Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektroninis paštas
 
 

Elektroninis paštas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-03-30 8
Sukčiavimas tapo viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis šiandien susiduria tiek duomenų apsaugos darbuotojai, tiek paprasti vartotojai. Apskritai, pagrindinė sukčiavimo atakos esmė yra lengvai ją atlikti ir kad užpuolikui ji būtų nebrangi. Sudėtingesniems spear-phishing ir whaling attacks išpuoliams, skirtiems konkretiems asmenims - reikia daugiau laiko pasiruošti ir tyrinėti, tačiau jie taip pat gali būti labai nebrangūs ir paprasti.
(0) 2017-07-18 2
Neseniai skaičiau apie tyrimą, kurį atlikto vienas el. pašto valdymo programinės įrangos gamintojas. Tyrimas darytas JAV, bet skaičiai aktualūs ir Lietuvai (bent jau žiūrint į proporcijas). Tyrimo metu porą mėnesių buvo fiksuojami jų klientų gaunamų laiškų kiekiai bei kas vėliau su jais buvo daroma.
(1) 2017-03-19 23
Ko gero, nėra elektroninio pašto dėžutės be nuolat ją atakuojančio „spamo“, lietuviškai – brukalų. Nors dauguma esame išsiugdę intuiciją, padedančią atskirti, kurie laiškai yra šiukšlės, visgi ši korespondencijos rūšis susilaukia daug dėmesio ir netgi yra analizių objektas.
(4) 2015-06-24 30
Norėjote išsiųsti elektroninį laišką vyrui, tačiau netyčia išsiuntėte viršininku? Arba vietoj draugės adreso pasirinkote anytos? Jeigu naudojatės „Gmail“, jūsų gyvenimas šiek tiek palengvės – „Google“ oficialiai pristatė laiško anuliavimo funkciją, rašo „NYtimes“.
(0) 2015-04-09 4
Biurams skirtas programinės įrangos rinkinys „IBM Verse” jau įprastas elektroninio pašto, kalendoriaus ir žinučių siuntimo paslaugas papildė naujais analitikos sprendimais. Tai leidžia vartotojams ne tik patogiai susisiekti su reikiamais žmonėmis, bet ir sparčiau rasti aktualią informaciją.
(2) 2015-01-01 48
JAV Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) slaptieji dokumentai, nutekinti Edwardo Snowdeno, iki šiol yra studijuojami, todėl juose aptinkama vis daugiau įdomios informacijos.
(0) 2014-08-28 10
Programišiai rado būdą, kaip nulaužti Android skirtą elektroninio pašto programėlę GMail, o tikimybė, kad tai bus padaryta sėkmingai, sudaro net 92 proc. Apie tai savo ataskaitoje pranešė Mičigano universiteto ir kompanijos California Riverside specialistai.
(15) 2013-09-09 0
Amerikiečių ir britų žvalgybos agentūros bendradarbiauja, ieškodamos būdų, kaip įveikti šimtams milijonų žmonių privatumą ir saugumą internete garantuojančias šifravimo sistemas. Kaip rašo „The Guardian“ ir „The New York Times“, vienas slaptos JAV programos „Bullrun“ tikslų – paveikti didžiąsias informacinių technologijų kompanijas, kad šios savo produktuose sąmoningai paliktų saugumo spragų, kurias galėtų išnaudoti žvalgybinkai.
(14) 2013-09-08 0
JAV ir Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos turi įrankių, kurie leidžia „nulaužti“ internete naudojamą šifravimą. Internetinės bankininkystės operacijos, elektroninis paštas, privatūs duomenys socialiniuose tinkluose ir virtualiose saugyklose – visa ši informacija gali būti perskaityta NSA ir GCHQ agentūrų.
(10) 2013-09-04 0
Indijos technologijų ir ryšių ministerija oficialiai pranešė, jog šalies vyriausybė ketina išsiuntinėti valstybės tarnautojams naujas taisykles, kuriomis būtų draudžiama naudotis tarnybomis, jei jos informaciją saugo JAV serveriuose. Visa tai susiję su skandalu, kai buvo atskleista NSA vykdoma visuotinė interneto vartotojų sekimo programa PRISM.
(0) 2013-08-16 1
„Google“ teigia, kad jos el. pašto tarnybos „Gmail“ vartotojai neturėtų tikėtis privatumo – esą naudojantis trečiosios šalies paslaugomis derėtų suprasti, jog paslaugos teikėjas taip pat turi prieigą prie persiunčiamų duomenų, praneša „The Huffington Post“.
(2) 2013-08-12 0
JAV bendrovės „Lavabit“, teikusios elektroninio pašto paslaugą, vadovas nusprendė staiga nutraukti bendrovės veiklą. Šią paslaugą, kuria, kaip manoma, naudojosi JAV slaptųjų tarnybų paslapčių viešintojas Edwardas Snowdenas, teikiančios bendrovės vadovas viešai pareiškė, kad nebendrininkaus su valstybe nusikaltimuose „prieš Amerikos žmones“.
(0) 2013-05-17 0
„Google“ skelbia artimiausiais mėnesiais pasiūlysianti galimybę siųsti pinigus kitiems asmenims tiesiog elektroniniu paštu. Pinigus prie el. laiško bus galima prisegti kaip bet kokį kitą failą ar dokumentą.
(1) 2013-03-01 0
Vasaris – puikus mėnuo produktų vystymui. Ne pirkimui, ne pardavimui, o vystymui, tobulinimui ir pakartotinam tikrinimui. Apie ką pastarosiomis savaitėmis praneša užsienio žiniasklaida? Kaip visada – apie didžiuosius ir galinguosius...
(8) 2013-02-11 0
Prieš didelių žiemos pardavimų sezoną Microsoft išleido antireklamą „Scroogled“ prieš konkurentą Google, palygindamas jį su žinomu animaciniu personažu Skrudžu. Pasirodo, marketinginė praktika pavirsta į ištisą kampaniją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos