Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektriniai šepečiai
 
 

Elektriniai šepečiai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-16 3
Namų valymo robotai daugeliui tampa vis patrauklesni dėl savo funkcionalumo ir sugebėjimo padaryti tai, ką ankščiau darydavo žmogus. Dabar galima keliauti pramogauti ar ramiai įsitaisius fotelyje stebėti kaip robotas dulkių siurblys padaro visą darbą už jus. Rinkoje tokių įrenginių atsiranda vis daugiau ir kiekvienas vis pasiūlo kažkokių naujovių. Tačiau ar visada tos naujovės yra gerai ir ar tikrai jos yra reikalingos? O gal tai tik papildomų pinigų išmetimas į balą? O gal priešingai: naujos funkcijos gerokai palengvina gyvenimą ir yra būtinybė? Šioje apžvalgoje tai ir dar daugiau ir išsiaiškinsime.
(0) 2018-07-13 6
Daugelis skaitytojų greičiausiai mano, kad vietiniai Kinijos gamintojai savo gabumus geba demonstruoti tik išmaniųjų telefonų rinkoje. Su tokiu teiginiu galbūt ir buvo galima sutikti prieš gerus penkerius metus, tačiau tikrai ne dabar. Kitaip sakant, geriau pasidomėjus paaiškėja, jog kinai nuolatos darbuojasi ne tik prie elektroninių aksesuarų, bet ir tokių daiktų, kurie ženkliai palengvina kasdieninius buities darbus.
(0) 2018-05-08 -7
Namų tvarkymas sukelia ne pačius maloniausius jausmus. Daugeliui tai itin nemalonus ir varginantis užsiėmimas. Visgi, yra tokių prietaisų, kad net ir tokia veikla gali tapti ganėtinai malonia.
(0) 2017-11-02 9
Būti švariuose ir tvarkinguose namuose yra kur kas maloniau. Tačiau valyti dulkes ir ypač plauti grindis yra labai varginantis darbas. „Xiaomi“ sukūrė elektrinį grindų plovimo šepetį, kuris šį darbą palengvina taip, kad grindis plausite gerokai dažniau, nes tai bus tiesiog labai paprastas užsiėmimas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos