Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Energijos bokštai
 
 

Energijos bokštai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-10-07 26
Didėjant elektros energijos poreikiui, mokslininkai intensyviai ieško naujų būdų jai išgauti. Vienas inžinierius šiam tikslui nusprendė pasitelkti viesulų jėgą ir net teigia, kad šis jo sumanymas išgelbės pasaulį.
(9) 2013-03-06 2
JAV Kalifornijos valstijoje plytinčioje Mochavės (Mojave) dykumoje statoma didžiausia pasaulyje šiluminė saulės elektrinė įjungta bandomajai eksploatacijai. Galutinai ją baigti statyti ir atiduoti eksploatuoti planuojama šių metų pabaigoje (atlikta apie 80 % darbų). Pagal projektą ši gigantiška iš daugiau nei 170 000 veidrodžių blokų susidedanti saulės jėgainė elektrą tieks 140 000 valstijos namų ūkių.
(15) 2012-12-20 13
Kanadoje įsikūrusi kompanija AVEtec kuria elektros energijos generatorių, kurio turbiną suks dirbtinai sukeltas viesulas. Visi žino, viesulai labai energingi, bet dažnai ir visiškai nenuspėjami. Todėl labai keista, kad kažkam atėjo į galvą panaudoti jų energiją. Ar ne?
(54) 2012-06-02 4
JAV bendrovė „Clean Wind Energy“ Arizonos valstijoje ketina statyti aukščiausią pasaulyje bokštą, kuriame veiks 2,5 GW galios dirbtinio vėjo elektrinė.
(15) 2007-12-13 3
Izraelio mokslininkai sukūrė produktą, kurio pritaikymas energetikoje leistų nesudėtingai gauti nuo 15 iki 20 kartų daugiau elektros energijos nei jos yra sunaudojama dabar visame pasaulyje. Ir ne tik tai - naujojo tipo elektrinė galėtų taip pat būti naudojama kaip vandens gėlinimo kompleksas ir tuo pačiu "atvėsinti" Žemę, t.y. apgręžti globaliojo atšilimo procesą priešinga linkme. Kokia idėjos esmė - skaitykite toliau.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos