Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Elon Musk
 
 

Elon Musk

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2021-09-19 13
Tesla įkūrėjas ir generalinis direktorius Elonas Muskas konkurentų iš Amerikos ir Europos nesibaimina, tačiau iš Kinijos pusės jaučia realią grėsmę.
(11) 2021-09-09 32
Jeffas Bezosas, kurio turtai vertinami daugiau nei 200 milijardų dolerių, atrodo, siekia nemirtingumo - investavo į senėjimą išgydyti ketinančią kompaniją. Elonas Muskas, kurio turtai vertinami beveik 200 milijardais dolerių, mano, kad tai - juokinga.
(0) 2021-08-21 11
„Tesla“ vadovas Elonas Muskas, kurio įkurta bendrovė jau užėmė dominuojančią padėtį elektrinių transporto priemonių gamybos rinkoje ir kuris jau įsivėlė į milijardierių kosmines varžybas, paskelbė apie naują sritį, kurią siekia užkariauti: garsus verslininkas šįkart nusitaikė į robotus humanoidus.
(0) 2021-08-09 21
Atominės elektrinės dažnai susiduria su griežtu visuomenės pasipriešinimu dėl įvairių suvokiamų pavojų, susijusių su energijos gamybos procesu. Tačiau branduolinės energijos šalininkai tai vadina ekologiškesniu energijos šaltiniu dėl kelių priežasčių, pvz., jos neišskiria šiltnamio efektą sukeliančių dujų. „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas sutinka su šiuo požiūriu.
(0) 2021-08-04 -2
Elonas Muskas yra „Tesla“ ir „SpaceX“ kompanijų vadovas, vienas turtingiausių pasaulio žmonių, galintis džiaugtis ne tik stipria verslo imperija, bet ir milžinišku gerbėjų būriu. Timas Cookas yra „Apple“ vadovas. Ar gali būti, kad Muskas norėjo Cooko darbo? Kodėl tai skamba kaip nesąmonė?
(39) 2021-07-29 4
„Tarp dviejų civilizacijos baigčių – aukšta nata ar inkščiant, – ši tendencija palankesnė pastarajai.“
(1) 2021-07-28 6
„Blockchain“ konferencijos metu „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas kalbėjo apie sunkumus, kuriuos jam teko patirti ir dėl šių sunkumų kaltino elektrinių automobilių gamintoją „Tesla“.
(3) 2021-07-20 35
Elonas Muskas garsėja tuo, kad yra labai aktyvus socialiniame tinkle „Twitter“, kai reikia reklamuoti kompanijų, su kuriomis jis susijęs, produktus, įskaitant „Tesla“. Jis nepraleidžia progos savo sekėjams pasakoti apie tai, kaip „Tesla“ bando įkasti savo konkurentams, todėl kiek stebina jo viešas prisipažinimas, jog yra galimybė, kad „Cybertruck“ gali būti šnipštas.
(1) 2021-07-16 39
Teismo proceso metu, kur Elonui Muskui gali būti skirta 2,6 mlrd. JAV dolerių bauda, jis pareiškė, kad „Tesla“ mirtų, jeigu jis nebūtų generalinis direktorius.
(0) 2021-06-24 4
„Tesla“ ir „SpaceX“ vadovas gyvena labai mažame name, bet gali jį patempti „Model X“ visureigiu.
(4) 2021-06-15 7
Daugybė kriptovaliutų entuziastų dar visai neseniai pyko ant Elono Musko už tai, kad jo žodžiai stipriai numušė „Bitcoin“ (BTC) vertė. Jie vis dar tebepyksta, bet Muskas ką tik pademonstravo, kad gali vėl ją pakelti.
(0) 2021-06-07 -8
„Anonymous“ - tai neformali, necentralizuota hakerių grupė (tiksliau - daug atskirų grupių), išgarsėjusi atakomis prieš įvairias organizacijas ir vyriausybes. Tos atakos dažnai motyvuojamos teisybės siekiu ar įvairiais socialiniais tikslais, yra palydimos visa eile pompastiškų pareiškimų. Dabar „Anonymous“ nusitaikė į Muską.
(33) 2021-06-05 14
JAV verslininko Elono Musko kosminių technologijų įmonė „SpaceX“ steigiama Lietuvoje. Registrų centro duomenimis, trečiadienį Lietuvoje registruota „Starlink Lithuania“. Vienas iš bendrovę ir Lietuvos Vyriausybę suvedusių asmenų buvo verslininkas Vladas Lašas, prieš keletą metų mėginęs į Lietuvą privilioti kitą E.Musko bendrovę „Tesla“, jos baterijų gamyklos „Gigafactory“ statyboms.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos