Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektronikos naujienos
 
 

Elektronikos naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-04-30 62
Stenfordo universiteto (JAV) mokslininkai sukonstravo mikro robotus, gebančius patempti daiktus, sveriančius net 2000 kartų daugiau už pačių robotukų svorį. Palyginimui, norėdamas prilygti tokiam robotui žmogus turėtų virve prisirišti mėlynąjį banginį už uodegos ir jį vilkti. Sausuma.
(10) 2015-02-15 37
Kompanija Boston Dynamics pademonstravo keturkojį robotą LS3 (Legged Squad Support System), kurio atnaujinta versija pavadinta Spot. Tai keturias kojas turintis, visiškai autonominis robotas, skirtas naudojimui tiek lauke, tiek patalpose.
(0) 2015-02-02 2
Šiais laikais kuriami robotai ne tik panašūs į mus išvaizda, kai kurie iš jų gali ir rašyti kaip žmonės. Mašinos, kurios kopijuodavo žmogaus parašą ir pasirašydavo ant dokumentų patobulintos taip, kad gali rašyti bet kokį tekstą žmogaus rankos raštu.
(0) 2015-01-30 10
Kai „žūva“ robotinis karys, niekam nereikia jo motinai rašyti laiško. Šiuo metu JAV armija ieško robotikos specialistų, siekdama sukurti karinių dronų spiečių, kuris veiktų savarankiškai be individualios ant žemės esančių pilotų kontrolės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos