Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektromobilių populiarinimo idėjos ir būdai
 
 

Elektromobilių populiarinimo idėjos ir būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-15 -1
Politikai elektromobilių plėtrą gali skatinti keliais būdais. Jie gali skirti subsidijas, padedančias įsigyti šiaip jau brangius elektromobilius. Jie gali gerinti infrastruktūrą. Ir, žinoma, galima tiesiog aprūpinti valstybines įstaigas elektromobiliais.
(5) 2021-10-11 5
Tai, kad žengiame į elektromobilių amžių, yra neginčijama tiesa ir faktas. Vidaus degimo varikliai yra išstumiami naujais standartais, aplinkosauginiais reikalavimais ir pirkėjų prioritetų pasikeitimu. Bet kiek laiko reikės, kad visus automobilius su vidaus degimo varikliais pakeistume elektromobiliais? „Tesla“ vadovas Elonas Muskas kasmetiniame akcininkų susirinkime pateikė savo prognozę.
(3) 2021-10-11 20
Elektromobiliai yra brangūs, bet jų išlaikymas yra nepalyginamai pigesnis. Tai - vienas iš didžiausių elektromobilių privalumų, kuris tampa dar ryškesnis, kai renkiesi tarp labai brangaus benzininio ir labai brangaus elektrinio automobilio. Ir tai nesikeis, nors Norvegija jau svarsto apmokestinti brangius elektromobilius.
(0) 2021-09-15 15
Elonas Muskas, „Tesla“ vadovas, turėtų būti laimingas, kad JAV valdžia skatina elektromobilių pirkėjus. Jis ne kartą sveikino konkurentus, sakydamas, kad pagrindinis jo tikslas yra švarus transportas visiems. Tačiau nauja elektromobilių pirkėjų skatinimo tvarka jam nepatinka - Muskas mano, kad „Ford“ prie jos prikišo nagus.
(13) 2021-09-13 5
Nauji namai ir biurai Anglijoje privalės turėtų vieną labai svarbią technologiją ateičiai.
(0) 2021-09-13 -7
Šeštadienį Vilniuje, šalia parodų centro „Litexpo“, įvyko renginys, skirtas paminėti pasaulinę elektromobilių dieną. Jo metu dalyviai galėjo susipažinti su elektrinio transporto naujovėmis, išbandyti elektrinius motociklus ir motorolerius bei sudalyvauti naujo Lietuvos rekordo fiksavime.
(0) 2021-07-29 3
Vienas iš didžiausių „Tesla“ automobilių privalumų - itin platus, greitas ir patogus „Supercharger“ įkrovimo stotelių tinklas. Tačiau „Tesla“ dar šiemet atvers „Supercharger“ tinklą ir tiems, kurie vairuoja kitų markių elektromobilius.
(7) 2021-06-12 -5
230 tūkstančių elektromobilių ir 60 tūkst. elektromobilių įkrovimo prieigų, kurių įkrovimo galia sieks apie 1000 MW – visa tai planuojama Lietuvoje turėti jau 2030 m. Apie pradedamą rengti Elektromobilių naudojimo ir elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtros veiksmų planą bei laukiančius iššūkius šiandien kalbėjosi energetikos ministras Dainius Kreivys ir susisiekimo ministras Marius Skuodis.
(11) 2021-05-18 14
„Stellantis“ korporacija, suformuota susijungus prancūzų PSA ir italų FCA, dabar yra vienas iš didžiausių pasaulio automobilių gamintojų. Kaip ir visi, „Stellantis“ aktyviai ruošiasi elektrinei ateičiai. Tik kompanijos vadovas Carlosas Tavaresas mano, kad dabartinis elektrifikacijos procesas gali dar pabloginti anglies emisijas.
(0) 2021-04-30 14
Dauguma elektromobilių vairuotojų yra patenkinti savo pasirinkimu. Šiuolaikiniai elektromobiliai yra pakankamai geri, o ir valstybės skatina jų įsigijimą. Tačiau maždaug 18 % elektromobilių vairuotojų sugrįžta prie vidaus degimo variklių. Kodėl?
(4) 2021-04-29 2
Daugybė žmonių pyksta ant elektromobilių. Kodėl? Tuoj paaiškinsime. Bet vis tiek bus sunku suprasti, kodėl į elektromobilių įkrovimo stotelę reikėtų grūsti tiek faršo, kad ją paskui reikėtų ilgai ir nuobodžiai taisyti.
(0) 2021-04-15 34
Elektromobilių pardavimai sparčiai auga, tačiau jie vis tiek yra toli nuo to lygio, kokį norėtų matyti aplinkosaugos entuziastai, elektromobilių gamintojai ir politikai. Manoma, kad žmonės bijo rinktis elektromobilius dėl technologinių jų trūkumų - ilgo įkrovimo laiko, prastos infrastruktūros, trumpo tarp įkrovimų nuvažiuojamo atstumo. Tačiau naujas tyrimas rodo, kad didžiausia priežastis nevairuoti elektromobilio nėra technologinė.
(0) 2021-03-25 11
Sekdama pasaulinėmis tendencijomis, siekdama mažinti aplinkos taršą ir įgyvendindama ilgalaikę plėtros viziją, išmaniųjų mobilumo paslaugų teikėja „CityBee“ praneša netrukus pradėsianti savo automobilių parką intensyviai pildyti elektromobiliais. Iš viso klientams ketinama pasiūlyti daugiau nei 700 naujų elektra varomų automobilių. Tai yra vienas didžiausių iki šiol vykdytų elektromobilių plėtros projektų Baltijos šalyse.
(6) 2021-03-25 -4
Daugiau elektromobilių ir jų įkrovos stotelių, švaresni degalai ir „žalesnis“ sunkusis transportas – visa tai numatyta Seime priimtame Alternatyvių degalų įstatyme (ADĮ).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos