Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Energija iš atliekų
 
 

Energija iš atliekų

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2010-11-10 0
Novatoriškumo nestokojanti bendrovė „Mischer Traxler“ išrado bateriją, kurioje energiją generuoja kava. „Nespresso kapsulės“ gaminamos iš panaudotų aliuminio kapsulių, vario, sūraus vandens ir kavos tirščių.
(10) 2010-10-13 0
Kol kas daugelis daugiabučių namų gyventojų priversti apsimauti vilnones kojines ir apsivilkti megztinius, kad nesušaltų iki tol, kol bus įjungtas šildymas. Vėliau, butams ar bent jau radiatoriams, sušilus prasidės dejonės dėl lubas siekiančių sąskaitų.
(10) 2010-09-13 0
Šunų savininkai, sąžiningai surenkantys savo augintinių išmatas, apsaugo miestus nuo užteršimo, tačiau žala gamtai iki galo nėra sustabdoma - sąvartynuose šios atliekos vis vien išskiria metano dujas ir (bent teoriškai) skatina šiltnamio efektą. Tačiau Kembridže (Masačūsetsas, JAV) įrengtoje šunų aikštelėje pritaikytas įdomus technologinis sprendimas.
(10) 2010-05-27 0
Pavadinime jokios klaidos – gal ir keista, bet šiuo atveju ne amerikiečiai mums siūlo pagalbą, o atvirkščiai – Lietuvos mokslininkai, dirbantys su teršalus naikinančiomis bakterijomis. Turbūt jau atspėjote, jog kalba eis apie vieną iš didžiausių pastarųjų metų gamtinių katastrofų – naftos platformos avariją.
(13) 2010-05-20 0
Amerikiečių bendrovė pasiūlė išgauti ekologišką energiją duomenų centrams perdirbant karvių mėšlą.
(4) 2010-05-09 0
Įprastiniai nuotėkų valymo įrenginiai teršalams skaidyti ir šalinti iš vandens naudoja kelių tipų bakterijas. Kiekvienam mikroorganizmų tipui reikia dirbtinai sukurti reikiamas sąlygas. Tačiau Nyderlandų mokslininkai sugalvojo naują procesą, kuriame nuotėkoms valyti panaudota neseniai atrasta anamoksinė bakterija.
(3) 2010-03-23 0
Energetikos ministerijoje įvyko apskritojo stalo diskusija dėl elektros energijos gamybos iš atliekų skatinimo. Susitikime lietuviško kapitalo UAB "Naftos grupė" pristatė Energetikos ir Aplinkos ministerijų atstovams bei Regioninių atliekų tvarkymo centrų vadovams šveicarų kompanijos "Matrix" pirolizės technologijos veikimo principą, realią kaštų naudos analizę, supažindino su kitose ES šalyse veikiančiomis pirolizės jėgainėmis. Bendrovė "Naftos grupė" tokias jėgai...
(22) 2010-02-11 4
Atliekos – nepageidaujamos medžiagos, kurios dažniausiai susidaro dėl žmogaus veiklos. Jos yra nenaudingos, dažnai pavojingos ir neturi ekonominės ar kitos vertės. Tačiau mokslininkai tvirtina, kad gamtoje nėra nieko nenaudingo, o atliekos - naudinga medžiaga, tik mes nežinome, kaip ją panaudoti. Tačiau toliau nuomonės jau išsiskiria – koks gi tolesnis įvairiausių atliekų panaudojimo būdas galėtų būti geriausias?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos