kiss Kiss Fish CC Cup“ - termosas su OLED ekranu. Išsami apžvalga ir testų rezultatai;

- „Tigernu“ kuprinės - atsparios vandeniui, su kodinėmis spynelėmis, USB jungtimis ir kt. Trijų skirtingų kuprinių apžvalga;

- „Lenovo HE15“ sportinės, ant kaklo pakabinamos ausinės. Apžvalgininko asmeniniai pastebėjimai apie šias ausines - „iš šių ausinių ypatingos garso kokybės nesitikėjau, bet Lenovo HE15 mane nustebino“;

- „Xiaomi Redmi Airdots“ ir „Haylou GT1 TWS“ belaidžių ausinių detalus palyginimas: garso, mikrofonų testavimas, pagaminimo kokybė, baterijų tarnavimas ir kt. „Abejos ausinės yra įdomios ir geros, tačiau asmeniškai rinkčiausi GT1 ausines.“

- „Xiaomi HIMO C20“ elektrinis dviratis iš Lenkijos sandėlio - išsami apžvalga su testų rezultatais;

- LED stalinė lempa su ekranėliu - rodo temperatūrą, laiką, datą. Išsami apžvalga su švi
(1) 2019-08-23 0
Cafago.com pasiūlymai:

- „FIIDO D3S“ elektrinis dviratis - 250W elektros variklis, 36V 7,8Ah baterija ir 16 colių dydžio ratai;

- „E9“ elektrinis paspirtukas - aliuminio rėmas, sulankstomas, 150W elektros variklis ir 8 colių dydžio ratai.
(0) 2019-07-17 13
„FIIDO D1“ ar naujesnė „FIIDO D2“ versija? Šie du elektriniai ir sulankstomi dviračiai turi daug panašumų, bet ir skiriasi vienas nuo kito.
(3) 2019-04-20 7
„Tai įžymusis elektrinis dviratis Ziyoujiguang T18. Sakote, kad ne toks jau įžymus? Gerai, galbūt. Bet po mano apžvalgos šis mažas sulankstomas elektrinis dviratis tikrai tokiu taps.“ Kuo gi šis elektrinis dviratis taip sužavėjo apžvalgininką? Ar malonu su juo važiuoti? Kuo jis gali pasigirti? Visą tai ir sužinosime šioje „Ziyoujiguang T18“ apžvalgoje.
(6) 2019-02-20 29
Apžvalgininkas su šiuo elektriniu ir sulankstomu „FIIDO D1“ dviračiu važinėja jau praktiškai mėnuo laiko, jį detaliai išbandė ir yra pasirengęs pasidalyti savo įžvalgomis bei testų rezultatais.
(2) 2019-02-14 21
Nors už lango vis dar žiema, tačiau dabar turbūt pats geriausias metas pasirūpinti vasaros pramogomis. Juolab, kai apžvalgininkas itin pozityviai atsiliepia apie elektrinį ir sulankstomą dviratį „Xiaomi Himo V1 Foldable Electric Bicycle“. O kas jam taip patiko? Šioje apžvalgoje viską ir sužinosime.
(4) 2018-03-18 30
Ukrainos kompanija „Delfast“ sukūrė elektrinį dviratį, nes esami modeliai neatitiko įmonės poreikių. „Delfast“ kurjeriai per dieną nuvažiuoja daugiau nei 100 km.
(3) 2018-01-18 5
„Xiaomi“ periodiškai laimi kokį nors apdovanojimą. Ypač jei jie yra susiję su novatoriškomis idėjomis ir puikiu dizainu.
(0) 2017-11-18 10
Per pastaruosius keletą metų dviračių transporto priemonių asortimentas kaip reikiant išsiplėtė. Anksčiau šiai kategorijai galėjome priskirti tik motociklus, motorolerius bei dviračius. Tuo tarpu dabar į šią kategoriją tenka įtraukti ir tokias transporto priemones, kaip riedžius, elektrinius motorolerius bei elektrinius dviračius. Kaip ir buvo galima tikėtis, šių naujų dviračių transporto priemonių gamyba bene labiausiai susidomėjo vietiniai Kinijos gamintojai.
(8) 2016-11-03 8
„Tern“ dviračius gamina tik nuo 2011 metų, tačiau ši, Taivane įskūrusi, įmonė jau spėjo sulaukti pripažinimo. Prestižinis „Red Dot“ apdovanojimas, trys „Eurobike“ ir dar galybė kitų laimėjimų, o besidomintiems dviračiais, įmonės vardas jau asocijuojasi su kokybe.
(1) 2016-11-03 9
2014-aisiais pirmą kartą į Olandijos gatves išriedėjo naujai išrastas dviratis, iki šiol stebinantis įvairiausių dviračių mačiusius olandus, – lopifitas. Ši transporto priemonė yra paspirtuko, elektrinio dviračio ir bėgimo takelio mišinys, o norint pajudėti iš vietos reikia jį ne minti, kaip įprastą dviratį, o eiti specialiu takeliu.
(3) 2016-10-07 12
<i>Krotijos kompanija Rimac Automobili ir Greyp Bikes <a href="http://www.greyp.com/news/9-new-habitat-same-fun-" target="_blank" rel="nofollow">sukūrė</a> naują elektrinį dviratį, galintį įvei
(4) 2016-09-06 34
Lietuva – maža šalis, ir atstumai, kuriuos važiuojame automobiliais arba viešuoju transportu, yra labai maži. Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Olandijoje ir daugybėje kitų šalių tie atstumai yra nepalyginamai didesni, tačiau dviračiai ten daug populiaresni ir įprastesni. Juolabiau mūsų šalies žmones stebina elektrinių dviračių idėja – egzistuoja klaidingas mąstymas, jog elektrinio dviračio nereikia minti ir tuomet dviratis praranda savo esmę. Bet kompanija „MATE“ planuoja tapti dviračių „Tesla“ ir išsklaidyti visas baimes, kvailas mintis ir nepasitikėjimą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos