Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektroninė bankininkystė
 
 

Elektroninė bankininkystė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2013-09-09 0
Amerikiečių ir britų žvalgybos agentūros bendradarbiauja, ieškodamos būdų, kaip įveikti šimtams milijonų žmonių privatumą ir saugumą internete garantuojančias šifravimo sistemas. Kaip rašo „The Guardian“ ir „The New York Times“, vienas slaptos JAV programos „Bullrun“ tikslų – paveikti didžiąsias informacinių technologijų kompanijas, kad šios savo produktuose sąmoningai paliktų saugumo spragų, kurias galėtų išnaudoti žvalgybinkai.
(14) 2013-09-08 0
JAV ir Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos turi įrankių, kurie leidžia „nulaužti“ internete naudojamą šifravimą. Internetinės bankininkystės operacijos, elektroninis paštas, privatūs duomenys socialiniuose tinkluose ir virtualiose saugyklose – visa ši informacija gali būti perskaityta NSA ir GCHQ agentūrų.
(1) 2013-06-28 0
Pervedant pinigus internetu bankų klientų reikalaujama nurodyti mokėjimo paskirtį, tačiau tik nuo vartotojo priklauso, ką konkrečiai jis ten įrašys – bereikšmį simbolį ar konkrečią paskirtį, sako specialistai. Neretai bankų vartotojams netrūksta kūrybiškumo – dalis jų tiesiog prirašo anekdotų.
(16) 2013-02-18 2
Londone vasario 12–13 dienomis vykusioje finansų ir bankininkystės naujovių konferencijoje „FinovateEurope 2013“ lietuvių bendrovė „Etronika“ pristatė atnaujintą daugiakanalį el. bankininkystės sprendimą „Banktron“. Lietuvių pristatyta naujovė konferencijoje buvo palankiai sutikta bei pelnė „Geriausios inovacijos“ titulą.
(18) 2012-07-20 1
Aptiktas naujas virusas „Citadel“, kuris slepiasi interneto naršyklėse „Internet Explorer“ ir „Firefox“, vagia internetinės bankininkystės duomenis. Švedijos dienraštis „Svenska Dagbladet“ skelbia, kad virusas nutaikytas į SEB ir „Swedbank“ klientus.
(5) 2011-05-23 0
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos pateiktam Elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymo projektui, kuriuo siūloma išplėsti elektroninių pinigų leidėjų ratą ir sudaryti teisines sąlygas Lietuvoje veikti naujai ūkio subjektų kategorijai – elektroninių pinigų įstaigoms.
(11) 2010-03-21 0
Turbūt sutiksite, jog technologijų progresas pastaraisiais dešimtmečiais yra tiesiog stebinantis – vien jau kompiuteriai ir internetas pakeitė mūsų pasaulį neatpažįstamai. Ir šiems pokyčiams nematyti pabaigos – į elektroninę erdvę dar tik pradeda persikelti bendravimas, pilnaverčiai informacijos ir duomenų mainai, kuriasi įvairiausi virtualūs socialiniai tinklai.
(7) 2010-02-18 0
Lustinėse mokėjimo kortelėse aptikta saugumo spraga suteikia galimybę įsilaužėliams naudotis pavogta kortele net nežinant jos PIN kodo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos