Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektromobilių paplitimas
 
 

Elektromobilių paplitimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-10 8
Senieji automobilių gamintojai turi kuo pasigirti. Jie vis dar yra labai svarbūs, galingi ir gali pasiūlyti svarbių technologinių naujovių. „Tesla“ neatsirado tuščioje vietoje - ir Elono Musko elektromobilių gamintojas mokėsi iš rinkos senbuvių. Tačiau dabar laikai kiti - „Ford“ ir „Volkswagen“ pripažįsta, kad ateitį reikia planuoti pagal „Tesla“ modelį.
(12) 2021-10-20 -8
Automobilių elektrifikaciją skatina labai griežti standartai ir politika, bet ir patys pirkėjai jau labai nori elektrinių mašinų. Neįmanoma paneigti fakto, kad jos turi labai daug privalumų, o gerėjant infrastruktūra padeda susigyventi su trūkumais. „Volkswagen“ valdybos pirmininkas Herbertas Diessas įraše socialiniuose tinkluose atskleidė - markės elektromobiliai yra tiesiog geresni už benzinu ar dyzelinu varomus automobilius.
(0) 2021-10-15 9
„Volkswagen“, kaip ir praktiškai visi automobilių gamintojai, skuba elektrifikuoti savo modelių gamą. Elektromobilių rinka sparčiai auga ir, aišku, VW nori tuo pasinaudoti. Bet yra ir dar viena priežastis, kodėl „Volkswagen“ nori greitai tapti tik elektromobilių gamintoju.
(0) 2021-10-15 0
Politikai elektromobilių plėtrą gali skatinti keliais būdais. Jie gali skirti subsidijas, padedančias įsigyti šiaip jau brangius elektromobilius. Jie gali gerinti infrastruktūrą. Ir, žinoma, galima tiesiog aprūpinti valstybines įstaigas elektromobiliais.
(5) 2021-10-11 6
Tai, kad žengiame į elektromobilių amžių, yra neginčijama tiesa ir faktas. Vidaus degimo varikliai yra išstumiami naujais standartais, aplinkosauginiais reikalavimais ir pirkėjų prioritetų pasikeitimu. Bet kiek laiko reikės, kad visus automobilius su vidaus degimo varikliais pakeistume elektromobiliais? „Tesla“ vadovas Elonas Muskas kasmetiniame akcininkų susirinkime pateikė savo prognozę.
(3) 2021-10-11 21
Elektromobiliai yra brangūs, bet jų išlaikymas yra nepalyginamai pigesnis. Tai - vienas iš didžiausių elektromobilių privalumų, kuris tampa dar ryškesnis, kai renkiesi tarp labai brangaus benzininio ir labai brangaus elektrinio automobilio. Ir tai nesikeis, nors Norvegija jau svarsto apmokestinti brangius elektromobilius.
(3) 2021-09-29 17
Sovietai elektrinį šiukšliavežį sukūrė jau 1935 m., tačiau elektromobilių pramonei SSRS nepavyko įgauti jokio pagreičio.
(0) 2021-07-29 3
Vienas iš didžiausių „Tesla“ automobilių privalumų - itin platus, greitas ir patogus „Supercharger“ įkrovimo stotelių tinklas. Tačiau „Tesla“ dar šiemet atvers „Supercharger“ tinklą ir tiems, kurie vairuoja kitų markių elektromobilius.
(4) 2021-06-30 10
„Tesla“ ateities gamoje - „Semi“ vilkikas, „Roadster“ superautomobilis, „Cybertruck“ pikapas. Šie automobiliai, jei tikime „Tesla“ pranešimais, jau pakeliui. Bet tarp jų tyliai gali būti ruošiamas ir dar vienas įdomus modelis - pigiausias „Tesla“ automobilis.
(7) 2021-06-12 -5
230 tūkstančių elektromobilių ir 60 tūkst. elektromobilių įkrovimo prieigų, kurių įkrovimo galia sieks apie 1000 MW – visa tai planuojama Lietuvoje turėti jau 2030 m. Apie pradedamą rengti Elektromobilių naudojimo ir elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtros veiksmų planą bei laukiančius iššūkius šiandien kalbėjosi energetikos ministras Dainius Kreivys ir susisiekimo ministras Marius Skuodis.
(27) 2021-06-10 -3
Elektromobiliai iš tikrųjų pradės dominuoti tik tada, kai jais bus užpildyta ir naudotų automobilių rinka. Tik naudoto elektromobilio pirkimas yra labai sudėtingas, kaip praneša puslapis „Vice“.
(15) 2021-05-31 52
Elektromobilių pirkimas yra skatinamas kompensacijomis, nuolaidomis ir privilegijomis. O štai Teksase elektromobilius ketinama apmokestinti. Gali būti, kad kažką panašaus ateityje matysime ne tik JAV, bet ir kitose šalyse.
(11) 2021-05-18 14
„Stellantis“ korporacija, suformuota susijungus prancūzų PSA ir italų FCA, dabar yra vienas iš didžiausių pasaulio automobilių gamintojų. Kaip ir visi, „Stellantis“ aktyviai ruošiasi elektrinei ateičiai. Tik kompanijos vadovas Carlosas Tavaresas mano, kad dabartinis elektrifikacijos procesas gali dar pabloginti anglies emisijas.
(10) 2021-05-13 28
Elektromobilių plėtrą stabdo ne tik nuvažiuojamas atstumas ar infrastruktūros problemos. Žmonės dažniausiai elektromobilių neperka dėl jų kainos. Kada galima tikėtis, kad pagaminti elektromobilį bus pigiau nei benzininį ar dyzelinį automobilį?
(0) 2021-04-30 15
Dauguma elektromobilių vairuotojų yra patenkinti savo pasirinkimu. Šiuolaikiniai elektromobiliai yra pakankamai geri, o ir valstybės skatina jų įsigijimą. Tačiau maždaug 18 % elektromobilių vairuotojų sugrįžta prie vidaus degimo variklių. Kodėl?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos