Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektromobilių pakrovimo tinklai ir technologijos
 
 

Elektromobilių pakrovimo tinklai ir technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-20 12
Greitai pasirodysiantis prabangus elektrinis sedanas, kurį BMW kuria ant „Neue Klasse EV“ platformos, vis dar naudos tą pačią baterijų technologiją, prie kurios esame įpratę. Tačiau tuomet BMW ketina pereiti prie naujos kartos baterijų.
(0) 2021-10-05 9
Pristatoma pasaulinė naujiena – sparčiausiai kraunanti elektromobilių įkrovimo stotelė. Ji greičiau nei per tris minutes įkraus elektromobilį 100 kilometrų kelionei. Tai vienintelė įkrovimo stotelė vienu metu galinti krauti iki keturių transporto priemonių, todėl puikiai tiks degalinėse, miesto stovėjimo aikštelėse, prekybos vietose ir auto parkuose. Sparčiausią pasaulyje įkrovimo stotelę sukūrė energetikos ir automatikos technologijų bendrovė ABB, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(4) 2021-06-02 42
Izraelio kompanija „ElectReon Wireless“ stato 1 kilometro ilgio elektrinių transporto priemonių įkrovimo greitkelį tarp Milano ir Brešos miestų Italijoje, kad išbandytų plačiai paplitusias technologijas, rašoma „Innovation Origins“ pranešime.
(19) 2021-05-17 23
Besirūpinantiems elektromobilio įkrovimo greičiu neverta jaudintis. „Geely“ parodė kaip veikia speciali elektromobilių baterijų keitimo stotis.
(22) 2021-03-10 20
Šanchajuje įsikūręs elektromobilių gamintojas „NIO“, dažnai nurodomas kaip Kinijos atsakymas į „Tesla“, dabar pirkėjams suteikia galimybę įsigyti elektromobilį be akumuliatoriaus.
(0) 2021-03-09 8
San Franciske įsikūręs startuolis „Ample“ pristatė elektromobilių įkrovimo tinklą, kuris automobilį gali visiškai įkrauti greičiau nei per dešimt minučių, praneša „Business Insider“.
(7) 2021-01-24 49
Gamykla Kinijoje pagamino automobilio baterijas, kurias galima visiškai įkrauti vos per penkias minutes, praneša „The Guardian“.
(12) 2021-01-13 3
Klausimas, nesulaukiantis pakankamai dėmesio – kiek kainuoja elektrinės transporto priemonės įkrovimas? Svarstydami galimybę įsigyti elektromobilį, daugelis apie tai pagalvoja. Taigi, kiek tai kainuoja?
(0) 2021-01-06 6
„Tesla“ buvo kur kas labiau suinteresuota parduoti savo elektromobilius turtingesnėje vakarinėje Europos dalyje ir tai buvo planas, kuris pasiteisino. Tačiau yra ir visai kita (labiau centrinė-rytinė) žemyno dalis, kuriai gamintojas iš tikrųjų neskyrė tiek daug dėmesio, kur tokios rinkos kaip Lenkija turi didžiulį pardavimo potencialą.
(18) 2020-11-29 5
Saulės energetika vis giliau skverbiasi į Lietuvos vartotojų kasdienybę. Rinkoje daugėjant elektromobilių, inovacijų ištroškę vairuotojai ieško galimybių kaip automobilius krauti patiems ir svarbiausia – švaria elektra. Atsakymas jau yra: automobilių stoginės su integruotomis saulės elektrinėmis, naujausias mados klyksmas rinkoje. Prognozuojama, kad šis segmentas ateinančiais metais Lietuvoje išaugs kelis kartus, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(10) 2020-11-03 10
Europos automobilių gamintojų asociacijos (ACEA) pateiktoje naujoje ataskaitoje teigiama, kad, nepaisant sparčiai daugėjančio įkrovimo stotelių skaičiaus, dabartinė infrastruktūra Europos Sąjungoje (ES) vis tiek kol kas nepatenkina poreikių. Be to, įkrovimo stotelių skaičius valstybėse narėse yra netolygiai pasiskirstęs.
(22) 2020-10-13 34
Elonas Muskas patvirtino naują „Tesla“ struktūrinių baterijų dizainą, o 4680 baterijos formatas pirmiausia keliauja į „Model Y“, kuris bus gaminamas kitais metais Berlyno „Gigafactory“.
(0) 2020-09-12 -4
Atsižvelgdama į augantį elektromobilių ir iš tinklo įkraunamų modelių populiarumą, „Audi“ Lietuvoje pristatė „e-tron Charging Service“ paslaugą, kuri leis su viena įkrovimo kortele pasinaudoti beveik 170 000 įkrovimo vietų 24-iose Europos šalyse. Sutartį pasirašę klientai visą reikalingą informaciją – įkrovimo tarifus, artimiausias įkrovimo stoteles, išlaidas – matys vienoje vietoje ir gaus vieną mėnesinę sąskaitą, taip kasdienį įkrovimą darant žymiai patogesniu, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos