Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektrociklai
 
 

Elektrociklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-20 0
Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. Pasak Rolando, jo išradimas yra ne tik nauja technologija, bet ir galimybė laisvalaikį leisti kokybiškai bei energingai, rašoma pranešime spaudai.
(14) 2012-10-15 1
Pietų Korėjos automobilių detalių gamintoja, įmonė „Mando“ pranešė sukūrusi hibridinį dviratį, kuris Europos rinką turėtų pasiekti jau kitais metais. Nors hibridinis – elektra ir raumenų jėga varomas dviratis jau tikrai nebėra naujiena, tačiau tai, kad gamintoja atsisakė grandininės pavaros, yra inovatyvus sprendimas.
(7) 2012-05-03 0
Kovo mėnesį Tokijo transporto parodoje pristatytas radikalaus dizaino elektrinis motociklas „zecOO“ jau pasirodė prekyboje. Tiesa, įspūdingųjų elektrociklų pasaulio keliais riedės nedaug.
(3) 2012-04-12 0
Bendrovė „Sway Motorsports“ tik ką pristatė ne vienerius metus kurtą triračio sportinio elektrinio motorolerio prototipą. Nors ir norėtųsi, jog ši transporto priemonė būtų kiek galingesnė, vaizdo siužete galima įsitikinti, jog manevringumo ir žavesio jai nestinga. Profesionaliam sportui šis triratis „arkliukas“ – gal kiek ir per silpnas, tačiau laisvalaikio pramogoms – pats tas.
(0) 2011-11-09 0
Milane vykstančioje EICMA motociklų parodoje elektrinių motociklų gamintojas „Zero Motorcycles“ pristatė naują 2012 metų modelių seriją. Naujieji motociklai gali įveikti iki 183 km vienu įkrovimu, o greičiausi modeliai gali pasiekti 140 km/val. maksimalų greitį – tai tikra revoliucija elektrinių motociklų rinkoje, rašoma gamintojo atstovų pranešime.
(6) 2011-09-14 0
Dizaineris Džojus Ruteris (Joey Ruiter) į motociklo idėją nusprendė pažvelgti tokiu kampu, kokiu ryžtųsi pažvelgti ne kiekvienas. Ko jau ko, o kampų šioje motociklo interpretacijoje tikrai netrūksta. Raitas ant lagamino? Galbūt. Ir nors važiuoti tokiu motokubistiniu aparatu – menkas patogumas, tačiau, kaip tvirtina konstruktorius, tokio motociklo negirdėti ir beveik nematyti. „Tarsi sklęstum be garso.“ Ir jokių lagaminų.
(8) 2011-06-16 0
Filme „Star Wars: Revenge Of The Sith“ piktadarys, sprukdamas nuo Obi Wan Kenobio, sėda į futuristinį dviratį. Šis keistas dviratis, kuriame dideli ratai yra iš šonų, o žmogus sėdi viduryje įtaisytoje sėdynėje, iš fantastikos virto realybe, rašo dailymail.co.uk.
(16) 2011-05-18 1
Vieną akimirką tai – gana naujoviškai atrodantis, tačiau iš pirmo žvilgsnio lyg ir niekuo ypatingu neišsiskiriantis nedidelis motociklas. Įsižiūrėjus atidžiau, tam tikrų įtarimų gali sukelti neįprastai mažas priekinis ir... perpus „perskeltas“ galinis ratas. O spustelėjus vieną šios transporto priemonės mygtuką, prieš jus susilankstys dar neregėtas riedantis mechanizmas. Motociklas-transformeris, vienratis motociklas, uniciklas (ar netgi „diciklas“) – akiva...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos