Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektroninių cigarečių poveikis sveikatai
 
 

Elektroninių cigarečių poveikis sveikatai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-18 9
Politikams vis ieškant būdų, kaip pažaboti elektroninių cigarečių vartojimą nepilnamečių tarpe, tėvams ir mokytojams svarbu išmokti atpažinti, kad vaikas garina elektronines cigaretes. Bekvapes, mažo dydžio įrenginius nepilnamečiams paprasta slėpti, todėl svarbu atkreipti dėmesį į specifinius fizinius ir elgesio požymius.
(0) 2019-10-16 13
Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Ligų kontrolės ir prevencijos centro spalio 8 d. duomenimis, šalyje dėl su elektroninėmis siejamų plaučių susirgimų nukentėjo 1080 žmonių, užfiksuotos 21 mirtys.
(5) 2014-06-26 12
Olandų kompanija sukūrė pirmąją pasaulyje elektroninę marihuanos suktinukę. Kompanija „E-Njoint“ prekiauja savo suktinukėmis vakarėliuose, muzikos renginiuose, baruose ir klubuose po visą Europą, rašo „Daily Mail“.
(9) 2014-03-07 3
Ar kenksmingos elektroninės cigaretės? Tyrimų šioje srityje dar labai mažai, tačiau Jungtinėse Valstijose jų rūkymas po truputį pradėtas reguliuoti.
(58) 2011-05-14 -1
Nors dabartiniai cigarečių filtrai yra gaminami iš celiuliozės acetato, kuris neblogai sugeria nikotiną, dervas bei policiklinius aromatinius angliavandenilius, Kinijos tyrėjai atrado, jog nanomedžiagos, pagamintos iš titano dioksido, gali būti panaudotos mažinant žalingą cheminių junginių poveikį.
(21) 2011-05-05 4
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) prašo LR Seimo Sveikatos komiteto inicijuoti Tabako kontrolės įstatymo pakeitimus ir taip riboti tabako gaminių pakaitalų, tokių kaip elektroninės cigaretės (e-cigaretės), pardavimą mūsų šalyje. Šių prekių sudėtis ir poveikis žmogaus sveikatai dar nėra ištirtas, todėl šiuo metu leidžiant pardavinėti tabako gaminių pakaitalus nėra atsižvelgiama į visuomenės teisę saugoti jos sveikatą.
(14) 2010-01-22 9
Sparčiai populiarėjant elektroninėms cigaretėms, graikų mokslininkai reiškia susirūpinimą dėl jų saugumo. Anot jų, be papildomų tyrimų neįmanoma pasakyti, ar jos duoda daugiau naudos, ar padaro daugiau žalos. Kai kurie tyrimai jau išsakė abejones dėl jų saugumo, tačiau platintojai tikina, jog tai sveikas tikrų rūkalų pakaitalas, praneša BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos