Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Energijos taupymo sistemos automobiliuose
 
 

Energijos taupymo sistemos automobiliuose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2016-11-02 112
Vokietijos automobilių gamintojo „Audi“ keliami reikalavimai automobilių kokybei yra neįtikėtinai aukšti. Regis, didelių technologinių laimėjimų pasiekusi kompanija tik didina apsukas ir siekia sukurti dar tobulesnius, saugesnius, ekonomiškesnius ir patogesnius automobilius. Visai neseniai „Audi“ pristatė revoliucinę naujovę – elektromechaninių rotacinių amortizatorių sistemą, vadinamą „eROT“.
(3) 2016-03-17 12
Kaip teigia tyrimų bendrovės „LMC Automotive“ analitikai, hibridinių automobilių pardavimai Europoje per artimiausius metus patrigubės. Tai vyksta dėl naujų reikalavimų, nuo kurių neišsisuksime ir mes.
(2) 2015-08-24 21
Įsivaizduokite automobilį, kuriam niekada nesibaigia degalai. Būtent tai planuoja įgyvendinti „Highways England“ kompanija, besiruošianti šitaip pradžiuginti elektromobilių vairuotojus, skelbia boredpanda.com.
(6) 2015-03-06 25
Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje „Goodyear“ pristato savo naujausią koncepciją – futuristinę padangą, kuri gali gaminti elektrą.
(18) 2014-03-17 2
Lankantis automobilių parodose dalelė po dalelės aiškėja dėlionė, kurioje matyti ateities automobilio veidas. Netolimos ateities automobilis – ne tik nekenksmingas aplinkai, bet ir bepilotis, su įdiegta antivirusine programa ir ugniasiene nuo programišių.
(13) 2014-03-12 0
Gamintojas „Audi“ skelbia radęs dar vieną būdą, kaip sumažinti išmetamųjų dujų kiekį ir degalų sąnaudas. Šiai misijai „Audi“ sukūrė specialią sistemą, kuri leis išvengti raudono šviesoforo signalo.
(10) 2013-12-29 1
Automobilių inžinerinis techninis centras Šteire, Austrija, sukūrė ir jau bando naujas technologijas, leidžiančias išmetamųjų dujų šilumą panaudoti kaip sunkvežimiams tiekiamą srovę (energiją). Tačiau šio principo įgyvendinimo dar teks palaukti, kol serijiniu būdu bus pradėti gaminti termoelektriniai generatoriai.
(6) 2013-11-14 3
Dujinė įranga automobiliuose – seniai išrastas ir lietuvių pamėgtas sprendimas, padedantis sumažinti išlaidas degalams. Iki šiol absoliuti dauguma vairuotojų dujinę įrangą montuodavo į benzinu varomas mašinas, tačiau tą patį jau gali padaryti ir vairuojantys „dyzelius“.
(5) 2013-04-22 0
Jei reiktų išrinkti XX amžiaus technologiją labiausiai pakeitusią žmonių gyvenimus, tai neabejotinai būtų automobilis. Ši transporto priemonė ir jos gamybos pionieriai, pavyzdžiui Henry Fordas, sukūrė ir ištobulino serijinę gamybą, kuri tuometines prabangos prekes, kaip televizorius, mikrobangų krosnelė ar šaldytuvas, padarė prieinamas kiekvienam.
(10) 2012-04-30 0
Mechaninė energija nuolat supa mus, ir labai dažnai – nemalonia vibracijų forma. Didžioji šios energijos yra nereguliarių svyravimų tipo, pavyzdžiui, kelių duobės sukelia transporto priemonės vertikalius svyravimus atsitiktiniais laiko tarpais. Tačiau energiją efektyviausia konvertuoti, kuomet mechaniniai judesiai yra reguliarūs ir vienos krypties.
(10) 2011-10-27 0
JAV mokslininkai iš Nacionalinės Lorenco Berklio laboratorijos atliko seriją eksperimentų ir priėjo išvadą, jog šviesių spalvų automobiliai sunaudoja mažiau degalų ir į aplinką šalina mažiau kenksmingų medžiagų.
(20) 2011-04-27 2
Daugiau kaip šimtas penkiasdešimt metų degimo žvakės suteikdavo galią vidaus degimo varikliams. Mašinų gamintojai žengė dar vieną žingsnį link naujos technologijos, kuri pakeis ilgai gyvuojančią sistemą lazeriniais degikliais. Naujoji technologija reiškia švaresnę, efektyvesnę ir ekonomiškesnę transporto priemonę.
(22) 2011-03-03 1
Bet kuriame judančių dalių turinčiame mechaniniame įrenginyje (automobilio variklyje, pramoninėse staklėse ar buitinėje sulčiaspaudėje) nemaža dalis energijos dėl trinties prarandama šilumos pavidalu. Energijos nuostoliai įvairiais atvejais gali svyruoti nuo mažai reikšmingų iki gluminančių (pvz., susumavus visų pasaulyje važinėjančių automobilių variklių generuojamos energijos nuostolius dėl trinties). Tačiau trinties problemą labai veiksmingai gali išspręsti n...
(3) 2010-11-28 0
Gali būti, jog ateities automobiliai sugebės iš savo išmetamųjų dujų absorbuoti visą šilumą, ją paversdami naudinga energija. Purdue universiteto (JAV) mokslininkai, bendradarbiaudami su kompanija "General Motors", jau dabar kuria termoelektrinius generatorius, kuriuos tikimasi pritaikyti naujausiose transporto priemonėse.
(11) 2010-11-10 0
Nors vyrauja įsitikinimas, kad Šiaurės Europos gyventojai vairuoja kur kas ekonomiškiau nei pietiečiai, italų koncerno Fiat inicijuotas tyrimas atskleidė, jog temperamentingi Pietų Europos gyventojai vairavimo ekonomiškumo aspektu ne ką tenusileidžia šiauriečiams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos