Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elektros generatoriai
 
 

Elektros generatoriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-03-16 38
Mes galbūt ne visada pastebime, bet oras esantis aplink mus nuolat šyla arba šąla. Dabar Masačusetso technologijų instituto (MIT) mokslininkai nusprendė, kad šie temperatūros pokyčiai turi būti išnaudoti elektros gamybai.
(24) 2017-11-01 12
Kas gi nenorėtų namie turėti tokį elektros generatorių, su kuriuo būtų galima visiškai atsisakyti energetikų pramonės teikiamų paslaugų ir elektrą gamintis pačiam. Be jokio kuro, be jokių šalutinių produktų, be jokių sąnaudų? Tikra revoliucija! O kad nereikėtų toli ieškoti, ši revoliucija, pavadinta „Infinity MG10“, bus atvežta ir į Lietuvą, kone prie pat mūsų durų. Bet...
(2) 2015-08-27 9
Mes jau matėme nešiojamus įkroviklius su įmontuotais saulės kolektoriais, kurie gali įkrauti elementus nuo tiesioginių saulės spindulių. Tačiau akumuliatorius „Pocket Sun“ pažengė dar toliau ir akumuliuoja energiją ne tik iš saulės, bet ir judesių bei šilumos.
(3) 2014-04-17 0
Grupė Pietų Korėjos mokslininkų sugalvojo technologiją, kuri išspręstų opią dėvimos elektronikos pradininkų problemą – elektros energijos stygių. Jų sukurtas elektros energijos šaltinis yra nebrangus, patikimas ir efektyvus. Reikiamą energiją jis gauna iš žmogaus kūno.
(7) 2012-11-08 3
Šios naujienos fotografijose matomi įrenginiai labiau tiktų kokiems nors fantastiniams filmams apie ateities pasaulį, kuriame visiškai baigėsi nafta. Antra vertus, Niujorkui, kuris pergyveno uraganą Sandy, tai jau ne ateitis, o niūri dabartis, su kuria tenka susitaikyti.
(35) 2012-08-26 6
Šaltojo karo plutonio atsargos, maitinančios NASA'os tolimojo kosmoso zondus, baigia išsekti. Iš kur energijos semsis būsimos misijos į Saulės sistemos pakraščius?
(3) 2010-07-27 0
Free Brother Industries kompanija sukūrė neįprastus AA ir AAA tipo akumuliatorius – nors jų išvaizda mažai kuo skiriasi nuo analogų, tačiau jų išskirtinė savybė – gebėjimas autonomiškai pasikrauti nuo aplinkos vibracijų.
(16) 2010-04-05 18
Stirlingo variklio idėja buvo sugalvota dar 1816 metais. Jo išradėjas Robertas Stirlingas tikėjosi, jog įtaisas taps sėkmingu konkurentu garo varikliui, tačiau iki pat šiandien jis naudojamas itin retai. Nepaisant to, entuziastų vis gi yra, o pats variklis pasižymi palyginti dideliu naudingumo koeficientu ir įdomiomis pritaikymo galimybėmis.
(8) 2009-12-11 1
Europos mokslinių tyrimų organizacijos IMEC, Holst Centre ir TNO paskelbė sukūrusios kol kas patį efektyviausią mikroelektromechaninį vibracijos konverterį (angl. harvester), aplinkos vibracijų energiją paverčiantį elektros energija.
(3) 2009-10-17 0
2015 m. sausį į Saturno palydovą Titaną gali būti paleistas NASA kosminis zondas, kuris pirmą kartą istorijoje tirs nežemišką jūrą.
(23) 2009-04-01 0
Kai kurių mokslininkų įsitikinimu, iš pjezoelektrinių medžiagų pagamintos nanovielutės galėtų kuo puikiausiai apsigyventi mūsų kraujo kūneliuose - ten, panaudodamos kraujo tėkmę, jos galėtų generuoti ir tiekti energiją nešiojamiems įrenginiams, medicininiams stimuliatoriams ir bet kokiems kitiems išradėjų sugalvotiems nešiojamiems įrenginiams.
(2) 2008-02-16 0
Stiprėjant atsinaujinančių energijos šaltinių madai, gimsta vis daugiau naujų ir originalių idėjų, iš ko būtų galima išgauti energija. Saulė, vėjas, vanduo – visa tai jau savaime suprantama, tačiau dabar jau nusitaikoma net ir į žmogaus išeikvojamą energiją, kuri tiesiog išspinduliuojama į aplinką. Štai vieną iš tokių idėjų kaip konvertuoti į elektrą žmonių išnaudojamą energiją durims atidaryti, pateikė Niujorko dizainerių studija Fluxxlab.
(7) 2008-01-26 0
Atsinaujinantys energijos šaltiniai – jau gana įprastinė mokslininkų, inžinierių ir net plačiosios visuomenės pokalbių tema. Visiems žinomos Saulės ir vėjo jėgainės, ne paslaptis jūros bangų elektrinės. Tačiau lietaus elektrinių idėja – kažkas naujo ir originalaus. Nors po pirmųjų bandymų aiškėja, jog pramoninės lietaus jėgainės pastatyti nepavyks, tačiau kai kuriais atvejais tai visai patogi sistema.
(0) 2007-07-11 0
Turbūt reiktų paklausti, kodėl toks paprastas ir elementarus energijos išgavimo būdas išrastas tik dabar. Tačiau tikriausia, tai nuosekli nanotechnologijų vystymosi seka - visgi norint įdarbinti išorines vibracijas, kad jos gamintų elektros srovę, reikia tam naudoti nanovamzdelius. Štai taip vienos nanotechnologijos išsprendė kitas nanotechnologijų problemas - miniatiūrinių jutiklių, medicinių implantų ir kitų mini įtaisų maitinimas buvo didelė ir opi problema. Tiesio...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos