Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektriniai motoroleriai
 
 

Elektriniai motoroleriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2017-11-10 28
Lietuviškas klimatas nėra labai dėkingas dviratėms transporto priemonėms, tačiau bent jau šiltuoju metų laiku tai tiesiog puikus judėjimo būdas. Klasikiniai dviračiai - nuo seno ir pas mus įprastas dalykas, o štai elektriniai motoroleriai dar tik bando išsikovoti vietą po Saule. Nors šiuo metu tokiam transportui visiškai ne sezonas, tačiau turbūt niekada nebūna tokių gerų kainų, kaip lapkričio mėnesį. Neatsitiktinai mūsų akis užkliuvo už vieno iš pačių geriausiai vertinamų elektrinių motorolerių pasaulyje „XIAOMI M365“.
(1) 2016-11-14 -2
Italijoje iki kitų metų pabaigos bus pagaminta jau 70 metų gyvuojančio dizaino klasikinių populiariausių itališkų motorolerių „Vespa“ elektra varoma modifikacija, nurodė jų gamintoja „Piaggio“.
(0) 2014-06-06 29
Turint omenyje plėšikiškas automobilių stovėjimo aikštelių kainas greta oro uostų, šis kino išradimas turėtų tapti ne tik didmiesčių gyventojų, bet ir turistų geidžiamu objektu. Susikrauni lagaminą, sėdi ir važiuoji! Netgi su šiokiu tokiu vėjeliu.
(5) 2014-05-03 4
Vokiečių automobilių gamintojo BMW motociklų padalinys „BMW Motorrad“ pristatė serijinei gamybai paruoštą elektrinį motorolerį „BMW C Evolution“. Naujasis motoroleris savo savybėmis prilygsta ir net lenkia motorolerius su 600 kub. cm vidaus degimo varikliais, o į aplinką neišmeta nė gramo anglies dioksido.
(0) 2013-06-01 -1
Miuncheno technikos universiteto (Vokietija) ir Singapūro Nanyango technologijos universiteto studentai kuria įvairios paskirties elektrinių motorolerių prototipų. Šių transporto priemonių paskirtis būtų vežioti keleivius ir krovinius miestuose–megapoliuose, rašo Auto.de.
(4) 2013-03-20 2
Jei vis sudėtingiau rasti stovėjimo vietą savo transporto priemonei, galbūt metas susimąstyti apie pačią transporto priemonę. Gal judėjimui po miestą pakaktų tokios, kurios palikinėti niekur nereikia? Kurią gali pasiimti kartu su savimi nelyginant lagaminėlį. Nes tai ir yra motoroleris-lagaminėlis. Elektrinis. Ir sveria tik 25 kg.
(3) 2012-04-12 0
Bendrovė „Sway Motorsports“ tik ką pristatė ne vienerius metus kurtą triračio sportinio elektrinio motorolerio prototipą. Nors ir norėtųsi, jog ši transporto priemonė būtų kiek galingesnė, vaizdo siužete galima įsitikinti, jog manevringumo ir žavesio jai nestinga. Profesionaliam sportui šis triratis „arkliukas“ – gal kiek ir per silpnas, tačiau laisvalaikio pramogoms – pats tas.
(16) 2011-05-18 1
Vieną akimirką tai – gana naujoviškai atrodantis, tačiau iš pirmo žvilgsnio lyg ir niekuo ypatingu neišsiskiriantis nedidelis motociklas. Įsižiūrėjus atidžiau, tam tikrų įtarimų gali sukelti neįprastai mažas priekinis ir... perpus „perskeltas“ galinis ratas. O spustelėjus vieną šios transporto priemonės mygtuką, prieš jus susilankstys dar neregėtas riedantis mechanizmas. Motociklas-transformeris, vienratis motociklas, uniciklas (ar netgi „diciklas“) – akiva...
(2) 2010-10-18 0
Didėjantis žmonių mobilumas kelia naujus iššūkius transporto priemonių gamintojams – reikia ekologiškų, energetiškai efektyvių ir patogių sprendimų. O kur dar mobilumas – jei automobilį dar galima palikti užrakintą gatvėje, tai su dviračiu ar motoroleriu tai sudėtingiau – „ilgapirščiai“ netrunka įveikti visus užraktus.
(14) 2010-10-06 1
Didieji XX amžiaus pradžios optimistai pranašavo, kad šimtmečio pabaigoje kiekviena šeima turės po nuosavą transporto priemonę – arklį... Šiandien panašiai kalbama apie elektromobilius.
(3) 2010-09-24 0
Dar neprasidėjus Paryžiuje vyksiančiai parodai "Paris Motor Show", kompanijos BMW padalinys "Mini" pristatė savo naują elektrinį motorolerį "Mini Scooter E", kurio akumuliatorius įkraunamas jungiantis prie standartinės buitinės rozetės, o užvedimui naudojamas išmanusis telefonas.
(8) 2010-08-31 6
Kompanija „Ekomobility“ į Lietuvą atvežė pirmuosius elektra varomus motorolerius. Neskaitant kelių bandymų Lietuvoje parduoti kiniškus, traškančius, braškančius ir vos kelis kilometrus galinčius nuvažiuoti motorolerius, „Ekomobility“ yra pirma elektra varomų transporto priemonių importuotoja Lietuvoje.
(0) 2010-07-22 0
Europos jaunių krepšinio čempionato organizacinis komitetas pasirinko elektra varomą transporto priemonę, kuri padės jam tvarkyti skubius čempionato reikalus. Jau nuo šiandien jo narius bus galima išvysti ant elektra varomo „Govecs“ motorolerio, priskiriamo aplinkai draugiškoms transporto priemonėms.
(0) 2010-07-01 0
Prie aplinkai draugiškų transporto priemonių priskiriami elektra varomi motoroleriai atkeliauja į Lietuvą. Savo automobilių parką elektra varomu „Govecs“ motoroleriu papildė bendrovė „Ekomobility“, teikianti „eCito“ dalinimosi automobiliais paslaugą.
(11) 2010-04-13 0
Bendrovė „Honda Motor“ kuria elektrinį motorolerį, varomą įmonės „Toshiba“ ličio-jonų baterija. Numatoma, kad šie motoroleriai vartotojams bus pristatyti šių metų gruodį, praneša Grenncarcongress.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos