Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektros energijos kainos
 
 

Elektros energijos kainos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2019-09-19 14
Gaminančia vartotoja tapusi Valė Urbonienė, pasakoja, kad nuo kovo mėnesio iš elektros tiekėjo nepirko nei kilovatvalandės elektros – viską pagamino jos saulės elektrinė. Ir dar daugiau – nuo balandžio pagamintą perteklinę elektros energiją moteris galės naudoti šaltuoju metų periodu ir mokės tik už pasinaudojimo tinklais mokestį – tai žymiai mažiau nei anksčiau.
(9) 2018-09-26 11
Remiantis naujausia MIT studija, norint pasiekti mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančią ateitį ir tą pasiekti už priimtiną kainą ir minimalų socialinį poveikį, būtina naudotis daugybe energijos šaltinių, o branduolinė energija privalo būti pagrindinė sudedamoji dalis.
MIT teigia, kad bandymas sukurti radikaliai mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančią ekonomiką be branduolinių reaktorių kainuotų nuo dviejų iki keturių kartų daugiau, nei pasinaudojant branduoline energetika.
(45) 2018-05-24 13
Vienam bitkoinui „iškasti“ šiuo metu suvartojama tiek elektros energijos, kiek vienai šeimai pakaktų dvylikai metų. Energijos rijike tapusi kriptovaliuta jau daro įtaką ir kovai su klimato kaita.
(4) 2017-12-05 10
Energetikos ministerija suinteresuotų institucijų išvadoms gauti, pateikė Atsinaujinančių išteklių energetikos (toliau – AIE) ir Elektros energetikos (toliau – EE) įstatymų pakeitimus, kuriais siūloma nuo 2018 m. balandžio pagerinti kainodaros modelį elektros energiją iš atsinaujinančių išteklių gaminantiems vartotojams.
(12) 2017-02-25 11
Namuose elektrinę viryklę turintys ir dėl to turėję galimybę mokėti mažesnį tarifą už elektrą gyventojai lieka be šios galimybės. „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atsisako „Elektrinės viryklės“ plano, kurį naudoja apie 15 proc. buitinių vartotojų.
(7) 2016-06-20 4
<i>Kad iš­ties į­si­tvir­tin­tų, iki 2050 me­tų 1 Sau­lės energijos va­tas tu­rės kai­nuo­ti 25¢. Ar tai įgy­ven­di­na­mas tiks­las, o jei­gu ne, ar tai blo­gai?<br />Kaip pr
(0) 2016-06-08 13
Daugelis žino, kiek paprastai sumoka už elektros energiją, tačiau jos kaina priklauso ne tik nuo suvartojimo. „Visa Europa yra susirūpinusi kylančiomis elektros kainomis. Dėl to labai svarbu kalbėti apie tai, kodėl iš tiesų tai vyksta“, – teigiama Europos elektros sektoriaus asociacijos „Eurelectric“ pranešime.
(0) 2015-04-26 6
Praėjusių metų viduryje Energetikos ministerija teigė, kad Lietuvai nutiesus elektros jungtis su Švedija ir Lenkija, galėtų būti visiškai atverta Lietuvos elektros rinka namų vartotojams – nebeliktų reguliuojamų elektros kainų. Jungčių statybos vyksta pagal grafiką ir pradėti jas eksploatuoti žadama jau 2015 metų pabaigoje. Nepriklausomo elektros tiekėjo „Enefit“ vadovas Lietuvoje Janis Bethers tvirtina, kad jeigu institucijos ketina nuo 2016 m. pradžios visiškai atverti elektros rinką namų vartotojams, apie tokį sprendimą turi būti paskelbta ne vėliau nei iki šių metų liepos 1 dienos.
(3) 2015-03-18 18
Kaip rašoma „Renew Economy“, pagal investicijų banko „Deutsche Bank“ 2015 metų prognozę, per ateinančius porą metų saulės energijos kaina pasieks paritetą su skirstomaisiais elektros tinklais, t.y., šio alternatyvaus energijos šaltinio kaina susilygins arba taps mažesnė už tradicinius elektros energijos šaltinius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos