Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektronikos naujienos
 
 

Elektronikos naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-31 8
Australijos mokslo žiniasklaidos centro svetainė smc.org.au pristato 10 keisčiausių 2014 metų mokslinių naujienų.
(1) 2014-12-30 56
Dar 1964 m. laikraštyje „The New York Times“ mokslinės fantastikos rašytojas amerikietis Isaacas Asimovas parašė keletą spėjimų, koks, jo nuomone, pasaulis bus po 50 metų.
(0) 2014-12-29 11
Daugelis korporaciją „Google“ sieja su informacijos paieškos sistema internete. Taip, šis verslas bendrovės įkūrėjams uždirbo pirmuosius milijardus, tačiau dabar „Google“ savininkai šiuos pinigus investuoja į sritis, kurios paprastam mirtingajam gali atrodyti kaip mokslinė fantastika – kariniai robotai, autonominiai automobiliai, moduliniai mobilieji telefonai. CNN.com apžvelgia „Google“ gaminius.
(1) 2014-12-29 3
Autonominis dulkių siurblys gali susiurbti lapelį, ant kurio buvo užrašytas telefono numeris ar kita svarbi informacija. Būtų nepaprastai šaunu, jei siurblys galėtų pastebėti, kad ant lapelio kažkas užrašyta ir praneštų apie tai žmogui.
(12) 2014-12-23 28
JAV Armijos Tyrimų Laboratorijos atviroji programa kviečia prisidėti investuotojus ir inžinierius, kuriant įvairias naująsias technologijas. Tokias kaip nago dydžio robotinė musė, kurios sparnai plasnoja be motoro pagalbos.
(0) 2014-12-18 5
Tokijuje įsikūrusi dizaino studija Flower Robotics siekia įgyvendinti inovatyvią robotinės technikos viziją , kuri realizuotų idėją, jog tam tikri buityje esantys daiktai, tokie kaip vazos ar lempos galėtų judėti namų erdvėje. Anksčiau, šiais metais, kompanija pristatė mechanizmą Patin – paslaugų robotą, atliekantį unikalias funkcijas, naudojant specialius priedus.
(0) 2014-12-17 4
Robotas humanoidas, turintis galvą, rankas ir kojas bei dėvintis stilingus raudonus sportbačius, pirmadienį įsėdo į lėktuvą Los Andželo tarptautiniame oro uoste ir išskrido į Vokietiją, tapdamas pirmuoju pasaulyje kibernetiniu aparatu, kuris skrido kaip bilietą įsigijęs oro bendrovės keleivis.
(5) 2014-12-16 9
Prieš 30 metų žmoniją pasiekus asmeniniam kompiuteriui, ženkliai ėmė keistis bendruomenė ir gyvenimas. Prieš Naujuosius metus „Kaspersky Lab“ ekspertai nusprendė įsivaizduoti, kaip galėtų atrodyti pasaulis 2045 m. – kaip toli pažengs informacinės technologijos ir kaip žmogus gyvens naujoje skaitmeninėje realybėje.
(1) 2014-12-15 14
JAV karinis jūrų laivynas pademonstravo savo naujausią kūrinį – tuno pavidalo robotą, kurio paskirtis įplaukti į priešo teritoriją nepastebėtam bei šnipinėti jų laivus.
(0) 2014-12-15 7
Prieš dešimt metų Henris Evansas patyrė insultą ir dėl to jo judrumas apribotas. Po nelaimės jis pradėjo dirbti kartu su Charliu Kempu, Džordžijos profesoriumi , siekiant sukurti robotą, kuris padėtų jam atlikti kasdienes veiklas, pavyzdžiui, nusiskusti, apklotų jį, kai jam šalta ar tiesiog pakasytų niežtinčią vietą. Panašu, jog greitai tai gali tapti realybe, nors šiuolaikiniai robotai paprastai nedirba tiesiogiai su žmonėmis.
(0) 2014-12-12 2
Vikšrai neturi kaulų, tačiau jų kūne yra sudėtinga raumenų sistema, kuri leidžia atlikti įvairius judesius. Jie juda lėtai, lyginant su organizmais, kurie turi kojas ar sparnus, tačiau vikšrai gali gerai manevruoti mažose ir siaurose erdvėse.
(0) 2014-12-11 6
Lietuvoje robotų kūrimo entuziastų yra nemažai, tačiau norisi tikėti, kad neseniai mūsų šalyje pasirodžiusi nauja robotikos platforma „Makeblock“ jų skaičių dar padidins. Tik pažvelgus į vien atsuktuvu surenkamą ir toli gražu ne tik žaidimams pritaikytą robotą-konstruktorių akivaizdu, kad „Kickstarter“ finansavimą gavusius jo kūrėjus įkvėpė animacinio „Šiukšlių princo“ personažas.
(0) 2014-12-10 15
Eccerobot – tai pirmasis robotas pasaulyje, turintis žmogaus mimiką, tokius pačius raumenis ir refleksus, ir netgi skeletą.
(0) 2014-12-05 4
Mobilūs robotai galėtų būti naudingesni namuose, jei jie mokėtų surasti žmones ir daiktus bei aptikti vietoves. Šiuolaikiniai robotai pasaulį mato kameromis ir lazeriais, tačiau jie ne visada sugeba atpažinti objektus. Todėl ne visuomet suranda tai ko reikia, ypač, jei kambaryje vyrauja netvarka.
(1) 2014-12-05 90
Didžiosios Britanijos fizikas teoretikas Stephenas Hawkingas perspėjo, kad dirbtinio intelekto sukūrimas gali nulemti žmonijos galą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos