Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektroninės parduotuvės
 
 

Elektroninės parduotuvės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2021-09-01 235
Jau seniai beveik viskas gaminama Kinijoje – tai daug kam girdėtas posakis, kuris gana tiksliai atspindi mūsų laikų realybę. Dabar įmanoma prekes pirkti tiesiogiai iš Kinijos be jokių tarpininkų – už komunistines kainas ir su nemokamu pristatymu į bet kurią pasaulio vietą. Tačiau Rytai – subtilus reikalas, ir tie, kurie jau apsilankė milžiniškoje „AliExpress“ internetinėje parduotuvėje, tikriausiai pabėgo iš ten, nieko taip ir nesupratę. O veltui. Pakanka tiesiog žinoti keletą subtilybių, ir tada įvairius prietaisus, drabužius ir visa kita galėsite įsigyti daug pigiau nei Lietuvos parduotuvėse. Perskaitę šį straipsnį galėsite įsigyti prekes iš Kinijos internetu be tikimybės įsigyti produktą, neatitinkantį pardavėjo pažadų, arba rizikos prarasti savo lėšas.
(4) 2021-08-15 75
Kinijos elektronikos parduotuvė „GearBest“ ilgą laiką buvo „AliExpress“ konkurentė, kurios paslaugomis mėgo naudotis ir lietuviai. Tačiau dabar lietuvių pamėgta internetinė parduotuvė stovi ant bankroto slenksčio. Kas nutiko?
(3) 2021-08-09 7
AliExpress nuo 2021 m. liepos 1 dienos pradėjusi galioti naujoji pirkimo tvarka jau tampa praktiškai visiems puikiai žinoma, aiški ir suprantama. Tačiau aiškėja ir dar vienas įdomus niuansas, kuris, kai kurių pirkėjų tvirtinimu, leidžia norimą prekę pirkti iš Europos sandėlių ir išvengti automatiškai priskaičiuojamo PVM mokesčio. Kaip tai veikia?
(13) 2021-07-27 72
Nuo šių metų liepos 1 d. visoje Europos Sąjungoje (ES), tame tarpe ir Lietuvoje, įsigaliojo nauja tvarka. Dabar visos įsigyjamos ir siuntose iš trečiųjų šalių atsisiunčiamos prekės nuo 0,01 euro vertės bus apmokestintos importo PVM, o siuntų vežėjai arba gavėjai privalės deklaruoti šias siuntas pateikdami elektronines muitinės deklaracijas. Tai kaip vyks pirkimas iš Aliexpress? Visą svarbiausią informaciją rasite šiame straipsnyje.
(0) 2021-07-20 17
Nuo 2021-07-01 įsigaliojusi naujoji prekių iš trečiųjų šalių pirkimo tvarka daugeliui kelia daug klausimų. Ir mes užklausė populiariausių el. parduotuvių, kaip gi nuo šiol vyks prekyba, kaip elgtis ir ko tikėtis pirkėjams. Pasirodo, kad kiekviena parduotuvė taiko skirtingas taktikas ir apie viską šiame tekste.
(11) 2021-06-16 7
Likus mažiau nei mėnesiui iki įsigaliojant naujai tvarkai siuntoms iš trečiųjų šalių, lietuviai ieško būdų, kaip išvengti naujų mokesčių. Gyventojai kiniškų prekių ieško socialiniuose tinkluose arba patys siunčiasi iš el. parduotuvių, tokių kaip Aliexpress, Europos sandėlių. Tiesa, ne visais atvejai pavyks išvengti importo mokesčių. Įmonių atstovai paaiškino, į ką atkreipti dėmesį, apsiperkant tokiose el. parduotuvėse.
(16) 2021-04-22 2
Lietuva, kaip ir visos Europos Sąjungos (ES) valstybės narės, ruošiasi pokyčiams, susijusiems su importo PVM mokestinėmis naujovėmis. Nuo šių metų liepos 1 dienos visos įsigyjamos ir siuntose iš trečiųjų šalių atsisiunčiamos prekės nuo 0,01 euro vertės bus apmokestintos importo PVM, o siuntų vežėjai arba gavėjai privalės deklaruoti šias siuntas pateikdami elektronines muitinės deklaracijas.
(50) 2020-11-16 72
Seimas nusprendė panaikinti Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą smulkioms, iki 22 eurų vertės siuntoms iš trečiųjų šalių. Pakeitimai turėtų įsigalioti 2021 metų liepą.
(2) 2020-09-01 12
Nuo šiandien startuoja nauja Kinijos turgelio svetainė Facebook socialiniame tinkle, kurioje bus reguliariai skelbiami patys įdomiausi pasiūlymai iš pačių populiariausių Kinijos elektronikos parduotuvių, kaip Aliexpress, Cafago, GeekBuying, Gearbest ir kt.
(23) 2019-04-10 55
Slapukai (angl. „cookies”) – tai turinti tam tikrą identifikacijos kodą rinkmena, kurią į kompiuterį atsiunčia svetainė, kurioje lankotės. Slapukai naudojami tam, kad prisimintų vartotojų naršymo istoriją ir palengvintų naudojimąsi svetaine kitą kartą. Tačiau 2014 metais Šiaurės rytų universiteto (angl. Northeastern University) Bostone atliktos studijos, į kurias buvo įtraukta 300 vartotojų, parodė, kad 4 iš 10 e. prekybos svetainių manipuliuoja kainomis pasitelkdamos būtent slapukus. Kelionių srities svetainės tai darė 5 kartus iš 5.
(0) 2018-09-09 26
Vartotojų teisės yra plati sritis, apimanti skirtingus prekybos būdus, numatanti skirtingas sąlygas ir terminus norint pasinaudoti viena ar kita teise, todėl natūralu, kad visuomenėje apie jas vis dar pasitaiko įvairiausių mitų. Klaidingai vadovaudamiesi šiais mitais vartotojai gali susidurti su sunkumais užtikrindami savo teises ir teisėtus interesus. Todėl Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skuba į pagalbą ir nori paneigti 10 populiariausių mitų apie vartotojų teises, kuriais vartotojai ir verslininkai neturėtų vadovautis.
(9) 2018-08-23 -2
Nei PVM, nei muito – į Lietuvą iš Kinijos siunčiamos prekės, kurių deklaruota vertė itin sumažinta, kiaurai kerta sieną. Paštas nesiima kvestionuoti siuntų vertės, nebent pažeidimai labai akivaizdūs, o muitinė gauna „tik popierius“, kuriais suabejoja kilus rimtesniems įtarimams. Sukčiaujantys Kinijos prekybininkai taip nukonkuruoja vietos verslą, o valstybė patiria žalą. Jei mokesčiai būtų apskaičiuoti tinkamai, vargu ar kas iš Kinijos tiesiogiai bepirktų – prekės gali brangti ir 50 proc.
(1) 2018-05-07 37
Šiame straipsnyje surasite atsakymus į svarbiausius klausimus, kaip pirkti Kinijos elektroninėse parduotuvėse, kaip išsirinkti geriausias prekes, kokia faktinė situacija su muitais, prekių pristatymu į Lietuvą ir garantiniu aptarnavimu.
(0) 2018-03-26 16
Praėjusiais metais net 79 proc. elektroninėse parduotuvėse pirkusių lietuvių bent kartą užsisakė prekę iš užsienio ir pateko į aktyviausiai svetur apsiperkančių šalių penketuką. „DPD grupės“ vykdytos apklausos duomenimis, užsakymų iš svetur įsikūrusių el. parduotuvių buvo 4 procentais daugiau nei užpernai.
(26) 2018-01-14 135
Internetinė parduotuvė Gearbest.com labai sparčiai populiarėja visoje Europoje ir jau yra puikiai žinoma Lietuvoje. Dabar parduotuvė išplatino pranešimą apie pirkėjams labai svarbų dalyką - muitų mokesčius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos