Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elephone P8 | Elephone P8 Mini
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-06-28 11
Labai tikėtina, kad daugelis mažai ką žino apie „Elephone P8“ išmanųjį telefoną. Tai dar nėra labai stipriai išpopuliarėjęs biudžetinio segmento telefonas. „Ant popieriaus“ šis išmanusis telefonas atrodo išties galingai, tad norėdami įsitikinti šio išmanaus telefono galimybės nusprendėme jį išbandyti asmeniškai. Šioje apžvalgoje detaliai apžvelgsime technologijos.lt redakciją pasiekusį „Elephone P8“ išmanųjį telefoną, jo galimybes ir ar tikrai jis yra vienas geriausių biudžetinio segmento atstovų.
(0) 2018-01-28 6
Vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai šiuos metus pradeda su itin reikšmingais pokyčiais. Jeigu anksčiau buvome įpratę matyti vis naujus kiniškus išmaniuosius telefonus, tai panašu, jog dabar kinai vis dažniau ir dažniau siekia išlaikyti tęstinumą.
(0) 2017-12-06 0
Kinijos išmaniųjų telefonų rinka – tiesiog milžiniška. Turbūt kone kasdien galima rasti vis naujų telefonų ar neseniai savo veiklą pradėjusių gamintojų. Nors gamintojų ir daugybė, tačiau populiariausieji nesikeičia jau kuris laikas ir tikriausiai nieko nenustebins kompanijos „Elephone“ pavadinimas.
(0) 2017-10-04 7
Kaip jau įprasta, vasaros pabaigoje suaktyvėja daugelis gamintojų ir į rinką skuba pateikti naujus ir ypatingus modelius. Šį rugsėjį ypač daug įdomių naujienų sulaukėme iš Kinijos gamintojų – praktiškai kiekvieną savaitę rašėme apie įdomesnį anonsą ir ta proga esančias nuolaidas, bet daugiausiai dėmesio sulaukė taip vadinamieji berėmiai telefonai su 6.0“ įstrižainės ekranu, kurių korpuso dydis buvo toks pat, kaip tradicinių 5.5“ įstrižainės telefonų. Deja, tuoj po pristatymo šie modeliai išpirkti per kelias dienas ir prekyboje liko tik pasiūlymai už pilną kainą.
(0) 2017-06-13 5
Šio mėnesio pradžioje skelbėme, kad vienas populiariausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų „Elephone“ pagaliau pradeda išankstinę prekybą išmaniuoju telefonu „Elephone P8 Mini“. Vis dėlto tai buvo tik dalis bendrovės šios vasaros naujienų.
(0) 2017-06-03 5
Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Elephone“ vasaros sezoną pasitinka su naujienomis. Naujos kartos išmanusis telefonas „Elephone P8 Mini“ potencialius pirkėjus ruošiasi sužavėti ne tik solidžiu dizainu, tačiau taip pat atsinaujinusia operacine sistema, potencialiai našesne technine dalimi bei itin konkurencinga kaina.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos